Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już znam ceny i są to ceny na 100% wg aktualnej ulotki nc+ (miałem chwilę z nią styczność i zdążyłem odpisać tylko ceny nawet bez nazw pakietów dokładnych- ale będą tak ja było pisane nazwy kolorami- największe to były silver, gold i platinium- tyle pamiętam).

I składam zobowiązanie, że jeśli ceny nie będą się pokrywać z tymi podanymi w poście, może mi administracja dać dożywotniego bana na tym forum.

 

25 zł- pakiet najniższy (analogiczny do pakietu Start obecnie w Cyfrze +).

49zł- następny pakiet (z tego co pamiętam niewiele więcej kanałów niż w pakiecie poprzednim).

75 zł- następny pakiet (chyba ilość kanałów była porównywalna z WPT obecnymi w n-ce).

119 zł- kolejny pakiet (tu nie zwracałem uwagi na ilość kanałów- gdyż bardziej interesowały mnie te niższe).

149 zł- była to cena najwyższego pakietu (chyba full wypas jeśli chodzi o ilość kanałów)

 

Doleję oliwy do ognia. ;-) Może te powyższe ceny to wariant przy umowie na np. 12 miesięcy!

W moim poście ze strony 4 pisałem o pakiecie Canal+ Silver w cenie 79 zł i pakiet Canal+ Platinum w cenie 99 zł - przy wariancie umowy na 18 miesięcy (cena gwarantowana na całość - tj. okres umowy) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A ja już znam ceny i są to ceny na 100% wg aktualnej ulotki nc+ (miałem chwilę z nią styczność i zdążyłem odpisać tylko ceny nawet bez nazw pakietów dokładnych- ale będą tak ja było pisane nazwy kolorami- największe to były silver, gold i platinium- tyle pamiętam).

I składam zobowiązanie, że jeśli ceny nie będą się pokrywać z tymi podanymi w poście, może mi administracja dać dożywotniego bana na tym forum.

 

25 zł- pakiet najniższy (analogiczny do pakietu Start obecnie w Cyfrze +).

49zł- następny pakiet (z tego co pamiętam niewiele więcej kanałów niż w pakiecie poprzednim).

75 zł- następny pakiet (chyba ilość kanałów była porównywalna z WPT obecnymi w n-ce).

119 zł- kolejny pakiet (tu nie zwracałem uwagi na ilość kanałów- gdyż bardziej interesowały mnie te niższe).

149 zł- była to cena najwyższego pakietu (chyba full wypas jeśli chodzi o ilość kanałów)

 

Doleję oliwy do ognia. ;-) Może te powyższe ceny to wariant przy umowie na np. 12 miesięcy!

W moim poście ze strony 4 pisałem o pakiecie Canal+ Silver w cenie 79 zł i pakiet Canal+ Platinum w cenie 99 zł - przy wariancie umowy na 18 miesięcy (cena gwarantowana na całość - tj. okres umowy) :-)

 

 

z tego co zdążyłem zauważyć, były podane jedynie ceny które przedstawiłem. Nie wydaje mi się zatem aby był podział na dłuższe i krótsze umowy i pod tym względem zróżnicowanie cenowe pakietów w zależności od długości umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hmmm, dwa dni bytu na forum i jak Ty już wszystko wiesz, no popatrz :lol2:

 

Jestem przekonany, że każdy docelowy APS nc+ ma już głęboko w szufladzie ulotki.

 

Niemniej nigdzie dzisiaj w swoich postach nie wspomniałem, że ja do tej ulotki miałem chwilowy dostęp w APS!!! Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

 

A zresztą nie tylko ja podałem te ceny pakietów, na innych forach inne niezależne osoby ode mnie, też podały te same ceny pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onifer odpowiadam :)

1) pisałeś, że ulotki są w APS-ach (w zamknietych szufladach :) a zapewniam Cię, ze ich tam nie ma

2) jesteś lepszy bo dłużej na forum ? - liczy się wiedza ( czytaj - to co ma się w głowie) a nie staż na forum - po przeczytaniu tylu bzdur w tym i poprzednich skasowanych wątkach postanowiłem podyskutować, czyli zarejestrować się na forum

