Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie, czy sa jakies korzysci z uruchomienia uslugi po przedluzeniu umowy dopiero od nowego miesiaca, zamiast od razu?

Wiem, ze jak uruchomia natychmiast, to nie mozna odstapic, ale w sumie dopoki nie uruchomia, to przeciez i tak nie ma jak zwerfikowac, czy jest to co naobiecywal konsultant?

No chyba, ze w ica jest widoczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych korzyści jeśli nie chcesz rezygnować. Jak konsultant Ci naściemnia to zawsze Ci albo uznają gwarancję albo wycofają przedłużenie umowy, jestem na forum od początku nc+ i nie przypominam sobie specjalnie sytuacji, w których nc+ nie chciała ustąpić. 10 dni na odstąpienie przyda Ci się jeśli wahasz się, czy ta oferta jest dobra i chcesz sobie zostawić furtkę. Może to być korzystne jeśli nie ogarniasz nazw pakietów itp., ale wtedy jak sam zauważyłeś nie będziesz miał jak się zorientować :) Chyba, że przedłużysz umowę np. 28 dnia miesiąca a włączą Ci 1 dnia kolejnego, 10 dni nie minie i będziesz mógł odstąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że wczoraj wysyp takich ofert. Ja otrzymałem:

Comfort+

Extra+

Multi+

Multiroom 2x cameleon

Pace 500GB

6xC+

HBO na 4 miesiące

 

średnia 58,59 w łamańcu 4x0 zl i 11x79,90

 

W sumie na HBO mi nie zależy, ale konsultant nalegał :lol2: Jedynym zonkiem było to, że po dwóch godzinach wyłączyli mi pakiet Extra+. Tym razem ja musiałem zadzwonić, miły Pan przyjął reklamacje, i od razu uruchomił pakiet Extra+. Jak chcą to niech tracą czas na odsłuchiwanie rozmów i pieniądze na wysyłanie listów...

 

Najciekawsze jest jednak to, że nie mają w systemie zarejestrowanego mojego Pace PVR HD, a jedynie PACE SD (który zdałem biorąc HD) i wciskają mi kolejny dekoder HD. Nie wiecie jak to jest (nigdy wcześniej się tym nie interesowałem) - będę musiał dotychczasowy "dekoder SD" zdać czy nie? Jak rozumiem (i zapewniał mnie konsultant) wymiana deka nie ma wpływu na multiroom na dwóch kartach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się koniec mojej umowy (30.09) więc pora się zastanowić co dalej (czytaj: prosić o poradę doświadczonych forumowiczów).

Wypowiedzenie wysłałem w sierpni i jak dotąd dostałem tylko SMS-a z propozycją kontaktu w sprawie przedłużenia umowy.

Obecnie mam pakiet Prestige HD (122 zł) + Cameleon (0 zł) + Pace1 (0 zł) + Pace2 (10 zł).

Jak się nazywa w nc+ wszyskomający pakiet (bez bajerów internetowych, wypożyczalnianych, erotycznych, itp) i ile może kosztować w powyższej konfiguracji ?

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję z góry za wyjaśnienia i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się koniec mojej umowy (30.09) więc pora się zastanowić co dalej (czytaj: prosić o poradę doświadczonych forumowiczów).

Wypowiedzenie wysłałem w sierpni i jak dotąd dostałem tylko SMS-a z propozycją kontaktu w sprawie przedłużenia umowy.

Obecnie mam pakiet Prestige HD (122 zł) + Cameleon (0 zł) + Pace1 (0 zł) + Pace2 (10 zł).

Jak się nazywa w nc+ wszyskomający pakiet (bez bajerów internetowych, wypożyczalnianych, erotycznych, itp) i ile może kosztować w powyższej konfiguracji ?

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję z góry za wyjaśnienia i porady.

Mam podobną konfigurację. Kiedy bylem na wczasach, to raz sobie zadzwonili. Po wypowiedzeniu cisza. Nawet nie zasłużyłem na SMS-a :wink:

Oni są cicho. I ja jestem cichszy. A co mi tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory pakiet C +Superpremium, multiroom, PACE PVR i Philips PVR..za to wszystko cena - 107 zl. Koniec umowy z końcem września.Wypowiedzenie wysłane w sierpniu. Kilka telefonów już za mną. Ostatnia oferta za praktycznie to samo to 109,9 (już DUK - sami zadzwonili). Zejdę poniżej 100 zl Waszym zdaniem? Drugi dekoder coś mi szwankuję, myślę o wymianie na inny. Co drodzy forumowicze doradzicie? W ostatnich latach zawsze na Was można było liczyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali 99,90 za za Superpremium przynajmniej tak to nazwali bez Filmboxów i Cinemaxów, niestety za 2 dekoder musiałbym zapłacić im 20zł więc uznałem , że 119,90 jest zbyt wygórowaną cena nawet z dwoma Pacemi.

