Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie widzę. że co niektórzy dostają tutaj po 4 czy 5 miesięcy gratis. a konsultant z działu utrzymania klienta twierdzi, że to niemożliwe aby dostać darmowe miesiące

 

proponuje mi pakiet: sport&film+ za 79.90zł na 15mc

HBO na 7 mc gratis

2x PACE PVR gratis

 

co o tym sądzicie?

 

Wypowiedzenie dopiero wysłałem po rozmowie z nim, bo poinformowałem go o moich zamiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jak dla mnie b. dobra, ale przynajmniej z jednym pejsem. Więc ciśnij ich jeszcze.

OK. Dzieki.

Z pace nie wiem jak bedzie, bo w ica widnieje, ze mam 2 sagecomy na stanie, mimo ze jeden zakupilem na wlasnosc.

Nie chce wymieniac, tylko dobrac pace jako drugi dekoder.

W sumie ten sagem w dzierzawie dobieralem do MR, nie wiem czy ma to jakies znaczenie, ze ten pace nie bylby niby dobierany jako 2 do MR, tylko jako pierwszy jakby, zamiast tego na wlasnosc. Namieszane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę. że co niektórzy dostają tutaj po 4 czy 5 miesięcy gratis. a konsultant z działu utrzymania klienta twierdzi, że to niemożliwe aby dostać darmowe miesiące

 

proponuje mi pakiet: sport&film+ za 79.90zł na 15mc

HBO na 7 mc gratis

2x PACE PVR gratis

 

co o tym sądzicie?

 

Wypowiedzenie dopiero wysłałem po rozmowie z nim, bo poinformowałem go o moich zamiarach.

 

Ściemniają, bo mają za to płacone. U mnie dopiero po 5 telefonie okazało się, że 4 miesiące gratis są jak najbardziej możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę mam do końca września na poniższych warunkach:

OPTIMUM HD

6x c+

pace pvr 500

65zł/m

 

Wypowiedzenie wysłane.

 

Dzwoniła Pani dziś i proponowała:

 

- comfort+

- 6 x C+

- multi+

- extra+

- multiroom (tylko że mam zdać pace PVR i pobrać box+ wraz z drugim nie zależnym od siebie) aktywacja + 49 zł

- hbo na 9 miesięcy

 

Łamaniec 6x0 zł + 18x 89 zł gdzie średnia wychodzi 67 zł/miesiąc

Dodatkowo opłata za multiroom +5 zł za pierwszy rok a pozostały +15 zł

 

Czy da się wywalczyć darmowy multiroom? Czy ta oferta w ogóle się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę mam do końca września na poniższych warunkach:

OPTIMUM HD

6x c+

pace pvr 500

65zł/m

 

Wypowiedzenie wysłane.

 

Dzwoniła Pani dziś i proponowała:

 

- comfort+

- 6 x C+

- multi+

- extra+

- multiroom (tylko że mam zdać pace PVR i pobrać box+ wraz z drugim nie zależnym od siebie) aktywacja + 49 zł

- hbo na 9 miesięcy

 

Łamaniec 6x0 zł + 18x 89 zł gdzie średnia wychodzi 67 zł/miesiąc

Dodatkowo opłata za multiroom +5 zł za pierwszy rok a pozostały +15 zł

 

Czy da się wywalczyć darmowy multiroom? Czy ta oferta w ogóle się opłaca?

 

Dają w ogóle jeszcze dwie karty (kameleon) do multiroom czy teraz tylko i wyłącznie są niezależne dekodery od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stała jest lepsza.

Nie ma stałej przy niskich abonentach, mi też konsultant mówił jak przedłużałem na początku miesiąca że będę miał do zapłaty 59,43zł co miesiąc, nic nie wspominał o darmowych miesiącach. W zeszłym tygodniu przyszedł aneks a tam wśród załaczników promocja 4x0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem się namówić na łamańca za 59,93zł (6x0, 18x79,90) , zamiast stałej 69,90.

Konsultant z DUK był przekonany, że za 2 lata też bedą gratisowe miesiące i drożej wychodzić nie będzie (jasnowidz?).

 

PAKIET

COMFORT+

 

OPCJE DODATKOWE:

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

PREMIUM SPORT &FILM

MULTIROOM STANDARD

HBO

NAJEM BOX+

 

Drugi sagecom83 mam na własność.

 

O pace jeszcze miałem zamiar walczyć ale zapierał się konsul, że tylko za opłatą 20zł. Tak bardzo mi nie zależało, bo jestem przyzwyczajony do własnych list na sagecomach, a też rozważam zakup własnego dekodera lub modułu do tv, więc odpuściłem..

 

Dotąd płaciłem 77zł za optimum hd z hd promo i nigdy nie miałem HBO, więc jakby nie patrzeć jest więcej za mniej.

Też widać, że nie trzeba mieć HBO, żeby dostać to gratisowo na całą umowę.

 

Tak więc jestem zadowolony i dziękuję za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze nie były aż tak drogie. W porównaniu do Universe z 6xC+ za 59 złotych owszem, ale ceny były do przeżycia :) Poza tym część osób miała promocje typu 6 miesięcy za pół ceny a potem 6 miesięcy w cenie standardowej i nie zauważyła zmiany.

@ dave33

Dają drugą kartę. Możesz w APS nawet jutro dobrać.

A nawet musisz :) Jak przejdziesz do nc+ to już prawdopodobnie nie dobierzesz, ostatnia szansa a multiroom prawie zawsze dają za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

Stało się, po telefonie z Krakowa z C+Optimum HD z HD optimum promo, multiroom, 2xPace za 75,00 zł (umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane) przeszedłem do NC+ na:

comfort+

extra+

multi+

6xC+ z VOD

HBO

multiroom

2 x Pace

15 miesięcy po 73,26.

 

Być może udałoby się taniej gdybym nie zdecydował się w po pierwszym telefonie a pewnie ten drugi Pace przeszkadza w obniżce.

Ciekawy jestem czy faktycznie będzie stała cena, tak zapewniał konsultant no i ciekawi mnie to VOD, pewnie to nie jest to które mam na Pace?

 

Pozdrawiam

 

No i okazało się, że konsultant trochę nakłamał, nie mam stałej ceny tylko 5x20,00 + 15x99,90.

Po rozmowie z infolinią wygląda na to, że więcej nie kłamał ale to się pewnie okaże później.

Przy okazji dowiedziałem się, że HBO seriale już nie będą mi działać w NC+ bo tam ich nie ma.

No i z tym VOD to sam już nie wiem, czy to ich VOD to jest Canal+ na życzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest vod z filmami, które już są w ofercie canal+ i są w ramówce. Ogólnie tam są filmy z małą oglądalnością i w SD. Nic nie ma to wspólnego z życzeniem. Jest to net vod+ konto podstawowe. Skoro nawet trochę Cię oszukał to składaj reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...