Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapominiałem nagrać Liverpool-Everton i oczywiście już nie zobacze. Po co 5 kanałów z filmami, które powtarzają sie co 3 dni (dosłownie, te filmy), a nie ma drugiego kanału sportowego, żeby obejrzeć sobie powtórkę ciekawego meczu jak nie było cie w domu. Naprawdę nie chcę narzekać, ale od czasów fuzji jest bajzel. Wg mnie pakiet CANAL+ powinien wyglądać:

Canal+

Canal+ Film

Canal+ Sport

Canal+ Gol

oraz 4 kanały serwisowe Canal+ Event na potrzeby meczów.

 

i wyrzucić nsport (bo tam i tak nic nie mogą puścić), a nawet jak zostanie to niech puszczają tam np. Lige Europy i żużel krajowy, a Liga Mistrzów niech będzie tylko w CANAL+ (treść premium tylko w kanałach premium). Niestety, ale jak jest za dużo kanałów, to przestają one być premium. Kiedyś jak się włączyło Canal+ to na 90% było coś ciekawego. A teraz jak sie włączy CANAL+ to na 99% będzie jakaś szmira, a interesujące rzeczy są na np. Canal+ Family2. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle fajna oprawa meczu. Właśnie tak to powinno wyglądać, bo skoro robią coś takiego jak mecz kolejki to powinien być taki wstęp z komentatorami na boisku. Przyłożył się też Live Park, który robił całkiem niezłe ujęcia, chociaż do Fox Sports z Holandii i tak dużo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zobaczyć jak wyglądają mecze w SD na Orange sport czy na sportowych kanałach Polsatu.A potem dopiero marudzić bo w tamtym tygodniu wyglądało to bardzo słabo ale w tym tygodniu jest całkiem ok.Choć nie mówię że mogło by być lepiej.

Tylko skoro się chwali, że ma się ligę angielską w HD to trzeba ją w tej wersji puszczać, a nie w półHD/dobrym SD. Masz niskie wymagania skoro uważasz, że dziś było całkiem dobrze. W poprzednich sezonach to liga angielska robiła świetne wrażenie podczas transmisji, dziś wszystkie inne ligi wyglądają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nSport+ nic nie moga puscic? no popatrz, a na kanale 36 z ladnym logiem nSport+ lecial dzis na zywo mecz MU-West Ham

tak na nsport nie moga bo zaraz 20.40 mecz ligi wloskiej

a na kanale 36 jest wolny kanal

 

gdyby nie mogli na nSporcie+ puszczac ligi angielskiej, to w/w meczu by tam nie bylo. Widac juz moga, bo kanal 36 to nie serwis Canal+ a nSport+ wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Durda bardzo dobrze komentował wczorajsze GP. W biegach z Polakami robił świetną atmosferę, ale też fakt, że oni mu w tym pomagali, bo dobrze jechali :) Na piłce Durda jest słaby, ale w żużlu i boksie daje radę.

 

Tez podobal mi sie wczoraj komentarz Edzia :D

 

Dzisiaj dwa mecze Ligi Mistrzów EHF, to bardzo ciekawe, ze tak powaznie traktuja te rozgrywki. Studia przy meczach Wisly, ive...zawsze dwa mecze najciekawsze dodatkowo. Fajnie, podoba mi sie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...