Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie płacą? w porównanie na Polskie aby posiadać sky sports trzeba płacić około 200zł, licząc 46 funtów. a nc+ dostaje za sport 69,90.

Po co przeliczać to na złotówki skoro zarabiają w funtach?

 

Ktoś chyba tutaj pisał, że Polsat jest zainteresowany kupnem praw do La Liga od przyszłego sezonu.

Ciekawe na ile to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kolejce LM ani jednego meczu komentowanego ze stadionu...

 

oszczędzają teraz bo zaraz jest ELCRASICO REAL -BARCA moze następnej rudzie będzie z stadionu

każdy wyjazd kosztuje co pisaliście , inaczej się komentuje na żywo na stadionu i studio.

 

brakuje mi glosowanie i oceniania meczów raczych i żużla jak oceniać wszystko .

 

jak dudka nie ma to może duet wolski- trzeciak wolski- orlowski albo może mielacarski lub piotr laboga- leszkiem orlowski ale dzisiaj się dowiem ?

 

fajna historia z meczem LM tamtego roku .. chodzi o sytuacje komentatorską miedzy polskimi a francuskimi

to można usłyszeć w rozmowie AS wywiad z Tomkiem Smkowowskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Wam takich [beep]oł naopowiadał, że wynajęcie dziupli kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych? Haha, dawno się tak nie uśmiałem.

 

Przecież to działa na zasadzie akredytacji dziennikarskiej, za darmo. A akredytacje prasowa mogę dostać ja, może dostać Ryszard z gazety Wrocławskiej czy ktos z ekstraklasa.net. Ten kto ma legitymacje prasowa. W przypadku telewizji jest podobnie, TV z prawami mają ZAPEWNIONE MIEJSCE NA TRYBUNIE PRASOWEJ, a te bez praw muszą liczyć ewentualnie na rzecznika, który przydzieli im miejsce.

 

Nc+ wysyłając ludzi na stadion płaci jedynie za lot samolotem/przejazd wozem, zapewnienie noclegu i miejsca dla sprzętu. To są małe sumy, jak na taką firmę

 

@slawers, to Ty ciągle z tym Trzeciakiem? In nie pracuje dla nc+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKSTRAKLASA:

Piątek, 24.10:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | PGE GKS - Górnik Z. (P.Pełka - T.Wieszczycki, reporterzy: D.Kabała-Malarz, A.Westfal, skrót do Ligi+: A.Westfal)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: K.Przytuła, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Wisła - Podbeskidzie (T.Smokowski - K.Węgrzyn, reporterzy: P.Bojarska, T.Lipiński, skrót do Ligi+: T.Lipiński)

 

Sobota, 25.10:

14:45, 16:20 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (K.Marciniak, gość: M.Murawski)

15:05 | Canal+Sport | Lechia - Śląsk (MECZ KOLEJKI) (M.Rosłoń - Cz.Michniewicz, reporterzy: B.Ignacik, S.Śledź, skrót do Ligi+: B.Ignacik)

15:10 | Canal+Family | Piast - Jagiellonia (B.Gleń - M.Baszczyński, reporterzy: P.Bojarska, Ż.Żyżyński, skrót do Ligi+: Ż.Żyżyński)

17:40 | Canal+Family | Pogoń - Cracovia (R.Skrzyński - R.Jezierski, reporterzy: M.Wróblewski, F.Surma, skrót do Ligi+: F.Surma)

22:45 | Canal+Sport | Liga+ (R.Dębiński - M.Murawski)

 

Niedziela, 26.10:

15:00, 17:30 | Canal+Sport | Grana Niedziela (P.Salak, gość: T.Wieszczycki)

15:25 | Canal+Sport | Lech - Górnik Ł. (R.Dębiński - R.Jezierski, reporterzy: M.Wróblewski, F.Surma, skrót do Ligi+Extra: M.Wróblewski)

