Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

No to i ja zmigrowałem. Do tej pory Komfort+hd , Pace PVR 500, MR (2xkarty cameleon) =50zł/miesiąc . Wypowiedzenie wysłane w sierpniu , umowa do końca września.

Pierwsza oferta trochę słabsza bo z hbo na kilka miesięcy -odmówiłem ,druga już taka jak chciałem:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

Multiroom 2x cameleon

Pace 500GB

drugi dekoder Sagecom

6xC+ z VOD

3xHBO

 

wszystko na 15 miesięcy za średnia 58,59 (oferta 4x0, 11x79,9zł)

 

Dzięki za pomoc i odwdzięczam się moim wpisem.pzdr

Dokładnie na takich samych warunkach migrowałem do NC+ z Cyfry. Z tym ,ze z pakietu Superpremium 99zł z dwoma Pace 500GB . Teraz zdaje 1 dekoder ,bo chcieli 20zł za niego a otrzymać mam Segecoma. Jestem zadowolony 30zł w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez oplaty dodatkowej za sagecom? Probowales Pace bez oplaty?

Tak, bez opłaty za sagemcom. Nie próbowałem Pace. W sumie wole drugiego Sagemcoma, bo nagram coś na zewnętrzny dysk i mogę go sobie zabrać gdzie indziej i obejrzeć w innym miejscu.

To, że nagrywasz na zewnętrzny dysk nie oznacza, że można to wszędzie obejrzeć. Możesz sobie coś obejrzeć w innym miejscu jak zabierzesz ze sobą dekoder :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu migrowałem do nc+. Cena niezła. Około dwie dychy mniej. Czekam tylko na potwierdzenie.

(-)

Podaj proszę jakieś szczegóły bo chciałbym się przygotować do rozmowy z konsulem :-)

Zbliża się koniec mojej umowy (30.09) więc pora się zastanowić co dalej (czytaj: prosić o poradę doświadczonych forumowiczów).

Wypowiedzenie wysłałem w sierpni i jak dotąd dostałem tylko SMS-a z propozycją kontaktu w sprawie przedłużenia umowy.

Obecnie mam pakiet Prestige HD (122 zł) + Cameleon (0 zł) + Pace1 (0 zł) + Pace2 (10 zł).

Jak się nazywa w nc+ wszyskomający pakiet (bez bajerów internetowych, wypożyczalnianych, erotycznych, itp) i ile może kosztować w powyższej konfiguracji ?

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję z góry za wyjaśnienia i porady.

Mam podobną konfigurację. Kiedy bylem na wczasach, to raz sobie zadzwonili. Po wypowiedzeniu cisza. Nawet nie zasłużyłem na SMS-a :wink:

Oni są cicho. I ja jestem cichszy. A co mi tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam jeszcze stare pakiety Cyfry+ tzn. chyba Kompakt + Canal, lecz nie pamietam juz dokladnie. Chcialbym teraz zmigorwac do nc+, najbardziej zalezy mi na ofercie sportowej (wszystkie kanały sportowe) plus oferta serialowa no i podstawowe kanały. Przy okazji chcialbym zmienic dekoder na hd z dyskiem.Na co moge liczyc ze strony nc+? dodam ze umowa przeszla na czas nieokreslony.

Co w moim przypadku bedzie najlepsze aby uzyskac jak najatrakcyjniejsza oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z końcem września dobiega mi koniec drugiej umowy z cyfrą+. Podpisywałem ją w okresie gdy nc+ wprowadzało swoją ofertę, jednak po ciężkich bojach udało się zostać w c+ na korzystnych warunkach.

Rozumiem ze wypowiedzenie umowy powinno nastąpić z miesięcznym wyprzedzeniem i właśnie je przegapiłem gdzie z automatu przechodzi mi o kolejny miesiąc w pełnym rozliczeniu.

 

Standardowo wysyłam wypowiedzenie umowy i czekam na telefon z ofertą nie do odrzucenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do nich, ale konsultant mówił żeby nie wysyłać, bo się dogadamy jak zadzwoni w czwartek. Ale chyba lepiej wysłać, bo jak przejdzie na czas nieokreślony to obowiązuje 3 miesieczne wypowiedzenie?