3) nigdzie nie napisałem, ze widziałeś tą "wyimaginowaną" ulotkę w APS-ie - czytaj ze zrozumieniem - odpowiedziałem tylko, ze jej nie widziałeś bo moim zdaniem to niemożliwe - mam kilkunastoletnie doświadczenie w poligrafii i wiem jak odbywa się proces przygotowania i zlecenia dużej akcji promocyjnej a za taką można uznać start platformy nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
onifer odpowiadam :)

1) pisałeś, że ulotki są w APS-ach (w zamknietych szufladach :) a zapewniam Cię, ze ich tam nie ma

2) jesteś lepszy bo dłużej na forum ? - liczy się wiedza ( czytaj - to co ma się w głowie) a nie staż na forum - po przeczytaniu tylu bzdur w tym i poprzednich skanowanych wątkach postanowiłem podyskutować, czyli zarejestrować się na forum

3) nigdzie nie napisałem, ze widziałeś tą "wyimaginowaną" ulotkę w APS-ie - czytaj ze zrozumieniem - odpowiedziałem tylko, ze jej nie widziałeś bo moim zdaniem to niemożliwe - mam kilkunastoletnie doświadczenie w poligrafii i wiem jak odbywa się proces przygotowania i zlecenia dużej akcji promocyjnej a za taką można uznać start platformy nc+

 

Pisząc, że z pewnością APS mają ulotki głęboko w szufladach nie pisałem o tym, że takowe widziałem w APS a o moim przekonaniu, że tak jest. Że mają i w odpowiednim momencie będa mogli otworzyć paczki i wyjąć.

 

A ulotkę tak jak wcześniej wspomniałem widziałem w innym miejscu. Nie napiszę gdzie, bo nie to jest tu ważne, mogę jedynie zdradzić, że jest to miejsce z którego ulotki wyszły bądź wyjdą (ja jestem przekonany że wyszły już) do APS-ów.

 

 

I nigdzie też nie pisałem, że widziałem tą ulotkę w dniu dzisiejszym. Być może ulotki wykonały już drogę z tego miejsca do APS, być może jeszcze nie dotarły. Tego nie wiem. Bo nie pracuję w APS. KONIEC TEMATU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden APS w Polsce nie otrzymał nawet 1 sztuki nowej ulotki nie mówiąc już nawet o całych paczkach :!: Nie schowali ich w szufladach ani nigdzie indziej bo ich nie mają :!: Na stoiskach marketowych nie wymieniają "plusów" gdzie są rozpisane pakiety tylko dla tego żeby nikt spoza firmy nie poznał nowej oferty :!:

 

potwierdzam - nikt nie pozwoli sobie by oferta tak znacząca dla debiutu nowej platformy ujrzała światło dzienne na tak długi okres przed debiutem, bo niestety może się to wiązać z reakcją konkurencji i w konsekwencji wielomilionowymi stratami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żaden APS w Polsce nie otrzymał nawet 1 sztuki nowej ulotki nie mówiąc już nawet o całych paczkach :!: Nie schowali ich w szufladach ani nigdzie indziej bo ich nie mają :!: Na stoiskach marketowych nie wymieniają "plusów" gdzie są rozpisane pakiety tylko dla tego żeby nikt spoza firmy nie poznał nowej oferty :!:

 

Nie ma też takiej możliwości, żeby dostali je na dniach i mieli podaną datę otwarcia i dopiero wtedy je otworzyli, bujda na kółkach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onifer odpowiadam :)

1) pisałeś, że ulotki są w APS-ach (w zamknietych szufladach :) a zapewniam Cię, ze ich tam nie ma

2) jesteś lepszy bo dłużej na forum ? - liczy się wiedza ( czytaj - to co ma się w głowie) a nie staż na forum - po przeczytaniu tylu bzdur w tym i poprzednich skanowanych wątkach postanowiłem podyskutować, czyli zarejestrować się na forum

3) nigdzie nie napisałem, ze widziałeś tą "wyimaginowaną" ulotkę w APS-ie - czytaj ze zrozumieniem - odpowiedziałem tylko, ze jej nie widziałeś bo moim zdaniem to niemożliwe - mam kilkunastoletnie doświadczenie w poligrafii i wiem jak odbywa się proces przygotowania i zlecenia dużej akcji promocyjnej a za taką można uznać start platformy nc+

 

Pisząc, że z pewnością APS mają ulotki głęboko w szufladach nie pisałem o tym, że takowe widziałem w APS a o moim przekonaniu, że tak jest. Że mają i w odpowiednim momencie będa mogli otworzyć paczki i wyjąć.

