Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reporterzy? Daria Kabała-Malarz, Łukasz Benz (jego wywiady w żużlu pierwsza klasa), Filip Surma, Filip Adamus, Mariusz Wróblewski :)

 

Oglądałem Benza dzisiaj w półfinale żużla - faktycznie zna się na dyscyplinie mega dobrze, to widać. Jedna uwaga: w trakcie wywiadów praktycznie... nie zadaje pytań - zwykle są to własne oświadczenia i podstawienie mikrofonu rozmówcy ;) Ale chyba się czepiam, może innym to nie przeszkadza.

 

Dodam, że dużo bardziej mnie drażni studio Michała Łopacińskiego, który - mam wrażenie - coraz gorliwiej przekracza cienką granicę między luzem a arogancją wobec widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj poprzednie 10 stron tutaj, dowiesz się ;)

 

Oficjalnie dowiedziałem się, że na fp Canal+Sport poinformowali bardzo dobrze. Twaro wraca, poprowadzi normalnie L+E i skomentuje derby Merseyside :)

 

@TomU, Benz ma strasznie śmieszną minę podczas wywiadu. A Łopaciński to już dawno stał się słaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomU, Benz ma strasznie śmieszną minę podczas wywiadu.

 

I ten mały palec lewej ręki zadarty wysoko w górę! :D

 

A Łopaciński to już dawno stał się słaby

 

Parę lat temu dawał radę, później przestałem śledzić regularnie. Dzisiaj sprawiał wrażenie, jakby miał wielkie przekonanie, że jest mega fajny. Trochę mnie to żenowało... Ale przed chwilą pojawiła się nowa żużlowa reporterka. Jestem mile zaskoczony! W końcu powiew świeżości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na tę Serie A na C+Family2 i mam wrażenie, że włoska ma lepszą jakość obrazu niż angielska i polska. Jeszcze kilka lat temu na włoską nie dało się patrzeć :)

Też to zauważyłem, ale wczoraj podczas meczu Empoli - Milan. Obecnie to włoska ma najlepszą jakość w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najgorszy jest Zborowski, który zadaje tak bezsensowne pytania, że rozmówca nie wie co odpowiedzieć. Wczoraj w przedmeczowym wywiadzie z Cieślakiem to już w ogóle odpłynął... Daria i Benz zdecydowanie najlepsi, Waliszko w studiu też jest znośny. Łopaciński, tak jak piszecie, zbytnio arogancki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana rozpiska na Europejskie puchary :)

 

Liga Mistrzów:

Wtorek, 30.09:

17:45, 20:00, 22:45 | Canal+Sport, nSport+ | Studio Ligi Mistrzów (T.Smokowski - A.Twarowski, goście: M.Murawski, M.Pol, P.Salak {Internet, prasa})

17:55 | Canal+Sport | CSKA Moskwa - Bayern Monachium (A.Marchliński - T.Wieszczycki)

20:40 | Canal+Sport | PSG - Barcelona (R.Dębiński - L.Orłowski, z Parc Des Princes)

20:40 | nSport+ | Sporting Lizbona - Chelsea (P.Pełka - P.Rudzki)

20:40 | Canal+Family | Manchester City - AS Roma (M.Rosłoń - T.Lipiński)

20:40 | Canal+Family2 | Szachtar - FC Porto (Ż.Żyżyński - W.Jagoda)

Ambonki:

Manchester City-Roma i CSKA-Bayern: T.Lipinski, A.Marchlinski

PSG-Barcelona i APOEL-Ajax: C.Olbrycht

Sporting-Chelsea i Schalke-Maribor: P.Rudzki, F.Surma

Szachtar-Porto i BATE-Bilbao: G.Waliszko, Ż.Żyżyński

 

Środa, 01.10:

17:45, 20:00, 22:45 | Canal+Sport, nSport+ | Studio Ligi Mistrzów (K.Marciniak - R.Wolski, goście: T.Wieszczycki, M.Pol, P.Karpinski {prasa, internet})

17:55 | Canal+Sport | Zenit - AS Monaco (T.Smokowski - M.Murawski)

20:40 | Canal+Sport | Atletico Madryt - Juventus Turyn (R.Dębiński - L.Orłowski, z Estadio Vicente Calderon)

20:40 | nSport+ | Łudogorec Razgrad - Real Madryt (P.Laboga - K.Węgrzyn)

20:40 | Canal+Family | Arsenal - Galatasaray (P.Pełka - K.Przytuła)

20:40 | Canal+Family2 | FC Basel - Liverpool (B.Gleń - R.Nahorny)

Ambonki:

Malmoe-Olympiacos i Atletico-Juventus: C.Olbrycht

Basel-Liverpool i Łudogorec-Real:P.Laboga, R.Nahorny

Zenit-Monaco i Bayer-Benfica: T.Smokowski, G.Waliszko

Arsenal-Galatasaray i Anderlecht-BVB:P.Pełka, Ż.Żyżyński

 

 

Liga Europy:

Czwartek, 02.10:

17:55 | Canal+Family | Krasnodar - Everton (P.Laboga - R.Nahorny)

18:30, 21:00 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (P.Salak, goście: A.Vuković, D.Tuzimek, z Trabzonu)

18:55 | Canal+Sport, TVN TURBO | Trabzonspor - Legia (A.Marchliński - G.Mielcarski, z Trabzonu reporter: M.Wodziński)

18:55 | nSport+ | Lokeren - Metalist (Ż.Żyżyński - F.Surma)

21:00 | Canal+Family | Tottenham - Besiktas (M.Rosłoń - P.Rudzki)

21:00 | nSport+ | Celtic Glasgow - Dinamo Zagrzeb (B.Gleń - T.Lipiński)

23:40 | Canal+Sport, nSport+, TVN TURBO | Magazyn Ligi Europy - Skróty (K.Bandych - E.Durda)

 

 

@kunkore, masz racje. Zaktualizowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska ok, chociaż nie jestem wielkim fanem Dębińskiego. Komentuje poprawnie, jest sympatyczny, zna się na rzeczy, ale nie ma "tego czegoś". Do dwóch hitowych spotkań z udziałem hiszpańskich drużyn Wolski aż by się prosił. I zgadzam się, że Surma powinien dostawać więcej szans i w lepszych meczach. Jest dobrym ekspertem, ale ja wciąż mam w pamięci jak przed laty, przed pójściem w trenerkę, robił mecze Serie A jako pierwszy komentator i był czad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada spoko, ale nie podoba mi się rola Wolskiego w tym sezonie LM. OK, jest dobry w studiu i idealnie pasuje do Marciniaka, ale jest jeszcze lepszy jako komentator i to on powinien komentować mecze zamiast Dębińskiego. W tym sezonie nie robił jeszcze żadnego meczu i z racji tego, że jest on moim ulubionym komentatorem w C+ to nie podoba mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, znowu Waliszko w studiu LM. Przecież on zupełnie nic nie wnosi - widać, ze piłka to nie jego zainteresowanie, tylko zuzel. Dali by na ambonke kogoś z młodych, Wodzinskiego, Ignacika czy Adamusa, byłoby w tym wiecej życia, energii i merytoryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...