Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Hmm, z tą "likwidacją" HBO to może faktycznie chodzi o wersje SD? Bo gdyby platforma nc+ faktycznie zrezygnowała z tej paczki to fani HBO mogliby uciec do CP... :roll:

 

a może będą mieć własne kanały premium filmowe o tak mocnej ofercie, że nie odczujemy braku HBO?;) kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wedlug wczesniejszych informacji seca do konca roku przypuszczalnie. Postawienie na dekodery hd to istnieje prawdopodobienstwo iz z oferty znikna odpowiedniki kanalow sd. Canal + to marka istniejaca bardzo dlugo npremium wczesniej nfilm to marka ktora co chwile ulegala zmianie wiec raczej z tej z rezygnuja. Wszystko to jest gdybanie i puszczanie wodzy fantazjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@connor: nikt Ci ulotki nie zeskanuje i nie wrzuci, bo nikt takowej nie posiada. Ludzie, ogarnięcia trochę. Kto daje ulotki do punktów na blisko 3 tygodnie przed startem promocji? Ponadto skoro wszystko jest trzymane w super mega tajemnicy to byłoby zbyt duże ryzyko, że informacja gdzieś wypłynie albo dostanie się w niepowołane ręce. I jeszcze jedna rzecz. Kto na 10 miesięcy przed wyłączeniem kanału informuje o jego wyłączeniu, usuwając przy tym tak uznaną markę jaką jest Canal+? Poza tym przez bite 10 miesięcy każda ulotka będzie szła z informacją, że dnia 31.12.2013 C+ i HBO znika z oferty?

 

Przecież to kompletne pomieszanie z poplątaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten watek powienien byc opatrzony logo NFZ i aplikacja eWUŚ by odrazu rejestrowac sie do specjalisty , bez urazy dla NIKOGO doslownie NIKOGO , wezcie na luz nie pytajcie po 77 razy to samo

nie pytajcie czy C+ znika z Polski po ponad 17 latach bytu i budowaniu marki

czy plajtuje HBO ,

nie pytajcie czy wasze dekodery za ponad tysiac zloty stana sie pieknymi podstawkami ,

nie pytajcie o ceny pakietow kanaly ,

i nie zaslaniajcie sie ipataczkami oniferami i wiadomosciami ze swiezo goracych utworzonych kont na SK

 

Nikt nie wydal oficjalnej wiadomosci , nikt nie podal cen nie pokazal ulotek czy dekoderow NIKT TEGO NIKOMU nie przekazal

Nie chce byc zlosliwy dla kogokolwiek chcialem ten caly balagan od poczatku stycznia niemalze podsumowac ktory tu ogladalem i czytalem ( 60 stron w jeden dzien serwer dymił )

 

Pozdrawiam Administracje i uzytkownikow , jesli stwierdzi adm ze slowa wyladuja w koszu to przepraszam jesli to zle odebrales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, od razu lepiej - wyczyściłem offtop z okresu od rana. Tylko offtop, większość została. Proszę nie dyskutować na ten temat ani nie robić offtopic - otwieram.

Wszystko, co wywalam ja - zawsze wywalam przez kosz, więc można sprawdzić co dokładnie wyleciało. Jeśli ktoś uważa, że się pomyliłem - proszę na PW z uzasadnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dziwne wrażenie jest jak czytam stronę 45, za 15 minut odświeżam stronę i patrzę że wszystkich stron jest 43...

 

Może jednak ktoś te ulotki ma, albo nie ma, ale w inny sposób ma do nich dostęp. A może to też jest przeciek kontrolowany.

Ja czekam na ofertę dla stałych abonentów. Płacę teraz 85 zł i myślę że łącznie mógłbym zapłacić max 100.

A coś też słyszałem o kanale z serialami. To miałoby być nseriale, tylko jako kanał TV? Zamiast VOD?

Jak taki kanał byłby w HD to bym nawet mógł sobie nagrywać. Nawet by nie było opóźnień, jak teraz są w ence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nerwowe wypowiedzi i spekulacje tutaj to nie tylko przejaw ciekawości i niecierpliwości. Nade wszystko to wyraz frustracji, że po raz PIERWSZY w historii Vivendi potraktuje abonentów jak partnerów a nie jak śmieci. Bez złudzeń !!!! Od RPA po Wietnam śpiewka jest ta sama. Średnia oferta, max niekorzystne pakietyzowanie, hardware grubo poniżej średniej a do tego agresywna kampania marketingowa kreująca produkt na ekskluzywny. Fatalne- by nie rzec - dramatyczne wyniki finansowe Vivendi skutkujące załamką na giełdzie są empirycznym dowodem na to, że przynajmniej w segmencie tv będzie można naiwnych nadal ssać w PL. Za inwestycje wodne w Vivendi i stratę na poziomie 8% kapitału głowę złożył cały zarząd części "wodnej" Vivendi. Mechanizm będzie nadal ten sam co zawsze bo robią to ci sami ludzie co zawsze. Kapitałowo pochłonąć konkurencję, wykorzystać jej przewagę technologiczną, zlikwidować konkurencyjne niebrandowane kanały a reszcie nadać jakąś postmodernistyczną nazwę( niebieski, albo family albo flą-flą) i znak "+". Kiedy w 2002 roku Francuzi sondowali wejście na rynek rosyjski zostali publicznie wyśmiani za ofertę w relacji do ceny. Identycznie było rok później na Ukrainie. Na nieszczęście udało im się wejść do Wietnamu momentalnie psując rynek tv. Obyście dostali dobrą ofertę - czego Wam życzę - ale...to nie nastąpi od tego właściciela niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo nic o konferencji nc+. Wiadomo jedynie że 28 jest konferencja grupy TVN na której zaprezentują roczne wyniki.

Prawdopodobnie czegoś będzie można się dowiedzieć z raportu.

 

To mogą być informacje związane tylko z TVN. Nc+ to już jest inna firma...

Gdy pisałem odnośnie nc+ do rzecznika TVN, on napisał, ze nie jest już od tego. I przekierowal mnie do innej osoby.

Choć może reporterzy coś wiecej od nich wyssą na tej konferencji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogą być informacje związane tylko z TVN. Nc+ to już jest inna firma...

Gdy pisałem odnośnie nc+ do rzecznika TVN, on napisał, ze nie jest już od tego. I przekierowal mnie do innej osoby.

Choć może reporterzy coś wiecej od nich wyssą na tej konferencji. :)

 

TVN jest współwłaścicielem spółki której marką jest nc+ więc jakieś informacje na pewno będą. Nie wiadomo co, ale TVP to spółka giełdowa i musi podawać pełne informacje o swojej działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam potwierdzone wiadomości na 50% jest aktualny start NC+15 marca ,czyli jak wiadomo może to być znacznie później oferta bardzo zachęcająca.Proponuje zamknąć forum szkoda waszego czasu wszytko co tu jest napisane to bzdury i przypuszczenia.Jest wiele innych portali gdzie jest więcej wiarygodnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...