Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Papiery dostaniesz pocztą i nic nie musisz podpisywać. Twoim podpisem będzie słowo "Tak" przez tel. Możesz zamienić na Pejsa z dyskiem w APS, ale najpierw zapytaj w punkcie, czy masz taką możliwość. Jeśli nie, to negocjuj to przy migracji. Nie daj sobie wcisnąć adb, bo aktywację zapłacisz. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pierwszy telefon od wyslania wypowiedzwnia z oferta film&sport za 69,90.

Odmowilem i zapytalem o HBO do tego oraz czy da rade zejsc jeszcze z ceny to powiedzial, ze HBO z kierownikiem by musial skonsultowac, wiec pewnie da sie zrobic.

Ma przygotowac jakas oferte i dzwonic w poniedzialek.

Co myslicie o takiej ofercie z HBO? Mam MR z 1 sagecomem od nich, drugim swoim. Place 77zeta za optimum hd z hd promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papiery dostaniesz pocztą i nic nie musisz podpisywać. Twoim podpisem będzie słowo "Tak" przez tel. Możesz zamienić na Pejsa z dyskiem w APS. Jeśli nie, to negocjuj to przy migracji. Nie daj sobie wcisnąć adb, bo aktywację zapłacisz. .

 

Dzięki, ale jestem totalnym laikiem - co znaczy z dyskiwm w APS? Na stronie nc+ jest PVR BOX+* HD 500 GB Pace - o to chodzi? Ale tu też na ich stronie są opłaty aktywacyjne. A mi chodzi też o redukcję kosztów.

Mam Sagem DS83.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon z DUK Kraków, miła rozmowa i oto, wyłamałem się z garstki "Cyfrowiczów"i zaakceptowałem ofertę od nc+

Comfort+ Extra+, Multi+, 6xC+, HBO,HISTORY, MR, Canal VOD, dek. Pejs, 79,90zł umowa na 24 miesiące , jeżeli drugiego nie zdam opłata 20zł , więc za to wszystko 99,90zł, umowa na 24 miesiące , tu miałem wybór 15 lub 24 m-ce wybrałem 24 będzie spokój, wybrałem HISTORYHD na cała umowę, wolałem to, niż Cinemaxy lub Fboxy na 6 miesięcy, nie udało mi się z tych dwóch ostatnich otrzymać nic na cała umowę ani zrabatowac drugiego Pejsa, zapewne można było powalczyć jeszcze o kilka zł mniej, lecz trzeba dodać , ze płaciłem do tej pory 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam naprawdę potrzebne są dwa Pace? Co wy robicie z tymi tunerami przez całe dni?Nie pracujecie, nie jeździcie rowerami, nie gracie w piłkę, nie macie hobb?Non stop Pace i przewijanie, nagrywanie? Ja mam Pace i nawet drugiego konwertera nie podłączyłem. Pewnie go teraz zwrócę i kupie swój w którym można edytować listę.Przez okres nowej umowy odłożę te 20 zl i będzie swój tunerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa zawsze jest, ale ostatnio bardzo ciężko o drugiego Pejsa za free, choć mi to ostatnio proponowali przy aneksowaniu w abonamencie za jakieś 130

Mi się udało załatwic rabat na drugi dekoder przy 5 czy 6 telefonie z ich strony, to było na początku września.

Wymiana drugiego dekodera z Phillips PVR na Pace PVR, oferta 4x0, 11x79,9zł (z HBO na 4 mies).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, czy jeśli teraz nie wymienię dekodera to czy mam możliwość wymiany później w trakcie trwania aneksu do umowy?

Czy jeśli zgodzą się na wymianę dekodera to czy jest jakiś okres , w którym to trzeba zrobić, np. 30 dni od przedłużenia umowy (mam długi wyjazd służbowy poza PL)? Czy konsultanci tel. pracują w ndz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Z-G

A widzisz, masz podobnie jak u mnie, mam na antenie konwerter do podłączenia dwóch dekoderów, dwoma przewodami i ani na jednym, ani na drugim dekoderze nie mam ich podłączonych, tv oglądam w zasadzie w weekendy, tylko dlaczego nie można mieć czegoś "lepszego" w cenie ? Tak na marginesie obiecałem sobie , że przeciągnę i podłączę drugi przewód , w końcu umowa na 24 miesiące.

@ircios

Prawdę mówiąc korciło mnie, aby odmówić i zaczekać do samego końca , mimo wszystko, nie są to, aż tak złe warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Z-G

A widzisz, masz podobnie jak u mnie, mam na antenie konwerter do podłączenia dwóch dekoderów, dwoma przewodami i ani na jednym, ani na drugim dekoderze nie mam ich podłączonych, tv oglądam w zasadzie w weekendy, tylko dlaczego nie można mieć czegoś "lepszego" w cenie ? Tak na marginesie obiecałem sobie , że przeciągnę i podłączę drugi przewód , w końcu umowa na 24 miesiące.

@ircios

Prawdę mówiąc korciło mnie, aby odmówić i zaczekać do samego końca , mimo wszystko, nie są to, aż tak złe warunki.

Niby Pace ma lepsza jakość niż Sagecom, czy Philips? Wszystkie je miałem i różnicy nie widzę.W drugim pokoju mam TechniSat DiGYBOXX HD i w sumie też różnicy nie widzę. Tylko po piernika bawić się w nagrywanie czegoś, co powtarzane jest lub będzie latami? Nie dziś, to za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane w sierpniu. Dużo ofert beznadziejnych od zwykłych konsultantów. Jeden tel z SUK z W-wy i dziś z K-wa:

 

Comfort+ na 15m-cy

Extra+ na 15m-cy

Multi+ na 15m-cy

HBO na 15m-cy

6x C+ na 15m-cy

 

za 5x0zł + 10x79zł (+ 15x20zł za drugi Pace PVR ewentualnie)

 

Witam, chciałbym zapytać czy obecnie jest możliwość dostać coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

No to i ja zmigrowałem. Do tej pory Komfort+hd , Pace PVR 500, MR (2xkarty cameleon) =50zł/miesiąc . Wypowiedzenie wysłane w sierpniu , umowa do końca września.

Pierwsza oferta trochę słabsza bo z hbo na kilka miesięcy -odmówiłem ,druga już taka jak chciałem:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

Multiroom 2x cameleon

Pace 500GB

drugi dekoder Sagecom

6xC+ z VOD

3xHBO

 

wszystko na 15 miesięcy za średnia 58,59 (oferta 4x0, 11x79,9zł)

 

Dzięki za pomoc i odwdzięczam się moim wpisem.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...