Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ona tam jest bo dała [beep] komuś... Krew zalewa, że młodzi ludzie którzy interesują się sportem i piłka nożna jest ich pasją nigdy nie dostaną takiej szansy a taka młoda [beep] która nadaje się na szafiarke jest reporterką w NC+ . Napisałbym [beep] jej w [beep]e... ale to ją nie obrazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos musial odpasc po fuzji. Wywalili Juliana Kowalskiego, Anite Mazur, Macieja Terleckiego, Mateusza Bosaka, Macieja Barszczaka, Mirka Szymkowiaka...a zostawili Waliszko, Majewskiego, Milko, Olbrychta, Jezierskiego...W dodatku zamiast wziac fajnych reporterów jak Robert Sitnicki (w Wizji Sport na meczach byl najlepszym reporterem), to wzieli sobie nowych jak Sonia Sledz, a tego pierwszego ograniczyli tylko do jakis slabych multilig czy meczów zuzla raz na ruski rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie wiem dlaczego ale Maciej jakoś nie wypadał w TV jako jej największa gwiazda.

 

Ale powiem Wam, że za czasów ostatniego sezonu LM w N, Terlecki współkomentował mecz (bodajże Galatasary-Schalke) razem z Robertem Sitnickim. Od razu pomyślałem, że bedzie ostro i moje zdziwienie było naprawdę duże. Chłopaki dawali rade, i oglądało się to spotkanie bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu Ty dalej swoje. Jak można uważać, że Liverpool-Real to nie hit??? 5-10 pucharów Europy!!! Jak Ci nie odpowiada ten mecz to wybierz sobie Bael-Ludogorec, na pewno będzie to mecz godzien finału LM

 

ekipa która meczy sie z QPR któea ma ostatnie miejsce w tabeli przywita białych

 

hit to był w poprzedniej kolejce Atletico Juve ale nie Liverpool Real Liverpool którego nie było kilka lat w lidze mistrzów nawet

1 zawodnik odszedł i oni będą mieć duży problem z skończyć na miejscu dającym lige Europejska

 

niestety innych ciekawych spotkań nie ma w środe więc i ten mecz obejże a ta bazyela właśnie ograła Liverpool :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Liverpoolu to tak już jest, że klub pomimo braku sukcesów ostatnio, jest znaną marką na świecie, klubem który ostatnio sobie trochę gorzej radzi bez Suareza i Sturridge'a (kontuzja bodajże) ale nadal mają potencjał. Moim zdaniem bez wątpienia jest to najciekawszy mecz tej kolejki ze względu na sposób gry obu drużyn.

 

Falcao jest typem 9 który jeśli nie dostanie piłki nie strzeli gola nie wykreuje sobie akcji

W sezonie gdy Falcao wymiatał w Atletico wystarczyła jego neutralizacja i Atletico bylo zżerane

 

RVP Man U wygrało lige tylko raz nie zapominaj że tam nadal gra Rooney który wcale nie jest gorszy od RVP który odszedł od Arsenalu bo Arsenal z Wengerem niczego nie wygrywa a regularnie są kontuzje + Wenger regularnie podkupuje zawodników z innych klubów młodziezowych aż dziw bierze że jakby Arsenal sam ich sobie nie wychowuje .

 

Znana może jest ale Marka meczów nie wygrywa byli blisko w tamtym sezonie wystarczyło wygrać do końca wszystko to zawalili końcówkę myślałem że po prawie 20 latach coś wygrają a jednak nic.

Jest to tylko najciekawszy mecz nic poza tym ale hitem nie jest to będzie po prostu dobry meczyk i tyle. Hit to będzie Roma Bayern który ma szpital w klubie.

 

patrząc na teraz na tabele wychodzi na to że pytanie brzmi kto będzie mieć drugie miejsce w lidze skoro Chelsea już zaliczyła kilku potentatów.

