Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS Już gdzieś pisano

Ma być:

CANAL+ (HD)

CANAL+ FILM (HD)

C+FILM 2(HD) (najpewniej zastępstwo jednego kanału Npremium)

CANAL+ SPORT (HD)

C+ FAMILY (HD) (najpewniej połączenie Npremium i C+ GOL)

C+ FAMILY 2 (HD) (najpewniej połączenie NPremium i C+ WEEKEND)

 

M.in. u mnie tak było. W jednym z postów przytaczałem treść mojej rozmowy z konsultantką C+, w której dokładnie takich nazw użyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś coś powie, po spekuluje co z TNK HD /NNK

Takie pytania mi się nasuwają jak to wszystko czytam o fuzji:

1. Pytanie co będzie z ofertami prepaid obu dotychczasowych operatorów?

2. Czy my z automatu odczujemy zmiany?

3. Czy będzie całkowicie nowa oferta i będzie możliwa migracja do nowego prepaidu?

4. Czy na naszym sprzęcie (moduły CAM, ITI 2850ST) będzie to wszystko hulać czy będzie trzeba zmieniać sprzęt?

5. Czy będzie możliwość migracji do umowy z własnym dekoderem (i modułem mogli by dodać) jak to jest teraz w n?

6. Jaka to będzie oferta, co będzie zawierała i ile kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdruzgotany informacjami o MR. Ja często biorę na wakacje, ferie, święta(itd...) jeden dekoder, to teraz mam wozić dwa? Po co? Żeby tylko spiąć je skrętką, bo tam i tak nie mam niezależnego, drugiego sygnału z satelity. Proszę wyjaśnić mi (może wiecie), jak to będzie teraz rozwiązane, gdy będę chciał przez jakiś czas używać jednego dekodera a nie dwóch? Pozdro Gofus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczekać do drugiego tygodnia marca, by powoli pewne rzeczy zaczęły się wyjaśniać.

A póki co, życzę powodzenia czytając ten wątek pełen fikcji...

 

Ciekawe ile osób stąd bedzie czekało na wtorkową konferencje 26 lutego... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę się doczekać jak za 6 miesięcy będzie dzwonił mój telefon i skamlące głosy ludzi z C+będą namawiać do pozostania. Bywało i tak że nawet po 3 telefony dziennie były i musiałem tłumaczyć ze już dzisiaj w tej sprawie dzwoniono do mnie. Teraz człowieka totalnie olewają ale jak dostają wypowiedzenie to chcą wleźć w 4 litery. Tym razem poważnie się zastanowię zanim będę płacił 124 zł/mies. co daje 1488 zł. na rok a to już nie tak mało. Jestem z Cyfrą od fuzji z Wizja TV ale takiego olewającego traktowania to nie pamiętam. Mam nadzieję ze ta fuzja wyjdzie im bokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofus, po to, żebyś nie dzielił np. z sąsiadem abonamentu.

Chodzi mi oto, że powinien być dekoder główny, który można zabrać ze sobą. Po co mam taskać dwa sprzęty? A czy to będzie działać, jak drugi dekoder nie będzie miał sygnału sat? Bo ja nawet nie wiem jak to jest w "Ence" rozwiązane. gofus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdruzgotany informacjami o MR. Ja często biorę na wakacje, ferie, święta(itd...) jeden dekoder, to teraz mam wozić dwa? Po co? Żeby tylko spiąć je skrętką, bo tam i tak nie mam niezależnego, drugiego sygnału z satelity. Proszę wyjaśnić mi (może wiecie), jak to będzie teraz rozwiązane, gdy będę chciał przez jakiś czas używać jednego dekodera a nie dwóch? Pozdro Gofus

Multi działa także na jednym dekoderze tzn tylko na TURBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...