Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Oneplus2 z najnowszym Cyanogenmood (oczywiście zrootowanym) 13.

Przy próbie odpalenia jakiegokolwiek kanału dostaję komunikat: Nieznany błąd -123, na Oxygen działało ale ten system nie bardzo mi podszedł i przeszedłem na cyanogena. Są jakieś szanse na pozbycie się tego problemu na CM?

I pytanie do użytkowników OP2 czy na jakimś sofcie (oprócz Oxygen) chodzi NC+go?

Na infolinię nie można liczyć bo twierdzą że poprawne działanie możliwe jest gdy nie ma roota (co jest nieprawdą bo na oxygen miałem roota)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tablecie Lenovo Yoga 2 dalej kicha z odbiorem - wyświetla tyko komunikat, że błąd - na maile nie odpowiadają - no cóż taka firma

U mnie też na Yoga2 kiszka ... (sprzęt od orange andek 4.xx, bo 5 dalej nie ma)

Odinstalowywałem, czyściłem pamięć. I dalej to samo - Nieznany błąd (-123).

Canal+Sport on line - działa

HBO GO - działa

a nc+go da radę tylko na smartfonie odpalić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najgorsze jest to, że olewają uwagi użytkowników. Z Yogą 2 problemy. Z przeglądarkami na PC też różnie bywa. W zasadzie, jedyna w miarę bezproblemowa, to IE11, którą na co dzień mało kto używa. Chrome lubi przycinać w stylu buforowania. Firefox laguje, bo zawsze marnie działał pod Silverlight. Pod nową Operę również woła tę wtyczkę, chociaż Opera nie obsługuje SL.

Podobne usługi od innych firm działają idealnie, nawet na nowej MS Edge. HBO GO, Netflix - zero problemów. Wszystko płynnie, bez zacięć i lagów.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedlugim czasie ma byc wersja pod edge, tak informuja na stronie wlaczajac przez xboxa

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat o Edge jest prezentowany od dobre pół roku. Zapytałem u źródła, bo Edge może lekko kulawa na PC ze względu na brak wszelakich dodatków, ale bardzo lekka i doskonale się spisuje na tabletach i laptopach, gdzie liczy się czas działania na baterii. Odpowiedź: 

 

 
2016-07-05, 17:49
Obecnie nie mamy informacji o wprowadzeniu możliwości odbioru usługi nc+ GO za pomocą przeglądarki Edge. W tym przypadku należy uzbroić się w cierpliwość.

 

 

Jeśli chodzi o dziadowski Silverlight, to sam twórca, czyli Microsoft, wzywa do porzucenia tego standardu. Ludzie odpowiedzialni za wszelaki VOD Live w naszym kraju są jednak nieugięci. Najwyraźniej wolą tkwić w ciemnogrodzie.

 

Skończcie już z tym Silverlightem! Microsoft wzywa serwisy wideo do nowoczesności! http://www.dobreprogramy.pl/Skonczcie-juz-z-tym-Silverlightem-Microsoft-wzywa-serwisy-wideo-do-nowoczesnosci,News,64228.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie odnośnie nc+ GO. Według mojego pakietu przysługuje mi 100 bezpłatnych godzin. Po wykorzystaniu tych godzin mogę dalej korzystać z usługi nc+ GO? Jak naliczane są dalsze opłaty? Chodzi mi o to, że np. przekroczę 100h to zacznie mi naliczać opłaty automatycznie, do [beep]ku? Czy muszę coś wykupić, zgodzić się na dalsze opłaty itd.?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamuj słówka. .. Nikogo nie wprowadzam w błąd, tylko opieram się na tym co konsul mi powiedział, gdy miałem ostatnio prawie koniec godzin, bo dzieciaki na wyjeździe prawie cały limit wyczerpały i pytałem o taką możliwość. Lecz okazało się, że starczyło i nie musiałem dokupywać. Teraz szkoda, bo bym się przekonał jak to jest i nie czytał bym słów typu "Nie wprowadzaj w błąd " Co konsul to obyczaj

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...