17:55 | Canal+Sport | Zawisza - Legia (Ż.Żyżyński - W.Jagoda, reporterzy: F.Adamus, S.Śledź, skrót do Ligi+Extra: F.Adamus)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: K.Węgrzyn, P.Rudzki, S.Stempniewski)

 

Poniedziałek, 27.10:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Ruch - Korona (R.Skrzyński - K.Kosowski, reporterzy: D.Kabała-Malarz, A.Westfal)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 25.10:

13:40 | Canal+Family2 | West Ham United - Manchester City (A.Twarowski - R.Nahorny)

15:55 | Canal+Family2 | Liverpool - Hull (P.Pełka - P.Rudzki)

 

Niedziela, 26.10:

14:25 | Canal+Family | Tottenham - Newcastle (P.Pełka - K.Przytuła)

16:55 | Canal+Family | Manchester United - Chelsea (M.Rosłoń - R.Nahorny)

 

Poniedziałek, 27.10:

20:55 | Canal+Sport | Queens Park Rangers - Aston Villa (A.Twarowski - R.Nahorny)

 

 

PRIMIERA DIVISION:

Sobota, 25.10:

13:30, 17:30, 18:50 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (K.Marciniak, goście: K.Przytuła, L.Orłowski)

17:55 | Canal+Sport | Real - Barcelona (R.Wolski, G.Mielcarski z Madrytu; reporter: P.Laboga)

 

Niedziela, 26.10:

18:55 | Canal+Family | Sevilla - Villarreal (A.Marchliński - L.Orłowski)

20:55 | Canal+Family | Getafe - Atletico (? - K.Przytuła)

 

 

LIGUE1:

Sobota, 25.10:

16:55 | nSport+ | PSG - Bordeaux (T.Smokowski - S.Białas)

Niedziela, 27.10:

20:55 | nSport+ | Olympique Lyon - Olympique Marsylia (K.Marciniak - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Sobota, 25.10:

20:25, 21:35 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (K.Marciniak, gość: T.Lipiński)

20:40 | Canal+Sport | Sampdoria - Roma (C.Olbrycht - T.Lipiński)

Niedziela, 26.10:

20:40 | Canal+Family2 | Milan - Fiorentina (B.Gleń - T.Lipiński)

Środa, 29.10:

20:40 | Canal+Sport | Genoa - Fiorentina (K.Bandych - F.Surma)

Czwartek, 30.10:

20:40 | nSport+ | Hellas - Lazio (C.Olbrycht - T.Lipiński)

 

 

VELUX EHF LIGA MISTRZYN:

Piątek, 24.10:

20:05 | nSport+ | MKS Selgros Lublin - Larvik (T.Dryła - I.Nabozna, reporter: P.Karpiński)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Wam takich [beep] naopowiadał, że wynajęcie dziupli kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych? Haha, dawno się tak nie uśmiałem.

 

Przecież to działa na zasadzie akredytacji dziennikarskiej, za darmo. A akredytacje prasowa mogę dostać ja, może dostać Ryszard z gazety Wrocławskiej czy ktos z ekstraklasa.net. Ten kto ma legitymacje prasowa. W przypadku telewizji jest podobnie, TV z prawami mają ZAPEWNIONE MIEJSCE NA TRYBUNIE PRASOWEJ, a te bez praw muszą liczyć ewentualnie na rzecznika, który przydzieli im miejsce.

 

Nc+ wysyłając ludzi na stadion płaci jedynie za lot samolotem/przejazd wozem, zapewnienie noclegu i miejsca dla sprzętu. To są małe sumy, jak na taką firmę

 

Magazyn Ligi Angielskiej "Mecz" nr 2 luty 2014

strona 44

http://i.imgur.com/kDqFxSc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba też porównać zarobki do tego ile kosztują inne rzeczy w porównaniu z tamtymi krajami.i to ze u nas cos kosztuje 69,90 a u nich 46 funtów to znaczy że oni zarabiają o wiele więcej od nc+ i mogą sobie pozwolić na wysyłanie komentatorów na więcej spotkań

Ale nc+ płaci za prawa tyle samo, bądź też podobnie jak Sky. Jesteśmy biedniejsi, więc mamy biedniejszą telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Wam takich [beep] naopowiadał, że wynajęcie dziupli kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych? Haha, dawno się tak nie uśmiałem.