 

A ulotkę tak jak wcześniej wspomniałem widziałem w innym miejscu. Nie napiszę gdzie, bo nie to jest tu ważne, mogę jedynie zdradzić, że jest to miejsce z którego ulotki wyszły bądź wyjdą (ja jestem przekonany że wyszły już) do APS-ów.

 

I nigdzie też nie pisałem, że widziałem tą ulotkę w dniu dzisiejszym. Być może ulotki wykonały już drogę z tego miejsca do APS, być może jeszcze nie dotarły. Tego nie wiem. Bo nie pracuję w APS. KONIEC TEMATU.

 

po pierwsze pisałeś, że są w APS-ach - nie chce mi się szukać Twojego postu - ale jak trzeba to Ci udowodnię o ile nie nie był edytowany - bo jak widać z tego twierdzenia się wycofujesz

po drugie czyli teoretycznie mogłeś je widzieć w drukarni lub w studiu graficznym - jesli miałeś dostęp do tego typu materiału to podejrzewam, że zwykły klient nie mógł mieć dostępu w miejsce gdzie mogła się znajdować - jak no kogoś kto bywa w tych miejscach zbyt lakoniczny opis składu ulotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dalej się kłania czytanie ze zrozumieniem. Tak pisałem że są w APS, ale pisałem o tym jako o moim przekonaniu że tak jest.

Gdybym napisał że "tak widziałem taką ulotkę w APS" wówczas mógłbyś mi zarzucać, że piszę nieprawdę.

 

Ale nic takiego nie napisałem, bo to, że są w APS jest moim domniemywaniem a nie faktem który mogę udowodnić.

 

Skoro cyfra.tv napisał, że APS-y nie posiadają jeszcze ulotek to być może tak jest (być może jeszcze nie dotarły). Ale nie możesz mi pisać, że się wycofuję z tego twierdzenia. Nie nie wycofuję się, jest to moje przekonanie żę mają już te ulotki choć mogę się mylić.

 

A z drugiej strony jako pracownik APS czy miałby sens się przyznać, że APS-y mają już te ulotki? Klauzula poufności, w dodatku zaczęłyby się lawinowo pytania do niego co i jak? A tak jest wzgledny spokój.

 

DOBRA KONIEC TEMATU z mojej strony bo zaraz dostanę bana lub ostrzeżenie zanim ceny oficjalnie ujrzą światło dzienne i będzie się można przekonać czy pisałem prawdę czy nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę teorii odnosnie strat

dobra odpowiedź konkurencji przed czasem powoduje 1200 straconych abonentów ( 1 na punkt sprzedaży) razy średnio 50 zł ( tutaj podejrzewam, ze nie doszacowałem średniej kwoty abo) = 60.000 zł miesięcznie w plecy x 12 miesiecy = 720.000 zł " w plecy

jeśli odpływ byłby większy to straty są również bardziej bolesne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post @onifera od razu uznałem za wiarygodny, do tego nigdzie nie napisał we wcześniejszych postach że pracuje w APS, lub widział ulotki w APSie. Wy od razu uznaliscie że skoro widział to musiało mieć to miejsce w APSie, nie wiem skąd te wyroki.

 

Miałem zapytać go wprost czy miejsce w jakim widział ulotkę to APS(bo jakoś od razu było dziwne to że miejsce w którym ją przeglądał jest monitorowane i że w każdej chwili może ktoś przyjść i zobaczyć z czym się zapoznaje), ale sam już udzielił odpowiedzi:

 

Pisząc, że z pewnością APS mają ulotki głęboko w szufladach nie pisałem o tym, że takowe widziałem w APS a o moim przekonaniu, że tak jest. Że mają i w odpowiednim momencie będa mogli otworzyć paczki i wyjąć.

