Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeglądając ilość transmisji la liga w nc+ a innych w Europie to wychodzi na to że nc+ jest głownie ograniczona do 2 wielkich pozostałe to sporadycznie i wychodzi na to że nc+ jest najgorsza w Europie jeśli chodzi o ilość transmisji. A jeszcze nie tak dawno czytałem że miało być więcej meczy. Atletico Valencia Sevilla o takich klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ oszczędza i nabył mniejszy pakiet w gorszej jakości. W poprzednich sezonach standardem było 5 meczów w kolejce, tymczasem w tym sezonie są kolejki z 4 meczami. Przykład?

Kolejka nr 6

4 mecze, brak West Bromwich - Burnley niedziela, 28.09.2014, godz. 17.00

 

Kolejka nr 7

4 mecze, brak West Ham United - Queen Park Rangers, derby Londynu, niedziela, 5.10.2014, godz. 17.15

Jeszcze kolejka nr 4 brak meczu Liverpool-Aston Villa w sobotę o 18.30.

Ostatnio sprawdzałem program tv Canal+ hiszpański i pokazuje 5-6 meczów Premier League-średnio 5 meczów.

W nc+ jakość transmisji ligi angielskiej jest tragiczna, gdy jest pokazywany obraz z głównej kamery - są widoczne piksele na murawie.

Przed fuzją jakość obrazu była całkiem dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany "fachowiec" od praw Kolega @kunkore pouczał nas niedawno (w temacie Volleyball) , ze Canal+ nie może nadać angielskiej PL na innym kanale niż Canal+..... w weekend na nSport 36 zaplanowano mecz Machesteru Utd.....czy kolega chciałby coś dodać....czy tylko się swymi domniemaniami ośmieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się z Kolegą @Arkonen nie zgodzę. przytyk mój jest 100% uzasadniony bo wspomniany fachowiec z całą pewnością przekonywał, ze takie czy inne postępowanie operatora to WYMÓG...a nie (jak sie okazuje) zwykła polityka gospodarowania prawami.

A taki poglad wprowadzał nas w bład bo twierdzenie nie znosiło sprzeciwu , wielu zatem uznało je za prawdziwe i SPRAWDZONE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slychac moze cos o multi lidze na lige mistrzow :twisted:

Będzie, podobno, podczas dwóch ostatnich kolejek fazy grupowej.

Tu jest cytat z wypowiedzi przedstawiciela nc+ :

"Multiliga Mistrzów będzie dostępna dla widzów nc+ w dwóch ostatnich, decydujących kolejkach fazy grupowej, kiedy ważyć się będą losy awansu do kolejnego etapu rozgrywek.

 

25 - 26 listopada (kolejka 5)

9 - 10 grudnia (kolejka 6)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany "fachowiec" od praw Kolega @kunkore pouczał nas niedawno (w temacie Volleyball) , ze Canal+ nie może nadać angielskiej PL na innym kanale niż Canal+..... w weekend na nSport 36 zaplanowano mecz Machesteru Utd.....czy kolega chciałby coś dodać....czy tylko się swymi domniemaniami ośmieszył.

 

Skąd pewność, że ten mecz w ogóle będzie emitowany? Ostatnio też był zaplanowany jakiś mecz PL na kanale n36 a o ile mi wiadomo, transmisja się nie odbyła. Jutro pewnie będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Kolega to ma coś ze wzrokiem. Napisałem za SK -zaplanowano. Zakładam, że redaktor SK pozyskała info nie od swej cioci a ze źródeł wiarygodnych.

Nie zaprzecza to, ze plany mogą się zmienić. To raczej Kolega dostrzegł tu gdzieś PEWNOŚĆ i na wszelki wypadek dodaje swa nieocenioną mądrość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Manchesteru będzie w nc+36, bo mam w rozpisce komentatorów, którą zresztą podaje tydzień w tydzień. Jest też na mailach ncplusowych, więc spokojnie :) Nue wiadomo dlaczego ten mecz będzie na kanale dodatkowym, sam od pewnych źródeł słyszałem, że nie można tam meczów robić...

 

Co do żużla, na pewno GP nie można pokazywać, bo nc+ nie ma pakietu otwartego. Kiedyś miała taki TVP, pokazywali Retransmisje następnego dnia bodajże. A DPS to nie ma żadnych ustaleń, nc+ ma chyba cały pakiet, ale mogę się mylić. GP to pewne info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić jakość? Jak to chciałeś zrobić? Po jednym meczu? Jakość da się ocenić oglądając topowe mecze drużyn z czołówki tabeli. O taką jakość chodzi w sporcie. Nie oglądamy przecież meczów z innych niż sportowe powody(no dobra niektóre kobiety oglądają mecze dla CR7). Nie masz chyba zamiaru oceniać Ligi angielskiej po jakości obrazu/dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę angielską to ja znam od podszewki, oglądam ją przez internet. Chciałem sprawdzić jakość obrazu i dźwięku czy opłaca mi się inwestować w C+ na rzecz ligi angielskiej... Z tego co słyszałem to ostatnio z tą jakością czy ilością meczy cienko, więc może się okazać że nie poczuję różnicy od ruskich/angielskich streamów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...