Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje szczęście nie miałem z wolniejszymi dekoderami do czynienia...

Tak czy owak, aby nie zmieniać kursu tematu głównego - nadal czekam na tel. W ubiegłych latach tych telefonów ze strony cyfry było więcej, może zmieniła się nieco polityka nc+.

 

Teraz to iti i możesz czuć się jak abonent n ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał Pejsa i styczności z innymi dekami to uwierzyłbym Ci co piszesz....... a tak mogę tylko (bez urazy) pośmiać się ;) . Jest wolny,ale bez przesady....... są wolniejsze

Przyznaję rację - Pace na najnowszym sofcie chodzi całkiem dobrze, w odróżnieniu od Philipsa HD PVR, temu to już chyba nic nie pomoże, nieraz trzeba wciskać po kilka razy klawisz aby zareagował...

Miałem styczność z Opticum HD i wcale bym nie chciał go zamiast Pace, na plus tylko mozliwość ułożenia listy kanałów, przełączanie kanałów to też męczarnia, nie dość że wolno to jeszcze przeskakują po dwa naraz :)

Sorry za OT, ale może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan z Krakowa, przyjemna rozmowa. Mam ofertę do konca sierpnia. obecnie superpremium z różnymi dodatkami i multiroomem za 97zł.

Oferta dla mnie:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO na 5 miesiecy za 0zł, później o ile zechce 25zł.

C+vod - 1.99zł

NetVod+

Multiroom z sagem x2

53,27zł (5*0zł+10*79,90zł)

 

Zdecydowałbym się od razu ale chciałbym zbic troche HBO, on powiedział że były oferty z HBO za 0zł na cały okres trwania umowy i sam dawał takie oferty, ale były to oferty gdy coś poszło nie tak z ich strony i to były super w warunki w ramach rekompensaty. Czy ktoś z Was może to potwierdzic/zanegować?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zastosowali jakąś nową strategię - normalnie w szoku jestem :shock:

Zadzwonił bardzo miły Pan z Krakowa celem poinformowania mnie o tym ca sam dobrze wiedziałem, a mianowicie do kiedy umowa jest ważna i jakie są terminy zwrotu sprzętu. Po czym płynnie "do celów statystycznych" przeszedł na powody złożenia wypowiedzenia. Następnie podpytanie ile byłbym w stanie przeznaczyć na TV i po zanotowaniu "na koncie abonenckim" tej kluczowej informacji stwierdził, że jak będą jakieś oferty odpowiadające moim oczekiwaniom to się odezwą.

Chyba przesadziłem z oczekiwaniami w stosunku do tego co ewentualnie chciał mi zaproponować :lol2:

Tylko kilka dni im zostało, ale przeczuwam, że CP będzie grany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem, że nie będę mógł tego odbierać na tym sprzęcie. Może nie czytam każdej nowej informacji ale widziałem ostatnio w mailu wiadomość o tej usłudze, umowy nie przedłużałem a to może być jakiś argument do obniżenia ceny HBO. Dzięki za wiadomość, każda informacja jest przydatna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę mam do końca sierpnia. Po długim okresie ciszy (wypowiedzenie wysłane w czerwcu) zadzwonili do mnie z Krakowa: (12) 294 78 79.

Na chwilę obecną posiadam pakiet Superpremium HD + HBO Go + MR (2x Cameleon) + najem Sagemcom DSI87 (wymieniony w ostatnim miesiącu umowy na Pace PVR HD 500GB). Obecnie płacę 89PLN.

Propozycja przedstawiona w dniu dzisiejszym:

Umowa na 15 lub 24 miesiące w tej samej cenie czyli 89,90PLN za ten sam zakres programów (co w starej umowie) czyli jak się nie mylę (nie zostało to dosłownie powiedziane, wynikało z kontekstu rozmowy, że chodzi o te same programy, aczkolwiek zamierzam to uściślić w następnej rozmowie telefonicznej):

  • Comfort+
  • Extra+
  • Multi+
  • C+ x 6
  • HBO x 3
  • HBO Go
  • Pace PVR HD 500GB
  • MR Standard

I teraz pytanie co jeszcze można od nich szarpnąć?? Interesuje mnie niższa cena lub jakiś bonus w tej samej cenie. Co radzicie??

Zagrałem na czas. Jestem umówiony jutro na 17:00. Zasłoniłem się konsultacją z rodziną. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez HBO GO i HBO na cały okres umowy (chociaż niektórzy otrzymali go w cenie na cały okres, a inni na 6mcy, albo na 9mcy) to jest to warte 60 zł.

Są tacy którym wyszło za to co napisałem ok. 54 zł ...

Przyznam że nie wiem ile kosztuje HBO GO. Gdyby dodać jego wartość to wyjdzie Ci końcowa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...