Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc po zanikającym ruchy w tym temacie, to chyba nie zmigrowały już tylko niedobitki takie jak ja, które przedłużały umowę na dwa dni przed nadejściem nc+...

Też to zauważyłem. Nawet nie piszę tu o tym, że sam jeszcze nie zmigrowałem, byście nie pomyśleli, że mam parcie na nc+! Że porywają mnie kanałami, których jeszcze nie mam. Tak! Jestem niedobitkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki był plan, ale cytuję

"uprzejmie informuję, że na Umowie xxxxxxxx zaplanowane jest rozwiązanie na 30 września 2014 roku.

 

W związku z powyższym aktualnie nie ma możliwości podłączenia opcji HBO HD. "

 

Ps: Miałem wcześniej HBO na 9 mc, zresztą przy każdym aneksie dostawałem na kilka m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po zanikającym ruchy w tym temacie, to chyba nie zmigrowały już tylko niedobitki takie jak ja, które przedłużały umowę na dwa dni przed nadejściem nc+...

Też to zauważyłem. Nawet nie piszę tu o tym, że sam jeszcze nie zmigrowałem, byście nie pomyśleli, że mam parcie na nc+! Że porywają mnie kanałami, których jeszcze nie mam. Tak! Jestem niedobitkiem :wink:

Ja również należę do grupy zamykającej interes pod nazwą Cyfra+. Umowę przedłużyłem dzień przed fuzją wieczorem. Umowa do końca września i ani jednego telefonu. Czekam cierpliwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

Stało się, po telefonie z Krakowa z C+Optimum HD z HD optimum promo, multiroom, 2xPace za 75,00 zł (umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane) przeszedłem do NC+ na:

comfort+

extra+

multi+

6xC+ z VOD

HBO

multiroom

2 x Pace

15 miesięcy po 73,26.

 

Być może udałoby się taniej gdybym nie zdecydował się w po pierwszym telefonie a pewnie ten drugi Pace przeszkadza w obniżce.

Ciekawy jestem czy faktycznie będzie stała cena, tak zapewniał konsultant no i ciekawi mnie to VOD, pewnie to nie jest to które mam na Pace?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 września chyba oficjalnie mija termin wszystkich umów 18 miesięcznych dawnej cyfry+ ale wiadomo że tak naprawde mija 30 września

 

czyli że ci co nie zmigrują do 1 października skoczą im ceny nawet 20zł i że tak powiem będą w ciemnej [beep]ie bo wtedy nc+ będzie śpiewać nowy cennik od sumy + 20.

 

Pytanie brzmi co z tymi co mieli takie kanały jak XXL Mezzo AB Moteurs możliwe że są tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie skończą się umowy 23 września.. Poza tym jest jeszcze trochę umów, które będą się kończyły początkiem przyszłego roku. Ale to już zagadka dla Was dlaczego.

 

O jakim nowym cenniku piszesz? Wiesz coś więcej niż inni? Umowy niewypowiedziane oraz nieprzedłużone przed 30 września tradycyjnie przejdą na czas nieokreślony i zupełnie normalnie ceny przejdą na standardowe wg dotychczasowych zasad. Czyli czym większy pakiet, tym większy skok ceny.

 

XXXL i AB Moteurs znajdują się w jednej opcji Relaxxx. Nic nie wiadomo o jej wyłączeniu póki co, choć dostępna jest dla coraz mniejszej garstki abonentów. Mezzo też ma się świetnie i jest cały czas oferowane. Więc kolejny post, żeby sobie napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowany w piątek. Dzwonili do mnie z nr. 12 2947879 przed południem ale nie miałem jak odebrać. Oddzwoniłem bo szczerze to nie wiedziałem co to za nr. i się chłop zgłosił i się wypytuje wprost do kiedy umowa i czego oczekuje, opłaty: 4x 0 11x79 srednia 58 za:

Comfort+, Multi+,EXTRA+, Premium Sport &Film, HBO do stycznia, MULTIROOM na Cameleonach bo mam swoj dekoder. Mogę dobrać Sagemy za darmo. Poprzednio płaciłem 75 więc mam średnio prawie 20zł taniej i mam spokój bo nie będą nudzić tel. cały miesiąc :) Więc pakiet rodzinny od Polsatu prawie za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki SMS :)

 

"Jestes prawdziwym kibicem? Przedluz umowe z nc+ i korzystaj z najlepszej oferty sportowej na rynku! Zadzwon 122947879."

 

Umowa do konca wrzesnia, wypowiedzenie dawno wyslane, nikt nie dzwoni. Tylko te smsy co jakis czas.

Obecnie mam optimum hd z promo hd z MR sagecom za 77zl... i czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem dziś telefon, aktualnie za 65 zł pakiet optimum hd /6xcanal+/2MR zaproponowano mi za ten sam pakiet w nc+

1) 4x0 zł + 11x79,90 zł czyli wychodzi ok 58 zł

2) 6x0zł + 18x79,90 to ok 59 zł - ta umowa mnie interesuje

do tego moge wziąźć sagemcoma hd na wynajem.

 

Panowie myślicie przedłużać już umowę, czy jeszcze czekać bo warunki są już chyba dość dobre z umowami na 24 miesiące. Czy jeszcze zaczekać aż będzie umowa na 24 m-ce w średniej za 54 zł, bo czytałem wcześniej w postach że komuś się udało taką stawkę wynegocjować.

Drugie pytanie skoro teraz proponują nam łamańce z pierwszymi miesiącami gratis a potem cena 79,90 zł to przy następnym przedłużaniu umowy startujemy od ceny 79,90? Bo rozumiem można przez cale 24 miesiące wpłacać średnią 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami zadzwonili, powiedziałem że nie stać mnie opłacać już takich rachunków (65zł). Zaproponowała mi powyższe rachunki za 53,27 zł miesięcznie. Spytałem się czy jest możliwość dobrania dodatkowego tunera (najprostszego, dostałem sagecom DSI83), poszła to skonsultować z przełożonym i zgodzili się go wynająć bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...