 

A ulotkę tak jak wcześniej wspomniałem widziałem w innym miejscu.

 

Dla mnie to jest jasne i większość odpowiedzi już znam. Pozostaje czekać na informacje co dokładnie zawierają poszczególne pakiety i jakie będą opcje dodatkowe, ale tego dowiemy się z pewnością dopiero kilka dni przed startem kiedy wyciekną informacje z APSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może by odejść od tematu ulotek - ma ktoś informacje jak będzie wyglądała w nc+ oferta łączona z dostępem do internetu ? czy takowa jest przewidywana ? Czy nc+ zastąpi cyfrę+ w salonach play ?

a może nc+ zagości w orange ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak dokładnie strona ncplus.pl to będzie na 99% stroną nowej platformy. FazaFm nie ma sensu taka polemika. Jak ktoś nie ma sensownych argumentów to szuka ataku z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości jesteście bajkopisarzami, zero konkretów tylko same gdybania, zgadywania i podjudzania. :shock: Co do ulotek to jak na razie ani jedna nie wyszła z dukarni, ba nawet ani jednego zamówienia nie było na ulotki i foldery. Jeśli start zaplanowano na polowe marca, zamówienia do drukarni trafią półtora- tydzień przed, aby jak najdłużej dotrzymać tajemnicy oferty. Reasumując jeśli trafi zamówienie do druku, zap ulotki będzie w necie tego samego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ciekawe czy w momencie migracji będzie płatne po normalnej cenie aktywacji przejście na nowszy sprzęt PVR, czy zrobią jaką promocję w tym elemencie. A może będzie tak jak obecnie w Cyfrze, wliczony "haracz" miesięcznie do abo. Wolałbym obecne rozwiązanie z n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuśćmy nawet że @onifer zmyśla- i co z tego, świat wam się przecież nie zawali jeśli oferta będzie całkiem inna niż to co pisał.

Ten wątek(jak i poprzednie które zostały omyłkowo usunięte) jest tak zawalony bajkami z dopiskiem "pewne info w 100%" że ciężko jest komukolwiek uwierzyć jeśli pisze coś konkretnego potwierdzając swoje słowa stwierdzeniem: "widziałem na własne oczy", "zaufany znajomy mi powiedział" itp.

Tak więc nie miej żalu onifer że ludzie cię tu linczują bo w przeciągu kilku ostatnich dni wiele razy się przejechali na pewnych infach.

Nie wypada jednak nazywać takich osób kłamcami, bajkopisarzami, trollami itp. bo zwyczajnie tak dorosłym osobom nie wypada, miejcie trochę przyzwoitości. Jeśli dany user i jego posty was drażnią to dodajcie go do ignorowanych i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekawy, kiedy planowany jest start nc+, bo mam już powoli dosyć tego cyrku ze spekulacjami na temat cen, zawartości oferty, sprzętu, itp. Jeżeli pod koniec marca, to aż strach pomyśleć jakie to "rewelacje" się tu jeszcze pojawią. Jedyną wiarygodną osobą jest dla mnie @cyfra.tv. Jeżeli on pisze, że nic nie wie, to albo faktycznie nie wie, albo nie może powiedzieć, więc, utrzymuje, że nie wie, żebyście go nie ciągnęli za język. Osobiście uważam, że o szczegółach nowej oferty wie tylko nieliczna grupa osób na samej górze i nikt poza nimi. Żaden konsultant z infolinii czy to Cyfry+ czy "n" nie ma tak naprawdę pojęcia, jak będzię wyglądała oferta nc+. Dowiedzą się oni o tym na 2-3 dni przed startem. Ciekawi mnie jedynie, czy została już ustalona data startu nc+, bo to chyba nie powinno stanowić tajemnicy. A jeżeli tak, to czemu jej nie podadzą oficjalnie. Mówi się o marcu, ale czy ten termin został oficjalnie podany przez spółkę. Ja słyszałem jedynie o wiośnie 2013 roku, a ta zaczyna się marcu a kończy w czerwcu. Więc równie dobrze oferta nc+ może ruszyć w kwietniu lub w maju, choć logicznym i prawdopodobnym wydaje się jej start przed Wielkanocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...