Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, as10A napisał(a):

Czy oferta Superpremium + 4K z Mistrzowską Piłką i Polsatem Sport Premium w cenie 79,99 + dekoder na okres 12 miesięcy, to dobra oferta? Bo taką otrzymałem dzisiaj i nie wiem czy jutro podpisywać?

Oczywiście, że dobra, skoro normalnie kosztuje około 150 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, as10A napisał(a):

Czy oferta Superpremium + 4K z Mistrzowską Piłką i Polsatem Sport Premium w cenie 79,99 + dekoder na okres 12 miesięcy, to dobra oferta? Bo taką otrzymałem dzisiaj i nie wiem czy jutro podpisywać?

Wygląda to na ofertę pracowniczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

skoro normalnie kosztuje około 150 zł. 

Właśnie dlatego zdziwiłem się, że nowemu klientowi zaproponowali taką cenę, co prawda musiałem się nagadać z pół godziny zanim otrzymałem taką ofertę ale widzę, że było warto. Dopytałem jeszcze przed chwilą i mam również Dualboxa za 0 pln. Jutro mam jechać do punktu po odbiór. Dzięki za pomoc.

1 minutę temu, k05 napisał(a):

Wygląda to na ofertę pracowniczą. 

Co znaczy oferta pracownicza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@as10A jak sama nazwa mówi - oferta specjalna dla pracowników C+. Nie wiem jak jest w C+, ale u jednego z operatorów telefonii komórkowej pracownik miał do rozdysponowania kilka kodów na takie promocje pracownicze. Mógł dzięki temu skorzystać z takiej opcji on, jak i rodzina, znajomi. Nie wiem jak jest w C+. Ale może temu sprzedawcy brakuje do jakiegoś planu i zdecydował się na taki krok. ;) Ale to tylko gdybanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko wrażenie, że osoba zadająca "pytanie" bardziej się chciała nią pochwalić niż dopytać czy na pewno "dobra"..  ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta Canal+ Online na umowę.
 
FB-IMG-1685641145449.jpg
 
Umowa na 24 miesiące. Dostępne pakiety i opcje dodatkowe bez sprzętu (urządzenia własne) lub z boxem CANAL+BOX 4K.
 
FB-IMG-1685641152299.jpg
 
Oferta dostępna wyłącznie w Punktach sprzedaży. Więcej informacji na grupie CANAL+ Support
Jak zrobią oferte online 1:1 do sat, to się długo nie będe zastanawiał. Ale wiadomo że to nierealne


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k05 napisał(a):

@as10A jak sama nazwa mówi - oferta specjalna dla pracowników C+. Nie wiem jak jest w C+, ale u jednego z operatorów telefonii komórkowej pracownik miał do rozdysponowania kilka kodów na takie promocje pracownicze. Mógł dzięki temu skorzystać z takiej opcji on, jak i rodzina, znajomi. Nie wiem jak jest w C+. Ale może temu sprzedawcy brakuje do jakiegoś planu i zdecydował się na taki krok. ;) Ale to tylko gdybanie. 

Pewnie tak było jak piszesz, gdyż gościu kilka razy " odchodził od telefonu skonsultować to z osobą decyzyjną". A w sumie chciałem tylko Pakiet Canal+ taniej na początek. 

48 minut temu, lakiman napisał(a):

Ja mam tylko wrażenie, że osoba zadająca "pytanie" bardziej się chciała nią pochwalić niż dopytać czy na pewno "dobra"..  ;-)

Niestety pudło. Rzeczywiście potrzebowałem szybkiej porady, gdyż gość czekał na moją odpowiedź. Mając trochę doświadczenia z Pol...tem nie chciałem walnąć babola na starcie. Teraz umowa już klepnięta. Za rok może znowu będę potrzebował pomocy. Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie internetowym CANAL+ pojawiły już się dwie nowe oferty na pakiet Relax+ z CANAL+ Seriale i Filmy za 35 zł/m i pakiet Extra+ z CANAL+ Seriale i Filmy za 65 zł/m. W szczegółach warunków pakiet Relax+ jest liczony za 35 zł/m, a pakiet Extra+ za 65 zł/m. Natomiast opcja dodatkowa CANAL+ Seriale i Filmy jest za 0 zł/m na cały okres oznaczony umowy.

Oferta z pakietem Relax+ z CANAL+ Seriale i Filmy: https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/relax-z-canal-sif?dllist=relax-z-canal-sif

Oferta z pakietem Extra+ z CANAL+ Seriale i Filmy: https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-canal-sif?dllist=extra-z-canal-sif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to koniec tzw. "marki premium" w odniesieniu do filmów. Za duża konkurencja (Netlix, HBO, Disney, itd. itp.)

Teraz mogą jedynie zarabiać na sporcie dlatego podzielono paczkę Canal+ na kanały filmowe i sportowe. To było nieuniknione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus Od niedawna pojawił się podział na paczkę CANAL+ pełną ze sportem i bez sportu z ofertą filmowo-serialową. Jest to oferta promocyjna skierowana do osób, którzy chcą bardziej ofertę bez kanałów sportowych CANAL+. Nie każdy potrzebuje pełną paczkę C+. Można powiedzieć, że opłata za paczkę kanałów CANAL+ bez sportu jest ukryta w opłacie bazowego pakietu Relax+ i Extra+. Zauważ, że trochę droższe są teraz te dwa pakiety Relax+ i Extra+ niż wcześniej. Oferta ta mimo wszystko jest ciekawa i korzystniejsza cenowo niż wcześniej, jeśli chodzi o oferty dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkie pakiety powinny widnieć na stronie - tak, jak jest we Francji. A nie wrzucanie byle czego, żeby tylko była. 

Ta "oferta satelitarna bez anteny", czyli paczki C+ z pakietem Fun & News też są dostępne, ale na stronie C+Online. I w sumie w taki sposób, że ciężko to znaleźć. 

 

Kiepsko to wygląda. Powinni to naprawić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, meckbar napisał(a):

Bo to koniec tzw. "marki premium" w odniesieniu do filmów. Za duża konkurencja (Netlix, HBO, Disney, itd. itp.)

Teraz mogą jedynie zarabiać na sporcie dlatego podzielono paczkę Canal+ na kanały filmowe i sportowe. To było nieuniknione. 

 

Ale jakim sporcie? Oni sprzedają Viaplay, PSP i Eleven. Ich własny sport to 1-2 mecze Premier League, Ekstraklasa, NBA i tenis

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 5.06.2023 o 18:35, as10A napisał(a):

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale ale zapytam :

1. Przechodząc z "Telewizji na kartę" na abonament " Comfort+ Mix" w jakiej cenie można uzyskać pakiet Canal+ oraz pakiet Eleven ?

2. Czy podczas przejścia można wymienić dekoder WifiBox na inny, jeśli tak to jaki ? 

Wymieniłeś dekoder czy nadal masz ten złom [WiFiBox]?

Dzwoniłeś do nich czy  kontakt poprzez ich formularz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bartek67 napisał(a):

Dzwoniłeś do nich czy  kontakt poprzez ich formularz?

Zadzwoniłem do nich. Gość nie mógł mi dać pakietu Canal+ za mniej niż 30 zł. Dość długo się z nim przekomarzałem i w końcu zaproponował mi umowę na rok: Superpremium+ 4K z MP i Dualboxem+ 4K  za 79,99 + 5 zł czynsz ( dla nowych to wręcz niemożliwe ). Żal byłoby tego nie wziąć, więc skorzystałem i od początku Lipca jestem na umowie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...