Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Od dłuższego czasu przeglądam ten wątek, ponieważ obecną umowę z Cyfrą+ mam do końca września. Umowę z Cyfrą zawarłem ostatniego dnia przed fuzją, na warunkach: C+ Optimum HD, HD Promo, Pace 500GB, MR 2x Cameleon, Filmbox i Cinemax na 7ms gratis, nSport i MGM na 6ms (MGM wyłączyli, a nSport świeci do dziś :D ) - Wszystko w cenie 65zł na 15ms.

 

Wypowiedzenie wysłałem w sierpniu, po odebraniu dwóch telefonów ze śmieszną ofertą z numeru 123650245.

Dzisiaj odebrałem telefon z numeru 122947879.

 

Oferta z umową na 15 miesięcy:

Comfort+

Extra+

Multi+

Multiroom 2x cameleon

Pace 500GB

6xC+

HBO i FilmBOX na 5ms

C+ VOD na całą umowę

cena 5 x 0 zl i 10 x 79,90 = średnio 53,27 zł

 

Myślę, że oferta już całkiem przyzwoita. Powiedziałem, że sprawę muszę przemyśleć i proszę o telefon za tydzień.Chciałbym natomiast wyrwać w tej cenie HBO na całą umowę i ewentualnie History. Jak myślicie, jest to do ugrania? Czekać do końca miesiąca, czy brać to co wymieniłem? Aha... i czy jest sens walczyć o wymianę "Pejsa" na mediaBoxa i czy można go wyrwać z dzierżawą za 0zł?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę:

-Canal+Optimum HD

-HD - Optimum promo

-multiroom (2xcameleony)

-dekoder podstawowy: Box+/HD Sagemcom DSI83

-dekoder do multiroomu: Ultrabox+/PVR Pace

Umowa do końca września z opłatą 75 zł. Wypowiedzenie wysłane już kilka miesięcy wcześniej.

 

W sobotę pierwszy kontakt z krakowskiego DUK, niestety nie mogłem rozmawiać więc poprosiłem o kontakt w innym terminie.

Dzisiaj ten sam konsultant pyta się co może mi zaproponować, żebym został z nimi.

Zaznajomiony z ofertami z forum pytam się gościa czy może mi zrabatować oba dekodery, on prosi o chwile na sprawdzenie i twierdzi, że niestety nie. Wytłumaczył to w ten sposób że mając multiroomu tak naprawdę korzystam z 3 produktów:

1) usługa multiroomu

2) najem Sagemcoma

3) najem Pace500

i on może mi zrabatować tylko 2 z tych produktów...

No to ja mu mówię, że w takim razie chętnie oddam Sagemcoma, bo i tak mam swój dekoder. I tutaj mnie zaskoczył, twierdząc że gdybym tak zrobić to musiałbym go oddać razem z kartą, tym samym rezygnując z multiroomu na dotychczasowych zasadach. I dodatkowo jeszcze informacji, że gdybym tak zrobił to w APS-ie nie przyjeliby mi Sagemcoma tylko Pace'a gdyż to od jest wpisany w system jako tuner do multiroomu. Przyznam się szczerze, że mnie zszokował bo nie spotkałem się z takim czymś do tej pory. Aha no i opłata za jeden z tych produktów 20 zł...

 

Poza tym standardowy łamaniec:

- Comfort+

- Extra+

- Multi+

- 6xC+

- HBO i FilmBOX na 5ms

5 x 0 zł + 10 x 79,90 = średnia 53,26 zł

I taką ofertę bym przyjął ale gdy do tego doliczę 15 miesiący po 20 zł to już nie jest tak kolorowo. Co o tym wszystkim sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września. Wypowiedzenie wysłane.

Do tej pory pakiet Superpremium za 89pln.

Przedłużone dzisiaj na 15 miesięcy:

Comfort+,

Multi+,

EXTRA+,

Premium Sport &Film (6 x Canal+),

HBO 5 m-cy

MULTIROOM na Cameleonach

Pace PVR

Sagecom HD

 

Łamaniec średnia 58 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Powiedziałem wczoraj, żeby dzwonili za tydzień, ale chyba nie wytrzymali bo zadzwonili dzisiaj i zgodziłem się na następujące warunki:

 

Oferta z umową na 15 miesięcy:

Comfort+

Extra+

Multi+

Multiroom 2x cameleon

Pace 500GB

6xC+

HBO na całą umowę

C+ VOD na całą umowę

cena 4 x 0 zl i 11 x 79,90 = średnio 58,59 zł

 

Jestem zadowolony :D Dzięki wszystkim forumowiczom, za dzielenie się otrzymanymi ofertami. Dzięki Wam zawsze udaje mi się przedłużyć umowę na korzystnych warunkach. Razem damy radę i nie damy się "oskubać" :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon do mnie, obecnie C+ Optimum HD Promo, PACE 500 gb za 70 zł miesięcznie.

Propozycja:

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

PACE 500 GB za stałą cenę 58,59 na 15 m-cy.

Zapytałem o możliwość wymiany Pace na mediabox+ i... aktywacja 149 zł lub 10 zł do rachunku.

 

Powiedziałem że się zastanowię, ale na pewno na takich warunkach nie zmigruję, zwłaszcza że nie będę płacił tyle kasy za aktywację oraz brak jakichkolwiek dodatków w postaci np HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...