Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie czy jesli UE uwolni te przepisy na temat blokowana serwisow cyfrowych poza krajem np HBO GO z Polski bedzie mozna ogladac w UK itp? ponoc dziala juz to z Netflixem a niedlugo ma dotyczyc wszystkich zrodel cyfrowych w tym praw do sportu to dekoder nc+ z nc+go tv bedzie mi juz dzialal w UK i nie bedzie sie pojawialo to info o blokadzie, teraz nie odpale z dekodera HBO Go ani zadnej kolekjci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj wiecej info na PW, ja korzystam z VPN online i dziala ale na kompie dekoder nie wiem jak podclaczyc, jedynie co potrafie to na kompie udostepnic juz sygnal z vpn online i lapie go na wifi przystawka do dekodera od tp ale to uciazliwe moge to jakos skonfigurowac zeby bez odpalania vpn online na kompie w dekoderze byl ciagle ,,polski'' sygnal a reszta yrzadzen pracowala na orginalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem, Może ktoś pomoże . Wcześniej oglądałem na tablecie normalnie nc+ go a teraz wyskakuje mi komunikat "Niewłaściwy adres serwera licencji lub niewłaściwy klucz licencji (-121)" Ktoś wie o co biega? Dodaje, że miałem dzisiaj incydent z przeskakiwaniem przeglądarki na dziwną stronę informująca o wirusach na urządzeniu niszczących baterię więc wyczyściłem historie przeglądarki oraz przeskanowałem avastem mobilnym tablet i wyczyściłem tablet ze zbędnych danych też narzędziem avastowym.

EDIT:

Już działa poprawnie. Widać było coś nie tak po ich stronie.

Edytowane przez Heban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał może taki oto problem?

Po włączeniu na komputerze (IE oraz FF) kanału i przejściu do trybu pełnoekranowego w różnym czasie (od 2 do 10 minut) następuje wyjście z trybu pełnoekranowego, a obszar zajmowany normalnie przez odtwarzacz zostaje zastąpiony nieinteraktywnym, niebieskim prostokątem - bez żadnego komunikatu o błędzie. Aby przywrócić obraz (i dźwięk), muszę odświeżyć stronę. Niby nic, ale irytujące, a dzieciak się wkurza ^_^

 

Przeinstalowanie Silverlighta nic nie dało. Podobnie czyszczenie wspomnianych folderów w AppData...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok gdy nie będzie cen zaporowych w roamingu zagranicznym na terenie EU, będzie można swobodnie oglądać na smartfonie z polską kartą sim nc+ go. Dziś można, ale net jest jeszcze drogi.

 

Jesteś pewien, że swobodnie? Łącząc się z Internetem w roamingu np. w Niemczech mam niemiecki adres IP, chyba że masz na myśli jakieś regulacje, które nakażą dostęp do treści zakupionych w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max urządzeń(przeglądarki, smartfony, tablety), to 4. Każda przeglądarka liczona jest jako inne urządzenie, zatem radzę uważać. Możesz zrobić zmianę 2 razy w miesiącu, wymieniając urządzenie/przeglądarkę.

 

Trochę z innej beczki. Czy kanały Eleven świecą w nc+GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...