Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet France TV nie jest oficjalnie dostępny na żadnym sprzęcie ani ofercie nc+, oficjalnie nie mamy możliwości sprzedawania go i reklamowania w naszych salonach, mam wrażenie że jest on utrzymywany tylko techniczne ze względu na francuzów przebywających w Polsce :-) Więc jeśli oficjalnie nie powróci do oferty to go nigdy na mediaboxie nie zobaczysz :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5W jest dostępna za darmo cała zawartość pakietu France TV, z tym że tam tylko jeden jest w SD (France 5), a pozostałe są w HD, a w nc+ w HD jest tylko France 2 :D więc może lepiej zainwestować w dodatkowy tuner i antenę zainstalowaną na 5W, zamiast czekać na łaskę operatora? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra opcja z tą 5W. Mogliby w końcu odblokować inne satelity lub dodać do listy kanały z innych pozycji.Z tym pakietem FranceTv to powiem tak.

Jest duża liczba osób , którzy np.uczą się Francuskiego i są skłonne zapłacić te 5 czy 10 zł za miesiąc za ten pakiet. NC+ mogłaby to w końcu załatwić i dodać ten pakiet.Jest i tak on nadawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz 5 raz o tym piszemy.... Mezzo jest oficjalnie dostępny dla każdego klienta obecnego i nowego na każdym dekoderze.

 

France TV nie jest już oficjalnie i praktycznie niedostępny dla nowych klientów, można sobie jeszcze włączyć tą opcję jak się jest abonentem ze starą kartą Cameleon po dawnej C+ i trzeba to zrobić w salonie nc+ pod warunkiem, że pracownik salonu będzie wiedział jak to zrobić... Jest to oddzielna opcja za 10 zł pozostałość po C+ :-)

I właśnie o to chodzi - dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy.Jeśli jest grupa osób która chętnie zapłaciła by za pakiet FranceTV to myślę że warto o tym pisać na takim forum.Może ktoś z NC+ to czyta i weźmie pod uwagę takie oto sugestie.Poczekamy zobaczymy  :wink: Miejmy nadzieje że dodadzą oficjalnie te kanały i nie będzie trzeba kręcić z 10-ma dekoderami  :wink:

Mieli wprowadzić jakieś nowości i narazie cisza  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupic kartę TNT SAT - cos ala polska TNK HD.

Kanały nadawane są z Astry 19,2 E.

Koszt karty 80 zł. Karta ważna 4 lata.

 

I tu kłania się posiadanie własnego dekodera.

W dekoderze moduł, sama karta NC+ oraz TNT Sat :)

 

Prosty rachunek w NC+ za pakiet francuskich kanałow płacisz + 10 zł miesiąc czyli przez 48 mies. Wychodzi 480 zł

Sama karta kosztuje 80 zł na 48 mies.

Zostaje 400 zł na zakup dekodera na linux :) gdzie zadziała karta NC+ oraz TNT sat :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za taką właśnie możliwość (wyszukania sobie czego tylko chcę i kiedy chcę bez łaski nc+) zapłaciłem kilka lat temu 480 złotych i jak mi padnie obecny, znowu kupię sobie "niezależny dekoder".

 

Ot taka "wyższość świąt wielkiej nocy nad świętami bożego narodzenia". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą nowe usługi w nc+

 

Jeszcze w tym roku, a najpóźniej w I kwartale przyszłego, może ruszyć nowy, niezależny od nc+ serwis wideo na żądanie. - To będzie kombinacja treści nadawanych linearnie i nielinearnie. A wchodzący w skład tej usługi dekoder Freedom, jak go roboczo nazywamy, będzie niewielkim urządzeniem – zapowiada Manuel Rougeron, prezes nc+. Nowa usługa OTT ma być całkowicie odrębna od serwisu nc+ Go, który ma obecnie 200 tys. użytkowników. - W ramach usługi nc+ Internet bazującej na sieci Play, będziemy też łączyć ofertę dostępu do szerokopasmowego mobilnego Internetu z ofertą premium TV od nc+, co jest szczególnie ważne w kontekście korzystania z usługi nc+ go – zapowiada Rougeron.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tego jeszcze na rynku nie było. Kanał bollywodzki. W sumie to dobrze, będzie większa różnorodność. A i firma z górnej półki, bo Zee było pierwszym kanałem kablowym w Indiach, zrobili taką rewolucję na tamtejszym rynku, że teraz nawet w podręcznikach o socjologii się ich wymienia. Więc tutaj to nie jest byle kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego dostępność? Liczy się fakt, że wystartował jako pierwszy. Więc, nie mów "tego jeszcze na rynku nie było", bo to nieprawda. :P

 

I gdzie jest informacja, że na pewno będą na satelicie? Według mnie, mogą się ograniczyć tylko do tego internetowego projektu NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...