Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ej a gdzie wyznawcy wielkiej fuzji?

Ostatnio nawet ktoś wspomniał, że fuzja była idealna. Skoro była to dlaczego oferta się pogorszyła? Przecież miało być tak pięknie, większy budżet, itd.

 

Gdzie to jest? Jakoś po fuzji jest niewypał i oferta filmowa i sportowa jest zdecydowanie gorsza niż była.

 

Kiedyś C+ nie miał tylu wytwórni filmowych i pokazywał niezłe filmy teraz ma wszystko prawie i sport też i okrojone to wszystko jest.

 

Takie jest dawanie za darmoszkę C+ każdemu. Za czasów C+ nie dawali C+ za darmo. płaciłeś oglądałeś, nie płaciłeś to nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sportowa oferta akurat się polepszyła ;)

Kiedyś była sama piłka, Ekstraklasa, BPL, LaLiga, Ligue1 + żużlowe gp i NBA. Teraz doszła LM i LE, duza dawka piłki ręcznej, Żużlowa Enea Ekstraliga, golf, małe pakiety od TVP...no i SerieA :P

Co jak co, oferta sportowa jest o wiele lepsza, troszkę szkoda, że teraz oszczędzają. Tak, to jest oszczędzanie. Ma to odbić się na przyszłym sezonie i zachowaniu wszystkich praw.

 

A jak ktoś mi mówi, że Canal+ jest za darmo to chyba ma poprzewracane w głowie. Nawet takie 60zl to dużo, przed fuzja byly pakiety C+ za 70zl. 10zl to jest mało, w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek wiem jak było za czasów N i za czasów C+ i mi tego nie tłumacz proszę.

C+ żeby mieć z Canal+ musiałeś ostro bulić, w N płaciłem 49 /54 zł i miałem tylko tematyczne kanały, o HBO marzyłem i nPremium.

Teraz w nc+ mam za 49 zł wszystkie pakiety tematyczne + wszystkie Canal+ i HBO na 6 lub 9 miesięcy za friko, umowa na 12 miesięcy i mi nie mów, że nie dają C+ za darmoszkę.

Bo mam dużo więcej niż w n za takie same pieniądze.

 

Seria A było tyle lat w C+, więc nie wliczaj mi, że to się pojawiło na C+ bo to było. LM/LE doszła bo była fuzja ok to zrozumiałe. A gdzie filmy? Dlaczego okradają nas ze spotkań? 1-2 mecze już z ligi angielskiej zabierają, teraz hiszpańska, francuska...

 

To jest dawanie Canal+ za pół darmo każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego mało jest nowych abonentów nc+, bo cena odstrasza. Ja mam na tyle dobrze bo migrowałem i 2 razy przedłużałem umowę i mam zaj... warunki.

Zaś gdybym był nowym już wolałbym wziąć CP niż płacić tyle kasy.

 

I oto jest cała sytuacja nc+, między nowymi na starymi różnica cenowa jest mega duża i nowi boją się przychodzić do nc+, a rynek mamy jaki mamy, liczy się teraz każda złotówka a TV najważniejsza nie jest, jest też NTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę że właściciele lig nie chcą coraz mniej za prawa transmisji tylko coraz więcej. Jest wybór: albo podnieść ceny c+ albo puszczać mniej meczów. Zastanawia mnie ile w przyszłym roku ekstraklasa będzie chciała za prawa telewizyjne, mają nową firmę konsultingową, która ma zająć się negocjacjami i liczą na dużo więcej kasy. Ciekawe tylko kto zapłaci za taką kopaninę. Ja jestem za tym żeby zrezygnować z Ekstraklasy i za to wykupić prawa do innego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hiszpańskiej również 1 mecz poleciał, jest jeden mecz mniej.

Zaraz dojdzie do tego, że naprawdę coś stracą... A to, że kupili golfa to mi wisi i powiewa, to niszowa dyscyplina w naszym kraju i pewnie za ochłapy kupili bo nikt nie chciał.

Jakoś z "Złap Sport" zobaczyłem turniej golfowy i tych komentatorów co komentowali go na Canal= Sport. Masakra, jeden spał, drugi bredził nie wiedząc o co chodzi. Nawet taki laik jak ja nigdy nie trzymając kija w ręku, nigdy nie oglądając jak poprawnie wyma[beep]e się kijem widziałem, że Panowie bredza i gadają 3 po 3 nie wiem o czym, bo na pewno nie o golfie.

 

canal+ obudź się w końcu. Po fuzji miało być piękniej a jest beznadziejniej/

 

PS. tylko C+ niby kupił ligi w przetargach 2-3 lata temu i dziwne jest to, że teraz nie pokazują tych meczy. i okrajają te mecze...

 

C+ chyba coś straci, lub szykuję się na woję o Ekstraklase. A to może ich zgubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto doprowadził do takiej sytuacji? Pośrednio C+ a teraz nc+, która za prawa telewizyjne zapłaci każde pieniądze to właściciele praw pomyśleli, że znaleźli jeleni i podniosą ceny, ale było mówione na forum, że oferta będzie bogatsza o więcej spotkań z danej ligi, a teraz już jest wycofywanie. Ściema i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Angielska pokazywana jest jak w zeszłym sezonie. Zawsze pokazywali 4-5 meczów, kilka razy zdarzyło się 6. Mają określoną liczbę meczów w sezonie do pokazania, więc pomijają takie hity jak WBA - Burnley.

Jak zaczną pokazywać 2-3 mecze z kolejki, to wtedy będzie można napisać, że oszczędzają.

 

Nigdy nie było oficjalnej informacji, że zwiększą liczbę meczów. Pojawiło się to tylko na forum, a na forum to można dużo rzeczy pisać.

 

Na posty @browar nie ma co odpowiadać, bo on ciągle pisze te same głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji Canal+ to już popłuczyny. Przyszedł Benin i ich zdmuchał. Wcześniej Orange i inni operatorzy podkupowali Canal+ ligi, lecz Canal+ tam ich podkupował, ale trafił na mocniejszego i koniec. Została im liga francuska i jakieś popłuczyny.

 

Oby z Polskim Canal+ nie było tak samo. Była fuzja, miała być synergia, większy budżet, koszta mniejsze organizacji. a co wyszło? Widzimy sami, pogorszenie jakości nawet ligi angielskiej i pokazywanie jej w SD. Nie wspomnę o filmach na Canal+ HD w SD.

 

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html

 

Czyli nc+ celuje na wyłączność. Oj to może zgubić Canal+. Bo Canal+ rozdrobnienia praw nie chce, Polsat chciałby. Oby Canal+ się nie wkopał z tym na grubą minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar, najpierw piszesz, że kiedyś było C+ droższe, a później, że to teraz cena odstrasza? :P dla fanów sportu na pewno cena adekwatna do oferty, jest tego więcej niż było kiedyś. :)

 

Bober, nie nie. Pisałem o tym, że nc+ oszczędza na to aby w przyszłym sezonie pokazywali to samo, co teraz. Ekstraklasa to priorytet raczej :P chociaż z drugiej strony to są tylko redakcyjne plotki, bo tak naprawdę to nikt nie wie co tam Julian i spółka kombinują...aa, nie myje podłóg, bo tam są dywany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...