Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bicie piany i tyle [beep]ć się chce jak się czyta te [beep]ny żaden APS nie dostał ulotek na 100% barany ściemniają i walą nas NIKT , NIKT nie ma jeszcze ulotek nC+ ulotki dostaną aps-y 25.02.2013

mam info od kumpla z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do postu 72adam-a@ Ja telefon miałem 12.02 i kwota za C+HGO Superpremium 149zł/widocznie podawał ceny b/promocji/i wspominał o telefonie w kwietniu aby ewentualnie zrealizować migrację do nc+.Widzę tu te trzy brakujące do 10 kanały dziecięce.I jeżeli faktycznie oficjalna migracja miała by się zacząć dopiero z początkiem kwietnia to możliwe że zrobią nam prezent Świąteczny z darmową projekcją całej oferty celem zaznajomienia się na tydzień czy dwa.Podobnie zresztą było jak pamiętam podczas fuzji C+ z Wizją tym co mieli puścili na jakiś czas Canal+ a tym drugim HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zamieszanie z tą fuzją :crazy: . Jestem ciekawy czy zaproponują mi coś ciekawego :] , bowiem umowa mi się kończy w kwietniu i rozważam czy: opcja 1. zostać (pewnie wtedy już) w nc+, opcja 2. wrócić z "podkulonym ogonem" do CP (na pewno mi coś dobrego zaproponują, zważywszy że byłem kiedyś ich klientem :mrgreen: ) lub 3. opcja - zrezygnować całkowicie, i być nowym klientem nc+. Obecnie mam WPT za 49,90... Osobiście bym chciał WPT+HBO za 69zł + MR Std :arrow: wziąłbym z pocałowaniem ręki, ale to mało realne, że mi coś takiego zaproponują :mrgreen:

 

Co do tych wszystkich "wróżbiarzy" - niektórzy są naprawdę żałośni i dziecinni... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przeszedłem z TNK HD do n na zasadzie umowy na czas nie określony z miesięcznym wypowiedzeniem. Czy moze ktoś wie lub domyśla się jak mogą być traktowane takie umowy/abonenci. Piszecie tu że abonenci będą mogli zostać na starych warunkach do końca umowy albo przejść do nc+. A co w przypadku takiej umowy.Przecież koniec jej nie jest określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą rzecz w momencie zejścia piłkarzy z boiska na przerwę podczas meczu QPR - Manchester United powiedział komentator CANAL+ Rafał Nahorny.

Pozwolę sobie zacytować: "Zanim zobaczymy tego jedynego gola strzelonego przez Rafaela, to dobra okazja, mecz z udziałem QPR, by zapowiedzieć film dokumentalny "Futbolowy plan czteroletni", to, ten film będą mogli państwo obejrzeć we wtorek w cyklu Sport bez fikcji o godzinie 21:15 w SPORT+HD".

Cóż, może to tyko przejęzyczenie, bo na Canal+Sport HD we wtorek o 21:15 też jest ten dokument, ale w przytoczonych przeze mnie słowach Pan Rafał wyraźnie powiedział SPORT+HD i każdy to może zweryfikować oglądając powtórkę meczu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Full bez promocji ~360zł w promocji tak jak w n na cały czas trwania umowy ~120-140zł,

 

360zł??????? :lol2: to trzeba się pilnować z terminem,bo jak przejdzie umowa na czas nieokreślony,to przeciąg zrobi się na koncie. :> skąd on wziął 360zł? :crazy::crazy::crazy:

 

Maciek12, jeśli to prawda,to powtórka będzie z cenzurą,ale to i tak pewnie przejezyczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem to info od konsultanta, chodzi o to że w n jest bardzo drogo chyba że weźmiesz promocje tzn. Pakiet wszystko biorąc oddzielnie wyszło by za drogo. Tak samo mówił konsultant, żeby się pilnować bo po promocji jest normalne naliczanie, i żeby przed każdym zakończeniem brać nową promocje. O to chodziło mu w nc+

 

Zresztą dziwię się co tu robicie jak wiele rzeczy można się dowiedzieć z forum nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś coś powie, pospekuluje, może wie co z TNK HD /NNK

Takie pytania mi się nasuwają jak to wszystko czytam o fuzji:

1. Pytanie co będzie z ofertami prepaid obu dotychczasowych operatorów?

2. Czy my z automatu odczujemy zmiany?

3. Czy będzie całkowicie nowa oferta i będzie możliwa migracja do nowego prepaidu?

4. Czy na naszym sprzęcie (moduły CAM, ITI 2850ST) będzie to wszystko hulać czy będzie trzeba zmieniać sprzęt?

5. Czy będzie możliwość migracji do umowy z własnym dekoderem (i modułem mogli by dodać) jak to jest teraz w n?

6. Jaka to będzie oferta, co będzie zawierała i ile kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś coś powie, pospekuluje...
Proszę bardzo:

 

1. Pytanie co będzie z ofertami prepaid obu dotychczasowych operatorów?
Ważne do końca roku.

 

2. Czy my z automatu odczujemy zmiany?
NIE - bo na znaczne zmiany w obecnym prepaidzie się nia zanosi bo nie ma to sensu. W nowym - tak.

 

3. Czy będzie całkowicie nowa oferta i będzie możliwa migracja do nowego prepaidu?
TAK, ale nie od 1go marca.

 

4. Czy na naszym sprzęcie (moduły CAM, ITI 2850ST) będzie to wszystko hulać czy będzie trzeba zmieniać sprzęt?
Do końca roku na dotychczasowych warunkach - na pewno TAK.

 

5. Czy będzie możliwość migracji do umowy z własnym dekoderem (i modułem mogli by dodać) jak to jest teraz w n?
NIE. Sprzęt od nC+: wypożyczony do wymiany, a własny - wypad (no chyba, że kupiony od operatora - to dyskusyjne).

 

6. Jaka to będzie oferta, co będzie zawierała i ile kosztowała?
:?:

Za dużo chcesz wiedzieć. A jak jesteś z CP, to co :?::!: Zabiją mnie i już nic ani nie napiszę, ani nie przeczytam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Czy będzie możliwość migracji do umowy z własnym dekoderem (i modułem mogli by dodać) jak to jest teraz w n?
NIE. Sprzęt od nC+: wypożyczony do wymiany, a własny - wypad (no chyba, że kupiony od operatora - to dyskusyjne).

 

skoro w abonamencie będzie można przejść z własnym sprzętem do nc+ to na karte nie? chyba też będzie można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z skąd macie takie informacje tyłki sprzęt n i cyfry do końca umowy, jeżli bierzecie z nc+ czyli przechodzicie sprzęt tylko od nich.

 

sEW, jeżeli masz tylko jedna umowę to będzie można, natomiast mówi się ze tylko na porównywalną ofertę nie niższą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym ponowić pytanie. Czy jeżeli mam umowę z tv Samsung(199zł) to będę mógł przejść do nc+?
Na pewno tak - pytanie, czy będziesz miał tę samą ofertę programową za te same pieniądze. Ja obstawiam, że tak i dostaniesz to samo (no może ciut więcej, np MGM) za swoje 199PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...