Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie chcą się ograniczać tylko do filmów i seriali. Dla mnie to logiczne posunięcie. A tak, to na CANAL+ będzie wszystkiego po trochę, a po więcej to się włączy CANAL+ FILM dla filmów, CANAL+ SERIALE dla seriali, CANAL+ FAMILY dla jakichś bajek, filmów rodzinnych czy dokumentów czy CANAL+ [+2] dla spóźnialskich i zapominalskich (w razie, jakby ktoś sobie nie nagral).

;)

Jaki cel ma mieć uruchomienie Canal +2? Czy dekoder z twardym dyskiem to luksus i w ten sposób nc+ robi ukłon w stronę abonentów? A może mają tyle miejsca na transponderach, że nie wiedzą co z nim robić? Był już jeden taki kanał i się zmył (TVN)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chcą się ograniczać tylko do filmów i seriali. Dla mnie to logiczne posunięcie. A tak, to na CANAL+ będzie wszystkiego po trochę, a po więcej to się włączy CANAL+ FILM dla filmów, CANAL+ SERIALE dla seriali, CANAL+ FAMILY dla jakichś bajek, filmów rodzinnych czy dokumentów czy CANAL+ [+2] dla spóźnialskich i zapominalskich (w razie, jakby ktoś sobie nie nagral).

;)

Jaki cel ma mieć uruchomienie Canal +2? Czy dekoder z twardym dyskiem to luksus i w ten sposób nc+ robi ukłon w stronę abonentów? A może mają tyle miejsca na transponderach, że nie wiedzą co z nim robić? Był już jeden taki kanał i się zmył (TVN)...

Często jest tak, że ciekawe pozycje nakładają się na siebie, więc taki kanał ma rację bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale dla mnie taki podział jak obecnie jest OK, wiadomo gdzie szukać filmowych premier a gdzie sportu. Teraz chcą aby główny Canal+ to był misz-masz jak kiedyś. Fajnie że planują wydzielić seriale do osobnego kanału. Miejmy nadzieję że jeżeli sport i jakieś dziwaczne programy pojawią się na antenie głównego C+ to nie zaburzy to stałej godziny premier filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko autopromocje na głównym C+

Nie lubię słowa autopromocja :> Jak coś, co jest zapowiedzią czyjeś produkcji może być autopromocją :?:

Rozpleniło się znaczenie tego słowa niczym epidemia. Szczególnie w mediach. Jak "zaraza" rzucona odgórnie, w której ktoś pomylił znaczenie ze słowem zwiastun. Jak lapidarny skrót, czyjeś produkcji może być autopromocją. Własną! Coś się "pogryzło"

Off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko autopromocje na głównym C+

Nie lubię słowa autopromocja :> Jak coś, co jest zapowiedzią czyjeś produkcji może być autopromocją :?:

Rozpleniło się znaczenie tego słowa niczym epidemia. Szczególnie w mediach. Jak "zaraza" rzucona odgórnie, w której ktoś pomylił znaczenie ze słowem zwiastun. Jak lapidarny skrót, czyjeś produkcji może być autopromocją. Własną! Coś się "pogryzło"

Off-topic.

Nazwa może nie jest odpowiednia, ale tak to się nazywa, więc nie można tego mylić z właściwymi reklamami, bo się zmylić można.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się w ogóle nie podoba obecna oprawa, kwadraty zawszw były najlepsze, szkoda że Robial już nie robi dla nich opraw

 

Kwadraty były dużo lepsze jeżeli chodzi o czołówki (prostota była tutaj niesamowicie konkretna, funkcjonalna i najlepsza oraz podkreślała markę, a przy tym przyjemne dla oka i uszu), ciekawe były okienka niekodowane, programy dokumentalne i rozrywkowe, konkretne seriale z pierwszej półki a nie dzisiejsze szmiry, mam nadzieję, że Canal+ powróci do jakości i kontentu premium, reklam nie powinno być w ogóle nawet w paśmie niekodowanym jeżeli takie powstanie, Canal+ ma dużo do odbudowania, nadal wybieram HBO jeżeli chodzi o filmy i seriale premium..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...