Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z kolei dzisiaj kolejny telefon DUK - znowu z Warszawy :lol: Umowa do końca września, wypowiedzenie zarejestrowane w sierpniu.

 

Specjalna oferta tylko dla mnie:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+ z VOD

HBO

MR Standard (2x cameleon)

PACE PVR i Philips

 

Za to wszystko 109,9 zł. Podziękowałem i czekam na sygnał z Krakowa. Pytanie czy się doczekam? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cisza ,nikt nie dzwoni umowa do końca września,wypowiedzenie już dawno wysłane,jeśli zadzwonią to pierwsze moje zapytanie gdzie i kiedy oddać dekodery?,zobaczymy co z tego będzie???.

Mam tak samo jak ty również cisza, tylko wysłali sms-a z informacją że mają dla mnie przygotowaną specjalną ofertę

z podanym numerem tel. do duk(krakowski) :P

Jeśli sami zadzwonią to w pierwszej chwili nie, poczekaj aż przedstawią ofertę :wink: dopiero później jeśli propozycja będzie nie do przyjęcia zapytaj do kiedy i gdzie masz zdać sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagi82

Spokojnie, do mnie pierwszy telefon także był z propozycją 109 zł plus 20 zł za dekoder z Warszawy, w następnych dwóch było już taniej 99zł plus opłata za dekoder, po okresie ciszy telefon z Krakowa i i oferta, to co u ciebie tylko dwa Pejsy i History HD za 99,90 z możliwością oddania jednego dekodera i obniżenie abonamentu o 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze wysłać wypowiedzenie bo gość mi powiedział że ma tylko oferte 89 zł za podobne kanały coś by tam doszło i że nie ma dla mnie innej oferty gdzie w cyfrze za to płaciłem 67 zł a przez to że przeszła na czas nieokreślony mam 82 zł bo skończył mi sie rabat to nowi kliencie maja lepiej niż to co on mi powiedział. a mowilem że chce obniżyć rachunek a nie zwiększyć chce tylko 6 x C+ multi , extra i nic wiecej zadnych MR i HBO i mam 90 zl za to placic widze ze dbaja o stalych abonentów;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

 

Przedłużyłem umowę i dali mi HBO na kilka miesięcy muszę conajmniej miesiac wczesniej zgłosić że rezygnuje po tym okresie ? Gdzie sprawdzić do kiedy mam HBO ?

 

Jeżeli naliczyli mi wiecej niż miałem na umowię to muszę złożyć reklamację czy mogę domagać się jakieś rekompensaty typu HBO do końca umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...