 

I na jaką ofertę mam oczekiwać w cenie do 80zł jeśli chce zostawić 2 dekodery PVR PACE + 2 kart cameleon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie do 30 września to będzie ostra jazda dla tych co niektórych co jeszcze niet

A po 1 października ci co niet to zobaczą rachunki wyższe o nawet 30 zeta a wtedy nc+ to wam dopiero da popalić

Ogólnie ta sekcja się już uspokoi i cyfra+ przejdzie do historii wszyscy będą zmigrowani.

Wtedy się dowiemy już więcej dowiemy zapewne o sytuacji z systemem warunkowym bo zapewne za to się wezmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu 2012 były jakieś umowy z telewizorem na dwa lata, ale podejrzewam, że większość skorzystała z okazji do rozwiązania umowy w kwietniu 2013 :) W każdym razie nie widzę, żeby tu się ktoś taki wypowiadał. A abonentów C+ będziesz miał jeszcze rok i dłużej, widziałem już niejedną osobę, która płaci przeszło stówę i ma dekoder SD, więc raczej już jest po umowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę mam do końca września na poniższych warunkach:

Superpremium

HBO GO

2xPece

Multiroom

wszystko za 104 zł

 

W wakacje miałem śmieszne telefony z beznadziejna ofertą. Po wysłaniu wypowiedzenia miesięczna cisza.

 

W zeszły piątek oferta z Krakowa na powyższe z jednym Pejsem za 99 - odmówiłem

 

Dziś rozmowa i wstępne ustalenia na powyższe + Filmboxy i nc+ GO za 99 oczywiście z 2xPece - walczyłem jeszcze o Cinemaxy, ale ponoć jak wcześniej nie miałem to nie da rady zrabatować.

Kolejny telefon ma być w poniedziałek i zobaczymy.

 

No i z migrowałem na następujących warunkach

Comfort+

EXTRA+ HB ITI

Multi+

Premium Sport &Film

HBO

Cinemax

Filmbox

HBO GO HB ITI

netVOD+ konto podstawowe

CANAL+ VOD

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+ (PACE)

Najem PVR Multiroom (PACE)

 

Na 15 miesięcy za 99,99 zł.

 

Miało być jeszcze w cenie nc+ go, na który konsultant już się zgodził, ale przy próbie uruchomienia okazało się że u mnie na PACE nie da rady włączyć i może jedynie przy wymianie dekoderów na ADB, więc odpuściłem ten dodatek.

 

Pozdrawiam wszystkich i do następnych negocjacji pod koniec przyszłego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta z dzis:

- comfort+

- premium sport&film (6 x c+)

- multi+

- extra+

- multiroom

- hbo

 

wszystko na 24 miesiace za 69,90zl.

 

jesli chce nc+ go, to za +3zl.

i tu pytanie, czy ta usluga dziala rowniez na windows? chyba nie, a jesli nie, to czy jest jakis zamiennik uslugi cyfraplusonline w nc+?

 

konsul ma sie dopytac kierownika czy bede mogl dobrac pejsa za 0zł. teraz mam 2 x sagecom83 (jeden w dzierzawie, 2 na wlasnosc).

 

co myslicie o tej ofercie? czy o cos jeszcze moge walczyc? cena? jakies uslugi jeszcze?

 

sorry za brak pl znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziś migrowałem do NC+. Dotąd płaciłem 65 zl. Oddaje Pace i będę korzystał ze swojego tunera. 5x0 i 10x79 zl. około 54,00zl miesięcznie.

-Comfort+

- premium sport&film (6 x c+)

- multi+

- extra+

- multiroom

- hbo (5 miesięcy)

-Filmbox (5 miesięcy)

W sumie mnie ta propozycja zadowala. żegnam C+HD ;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do rozmowy z naszym Doradcą ds. Utrzymania Abonenta, uprzejmie informuję, że przygotowana została dla Pana poniższa propozycja kontynuacji Umowy z platformą nc+:

 

- pakiet Comfort+ w kwocie 29,90 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Extra+ w kwocie 10 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcja Premium Sport i Film w kwocie 40 zł przez 15 miesięcy,

- opcja HBO bezpłatnie przez pierwszych 7 miesięcy,

- opcja CANAL+ VOD bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- usługa Multiroom Standard bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- najem dekodera ultraBOX+ do usługi Multiroom bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- najem dekodera ultraBOX+ bezpłatnie przez 15 miesięcy.

 

Opłaca się? Jest szansa abym został przy swoich 2 starych dekoderach PACE PVR za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...