 

o Man Utd mi nic nie mów ta ekipa i tak potrzebowała rewolucji kadrowej a RVP to nie wiem po co doszedł z Arsenalu maja teraz Falcao który jak nie dostanie piłki to nic nie strzeli i ratuje ich głownie Di Maria gościa bardzo cenie ale jako Argentynsczyka nie jako dawnego Los Balncos.

 

O Falcao to ciężko przesądzać teraz, gdy klimatyzuje się w nowej drużynie i jest świeżo po kontuzji. "a RVP to nie wiem po co doszedł" tego kompletnie nie rozumiem... To w dużej mierze dzięki niemu MU wygrało ligę zaraz po nabyciu RVP. Generalnie teraz są za duże zmiany w tym klubie by przez okres przejściowy z nowym trenerem i nową połową kadry, przesądzać o czymkolwiek.

 

Przed sezonem Premier League zapowiadali na stronie C+ przynajmniej 5 meczów w kolejce i 200 spotkań w sezonie.

http://www.canalplus.pl/sport/news-nc-p ... gue_536248

 

to samo tyczyło się La ligi zapowiadali więcej transmisji a są ograniczeni tylko do Barcy i 2 z Madrytu prawie w ogóle nie ma Sevilli Valencii

Wychodzi na to że Nc+ jest najgorszą platformą w Europie jeśli chodzi o ilość transmisji z lig Europejskich bo nawet w krajach bałkańskich jest ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to nie będą już chyba robić downscalingu, tylko będzie normalnie już HD. 10 spotkań to w sumie nie aż tak dużo, ale jeżeli rzeczywiście jakość będzie lepsza, to akurat w tej kwestii można to przeboleć.

skad takie info ? to Twoje przypuszczenia czy cos potwierdzonego ? czekamy na NBA w HD juz od wielu lat....

 

 

@Artek, moze Ty cos wiesz w tym temacie ?

 

+ ile tych dodatkowych meczy w playoffs ?

 

+ dodatkowo:

czy masz juz jakies przecieki co do kolejnych meczow Euroligii ? chodzi mi o te dodatkowe o ktorych wspominales. na razie w programie tv tylko Turow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Canal+ to już stacja pseudo sportowa? Co się dzieje?

1. Brak jakości, marna jakośc, dobra jedynie SD.

2. Okrajane mecze.

3. I ludzie... zdecydowanie ludzie z nki byłej byli sto razy lepsi od niektórych tutaj co pracują. :censored: Kto nad typ panuje??

 

gdzie te stare Canal+, który nie pozwolił na wpadki, który pokazywał mecze w HD?? Który relacjonował z pasją, a nie z [beep]em jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem Premier League zapowiadali na stronie C+ przynajmniej 5 meczów w kolejce i 200 spotkań w sezonie.

http://www.canalplus.pl/sport/news-nc-p ... gue_536248

 

to samo tyczyło się La ligi zapowiadali więcej transmisji a są ograniczeni tylko do Barcy i 2 z Madrytu prawie w ogóle nie ma Sevilli Valencii

Wychodzi na to że Nc+ jest najgorszą platformą w Europie jeśli chodzi o ilość transmisji z lig Europejskich bo nawet w krajach bałkańskich jest ich więcej.

Lepsi od Albanii, bo tam w ogóle Premier League w tv nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos musial odpasc po fuzji. Wywalili Juliana Kowalskiego, Anite Mazur, Macieja Terleckiego, Mateusza Bosaka, Macieja Barszczaka, Mirka Szymkowiaka...a zostawili Waliszko, Majewskiego, Milko, Olbrychta, Jezierskiego...W dodatku zamiast wziac fajnych reporterów jak Robert Sitnicki (w Wizji Sport na meczach byl najlepszym reporterem), to wzieli sobie nowych jak Sonia Sledz, a tego pierwszego ograniczyli tylko do jakis slabych multilig czy meczów zuzla raz na ruski rok

 