 

Przecież to działa na zasadzie akredytacji dziennikarskiej, za darmo. A akredytacje prasowa mogę dostać ja, może dostać Ryszard z gazety Wrocławskiej czy ktos z ekstraklasa.net. Ten kto ma legitymacje prasowa. W przypadku telewizji jest podobnie, TV z prawami mają ZAPEWNIONE MIEJSCE NA TRYBUNIE PRASOWEJ, a te bez praw muszą liczyć ewentualnie na rzecznika, który przydzieli im miejsce.

 

Nc+ wysyłając ludzi na stadion płaci jedynie za lot samolotem/przejazd wozem, zapewnienie noclegu i miejsca dla sprzętu. To są małe sumy, jak na taką firmę

 

Magazyn Ligi Angielskiej "Mecz" nr 2 luty 2014

strona 44

http://i.imgur.com/kDqFxSc.jpg

 

Aaaa, dzupla komentatorska! To też trochę inaczej, chociaż nie wydaje mi się, że tyle to kosztuje. Na LM bylem jako reporter radiowy w Londynie, siedziałem obok dziennikarzy tv, też relacjonowalem mecz i oni także, wszystko w ramach akredytacji prasowej za darmo.

Wiem na pewno, że w LM jest za darmo. Może tak być, że przy ligach europejskich jest inaczej, mój błąd ; P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky płaci więcej za swoją ligę, bo to przecież ich krajowa, a i tak nie mają wszystkich spotkań. Taki sam casus jak u nas C+, który płaci niebotyczne pieniądze za naszą ligę, ale na wyłączność.

 

Co do Gran Derbi to bardzo się cieszę, że skomentuje je Mielcarski. Nie mam nic do pana Leszka, ale lubię komentarz Mielcarskiego, więc jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek1008, jeszcze coś mi się przypomniało w kwestii europejskich rozgrywek klubowych UEFA jak UCL czy UEL. Czy redakcja z racji posiadaniach praw do tych rozgrywek nie otrzymuje czasem dwuminutowych skrótów od UEFA? Bo np. w przypadku Polsatu na ich Ipli można zobaczyć takowe skróty European Qualifiers, a wcześniej Champions League czy Europa League. Są one z samym odgłosem meczu bez komentarza. Myślę, że na np. stronie C+ można byłoby też takie skróty dać.

 

Co do El Clásico. Mi osobiście Orłowski nie przeszkadza (i piszę to jako fan RM). Oczywiście dla urozmaicenia dobrze, że ktoś inny mecz Real Madrid - Barcelona. No i ktoś też musi być ekspertem w studiu w przypadku EC. ; )

 

Patrzę na wyniki dzisiejszych meczów. Sugerując się samymi wynikami, miałem nosa, w głosowaniu. Bo głosowałem na Schalke - Sporting. W dodatku na forum C+ można sprawdzić jak pisałem najciekawsze mecze dnia i też był to mecz z Gelsenkirchen. No i nie mogłem go na antenie nc+ zobaczyć. Na pocieszenie mi pozostało spotkanie Porto - Athletic i w sumie też dobrego wyboru dokonałem, bo nie było to aż tak jednostronne spotkanie.

 

A jak już piszę dłuższy komentarz. @Artek1008, pamiętam jak mi odpisałeś, że ja po 'strainowemu' piszę pełne nazwy klubów (czy nawet mówię). No właśnie to inni czasami mówię 'po strainowemu' szczególnie w przypadku klubów jak je nazywam "Efce" np. FC Porto, FC Basel czy FC Kopenhaga. A przecież wiadomo, że znane są po prostu jako Porto, Basel czy København (akurat to nie jest zarzut do Surmy i Jagody, którzy komentowali mecz rozgrywany w Portugalii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...