Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno można, też mi na tym zależy i na informacji czy na pewno po 2 miesiącach można dokupić pakiet film+.

 

A ja z ciekawości spytam po ile (premium film tj. canal+,canal film, canal film2) m-c opłata po tych dwóch miesiącach? Bo konsultant nie za bardzo przekonujący był mówiąc coś o 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem, że oto taką ofertę (poprzednio byłem w Polsacie). Tylko Pani w punkcie obsługi mowiła, że pakiet HBO i Canal + "sportowy" dostaję na 12 miesięcy (przez dugość całej umowy) za darmo a Canal + "filmowy" na 2 miesiące. Zastanawiam się czy to nie jest bajera bo wydawało mi się to za piękne, i chciałbym się upewnić. A dodatkowo Pani nie wspomniała nic o dzierżawie 5 zł/miesiąc. Mówiła tylko o aktywacji dekodera za 49 złotych. Czy cena dzierżawa zależy od modelu dekodera?

Bardzo liczę na Waszą fachową pomoc bo nie do końca łapię jeszcze wszystkie skróty, których używacie a zależy mi również na czasie. "

Pozdrawiam :D

Dostałeś taką ofertę w APS-sie ?! Przecież to taka sama,jak przez infolinię. Zawsze się mówiło,że infolinia ma więcej i lepiej do zaoferowania... .

Właśnie wróciłem z ASP-u. Potwierdzam: taka oferta istnieje :brawo: , uważam ,że jest OK.

Pan tylko nie był pewien czy po 2 miesiącach można dokupić paczkę Canal+ i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kolo 10 rano podpisalem umowe przez telefon przechodzac z nc+mix na opakiet platyna za 89zl mieisecznie na 12 miesiecy i zgodzilem sie na uruchomienie opcji hbo za 0zl na 6 miesiecy a potem 25zl za kazdy kolejny z tym ze moge z niej w kazdej chwili zrezygnowac.

 

Jak dlugo trwa uruchomienie kanalow HBO, minelo 24godziny i narazie nie sa u mnie dostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tym dziwnego? Moja pierwsza umowa też była o wiele droższa od tego co mam teraz. Nie chcesz lub Cię nie stać to nie kupujesz, przecież to nie jest chleb tylko coś bez czego można się obyć.

Dla Ciebie zapewne nic dziwnego.Takich jak Ty trzeba więcej w NC+ którzy nie widzą nic dziwnego że trzeba płacić prawie dwa razy tyle za to samo.Tylko dlatego że byli lub nie byli u innego operatora.Jak ktoś chce to są sposoby na skorzystanie z tej promocji bez bycia abonentem innych telewizji.Widzę że NC+ bardzo lubi kombinatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem nc+ przez telefon, umowa 12m-cy, pakiet universe+ z hbo i premium sport na 12m-cy i premium film na 2m-ce za 59 zł. Powiedziałem, że przechodzę z kablówki, ale konsultant nic więcej nie pytał. Moje pytanie, czy będę musiał komuś pokazywać rachunki od poprzedniego operatora, albo przekazać je kurierowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i powiem od razu że długo się zastanawiałem czy wrócić z polsatu do nc +,ale dobra wróciłem i co, i już na samym początku pech osoba która w sobotę telefonicznie przyjmowała zamówienie , nie dopełniła wszystkich formalności i wyszło tak że nie ma mnie w systemie nc + , nie ma sygnału aktywacyjnego i nikt mi nie może pomóc hehehehe i już na samym początku mojej zabawy z nc już mam pisać reklamację masakra na max jakieś cenne rady by się przydały pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...