 

według mnie to Terlecki wy pasował do stylu komentowania meczy wszystkich w nc+. według mnie to strata ze nie ma Sławomir Chałaśkiewicz i Radosław Gilewicz którzy mogl komentować dalej i też ryczel i kalinowski. to wola jest nsport i canal+sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałaśkiewicz i Gilewicz spokojnie na LE czy LM by się nadali, bo niemiecką piłkę mają w palcu, a w C+ brakuje takowego speca. Co prawda robi za niego Orłowski, ale wiadomo, że jego konikiem jest La Liga. To samo Ryczel, bo ten spokojnie ogarnąłby puchary, Ekstraklasę czy jakąś ligę zagraniczną (hiszpańska?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy, gdy nsport przy Seria A miał studio. Pamiętam czasy gdy Canal+ również robił studia.

A teraz puszczają mecze i to okrojone w SD. Masakra.

 

Brakuje mi takiego studia jak robił nSport, gdzie omawiał przed meczem godzinę czasu Serie A. To było coś fajnego. Jakoś nSport to co miał potrafił wykorzystać i wierzyć się nie chce to co robi Canal+. Gorzej jest niż przed fuzją, zdecydowanie gorzej. Why???

 

Ps. bo Sonia nie umiała się wysłowić. Nawet nie wie co to słowa oznacza. Więc jak ona z taką inteligencją miała to wypowiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonia dopiero się uczy być reporterką nc+, to jest pierwszy mecz która sonia zawaliła wywiady. porostu sonia nie miała najlepszego dnia , trochę zamyślona.

powiem tak Roberta Sitnickiego nie widać na meczach ekstraklasy on tylko jest zuzlu.

 

prawda nsport miało studio do hitów spotkania seria a , chyba juz nie ma szans na studio do seria A. sa 2 strony medalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szczerze brakuje mi komentarzu Ryczela.

Kalinowskiego nie i dobrze zrobili ze go zwolnili. Ale Ryczela powinni zostawić. Szkoda, bo niektórzy w canal+ byli zdecydowanie gorsi.

Jagoda idealnie się wpasował w Ekstraklase i nie ma lepszego eksperta od Jagody. On w tym szambie i gabnie umie pływać, bo w LM nie za bardzo mu to wychodziło.

 

Jagoda to jeden z najlepszych ekspertów od ekstraklasy w naszym kraju i kto by pomyslal o tym kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy, gdy nsport przy Seria A miał studio. Pamiętam czasy gdy Canal+ również robił studia.

A teraz puszczają mecze i to okrojone w SD. Masakra.

 

Brakuje mi takiego studia jak robił nSport, gdzie omawiał przed meczem godzinę czasu Serie A. To było coś fajnego. Jakoś nSport to co miał potrafił wykorzystać i wierzyć się nie chce to co robi Canal+. Gorzej jest niż przed fuzją, zdecydowanie gorzej. Why???

 

Ps. bo Sonia nie umiała się wysłowić. Nawet nie wie co to słowa oznacza. Więc jak ona z taką inteligencją miała to wypowiedzieć??

 

Kolega nie bierze pod uwagę jednej rzeczy. nc+ a N to niebo i ziemia w ilości transmisji. Nka robiła studio, bo nie miało natłoku transmisji. Zdecydowanie wolę 6 spotkań pod rząd niż 4 z analizami i studiem przedmeczowym. Tworzenie sztucznych kanałów typu "canal+ serie A, La Liga" etc tylko po to, żeby dać studio przedmeczowe mija się z celem.

 

Owszem zniesienie sport+ ekstra było złym pomysłem, ale jeszcze gorszym pomysłem byłoby ograniczanie liczby transmisji(jakichkolwiek transmisji, bo Ekstraklasa = Premier League = La Liga = Serie A) ze względu na studia przedmeczowe. Chciałbym pomeczowe wypowiedzi i nie ucinanie widoku statystyk, ale wolę kosztem tego zobaczyć więcej transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...