Także czekam w tej chwili jak bogdan425 na ich ruch, wysłali już dwa smsy, ale nie dzwonią, a jak nie zadzwonią, decyzję już podjąłem i będzie tv naziemna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede mogl odstapic juz wtedy, gdy wlacza tego 1 danego miesiaca, bo rozpocznie sie swiadczenie uslugi.

No właśnie chyba niekoniecznie, z tego co pamiętam to w przepisach jest napisane o tym, że prawo do odstąpienie nie obowiązuje gdy wyrazimy zgodę na natychmiastowe uruchomienie usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Do tej pory Komfort+hd , Pace PVR 500, MR (2xkarty cameleon) =50zł/miesiąc . Wypowiedzenie wysłane i tel. z 122915555.

Propozycja po marudzeniach i "konsultacjach" z kierownikiem:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

Multiroom 2x cameleon

Pace 500GB

6xC+ z VOD

HBO na 9 miesięcy

drugi dekoder Sagecom

 

średnia niecałe 65 zł

 

dobra ta oferta? odmówiłem bo targowałem się o HBO na cały okres umowy.

Czy VOD zadziała na obu dekoderach?

Czy MR z kartami cameleon zadziała na tych dekach bez podpinania dodatkowych kabli?

Czy to ten Sagecom (BOX+ HD PVR-ready Sagemcom http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... agemcom-hd)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem.

Stara umowa zawarta w ostatnim dniu przed połączeniem Cyfry i N, było Optimum HD, 6 x C+, 2xcameleon, dekoder Sagem, za 65 zł. Wcześniej kilka beznadziejnych propozycji z cenami jak dla nowych klientów.

Dzisiaj telefon z Krakowa z DUK. Na początku kilka pytań, dlaczego złożyłem wypowiedzenie i czego oczekuję. Wprost powiedziałem że chcę te same programy za niższą cenę, a jak nie dostanę do biorę telewizję z Orange w pakiecie Funpack i będę miał taniej. Dziewczyna od razu zaproponowała

COMFORT +

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

Najem BOX+

to wszystko za 53,24 zł na 15 miesięcy, lub 5 x 0 zł i 10 x 79 zł. Tego właśnie chciałem i wybrałem 53,24 zł x 15 m-cy.

Może mogłem jeszcze coś ugrać, ale z tego co wybrałem jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedłużyłem umowę na kolejnych 15 miesięcy na warunkach jak niżej:

COMFORT +

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

Najem Pace

HBO 15 m-cy

to wszystko za 53,24 zł na 15 miesięcy, lub 5 x 0 zł i 10 x 79 zł. Tego właśnie chciałem i wybrałem 53,24 zł x 15 m-cy

 

Myślę, że są to całkiem niezłe warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ja zatelefonowałem w celu potwierdzenia wpływu wypowiedzenia. W trakcie rozmowy otrzymałem jakąś propozycję "z ulicy" za 79 zł, wobec tego podziękowałem. Działo się to około 1 miesiąc przed wygaśnięciem umowy. 25 sierpnie tj. 6 dni przed zakończeniem umowy otrzymałem telefon z Krakowa. Rozmawiała ze mną bardzo sympatyczna dziewczyna. Zaproponowała mi na wstępie wymieniony przeze mnie pakiet bez HBO. Pokręciłem oczywiście trochę nosem, że kiepski repertuar ostatnio i muszę się posiłkować internetem. Ostatecznie powiedziałem, że jak dostanę HBO na cały okres umowy tj. 15 m-cy to zostaję w nc+. Po konsultacji z przełożonym otrzymałem warunki jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cyrków ciąg dalszy. Tak jak wcześnie pisałem oddałem Sagemcoma do APS i czekam na telefon. Przed chwilą dzwoni konsul i się pyta czy się namyśliłem. Mówię mu, że trochę zweryfikowałem to co mówił parę dni temu i mówiąc łagodnie lekko wprowadził mnie w błąd bo dzisiaj bez problemu oddałem sagemcoma. On chwilą zawahania i mówi, że nie powinni przyjąć zwroty głównego dokodera w APS. Ale mimo wszystko w systemie jest informacja, że posiadam Pace'a jako dekoder do multiroomu (taka jest również informacja w ICA) i że z uwagi na to nie może go zrabatować. Czyli opłata bagatelka 20 zł, mimo tego że na ten moment najmuje już tylko jeden tuner... Sytuacja dla mnie kuriozalna na tyle, że już nie wiem co o tym myśleć. Powiedziałem mu, że ofertę programową jak najbardziej akceptuje ale na pewno nie będę płacił 20 zł za najem JEDNEGO tunera. Zastanawiam się czy nie oddać jutro również Pace'a ale wtedy zostaje chwilowo bez żadnego dekodera... No i pytanie czy konsul będzie mógł mi go później nająć jako główny dekoder bez opłaty... Co mi koledzy radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...