Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozbrajające są wynurzenia niektórych.... ludzie nie z tej bajki. Powiedzcie jaka to różnica dla WIDZA czy coś zwane jest reklamą, czy autopromocją (np. na Polsacie, TVN-ie) . Róznica dla ksiegowego zgoda ale dla widza żadna. A Canal+ nawet autopromocję oznacza planszą REKLAMA.

Być może temu, że puszcza zapowiedzi innych swoich stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, :wink:

 

Oprócz Comedy Central HD i H2 - ciekawe czy jest szansa na jakieś nowe kanały jeszcze w tym roku w nc+? Nie ukrywam, że najbardziej zainteresowany jestem Dragon Cinema HD.Jakiś czas temu była mowa o tej stacji a ja jej nazwa pojawiła się ostatnio w ankiecie.

 

Jak canaly film, film2 bedą miały ramówkę wypełnioną niezłymi pozycjami filmowymi, a w interesie nadawcy przyszłe zmiany na głównym C+ będą miały na celu przyciągniecie kolejnych widzów-to ok :!: Nikt przecież nie strzela sam sobie w kolano a obecnie formuła jest jakaś bez "charakteru" i nijaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na YT z francji jingiel stary Canal+. ale w Polsce były takie same.

 

 

I to było coś, to pokazywało markę Canal+ Premium, to się czuło. A teraz te jingle są takie beznadziejne, takie bez duszy i serca że masakra.

 

Te kwadradty i te słynne czin cza super się oglądało i słuchało, muzyka nawet była super a przecież to lata ubiegłego wieku! Teraz zrobili pomydło z |Canal+ z tak ohydnymi oprawami. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na YT z francji jingiel stary Canal+. ale w Polsce były takie same.

 

 

I to było coś, to pokazywało markę Canal+ Premium, to się czuło. A teraz te jingle są takie beznadziejne, takie bez duszy i serca że masakra.

 

Te kwadradty i te słynne czin cza super się oglądało i słuchało, muzyka nawet była super a przecież to lata ubiegłego wieku! Teraz zrobili pomydło z |Canal+ z tak ohydnymi oprawami. Masakra.

 

A ja myślę, że to się jednak sentyment odzywa. Wtedy o Canal + można było powiedzieć, że to premium w czystej postaci. Nie było takiego dostępu do filmów w owym czasie jak jest obecnie. Internetowe możliwości oglądania filmów były mocno ograniczone w stosunku do tego co jest teraz i właśnie ten sentyment i wspomnienia rzutują na postrzeganie tej czołówki :) Kiedyś jak mówiłeś mam Canal + to było w tym coś wyjątkowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te prostokąty kwadraty były najlepsze i pozostaną nieśmiertelne. Teraz te obecne identy jingle to syf jakich mało. Kanał Premium a taki syf, że oglądac się tego nie chce.

Niech Canal+ wróci do korzeni, do tych kwadratów i tego słynnego nieśmiertelnego "czin cza".

 

Ps. Fakt kiedyś jak ktoś miał Canal+ był kojarzony z Premium, Dziś byle kto może mieć Canal+ nawet Rolnik, który szuka zony z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby ktoś oceniał, że kanał ma swoją "markę", po tym jakie ma jingle. Mogą mieć nawet czarno-białe to jingle! Ważne jest to co emitują! Skończ już pisać na tym forum, bo żal to czytać i robisz z siebie pośmiewisko.

 

Ps. Fakt kiedyś jak ktoś miał Canal+ był kojarzony z Premium, Dziś byle kto może mieć Canal+ nawet Rolnik, który szuka zony z TVP.

 

Canal+ od zawsze może mieć ktokolwiek. :roll: Wystarczy, że ma kasę. Gdzie są moderatorzy na tym forum?! Kasują posty, które PODOBNO w jakiś sposób obrażają solorzy, a nie potrafią zrobić porządku z użytkownikiem, który trolluje od początku jego pojawienia się tutaj. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak masz kasę :)

Wcześniej na Canal+ mógł pozwolić mało który człowiek, dziś Canal+ dają za pół darmo każdemu, nawet za friko. I to robi różnicę.

Teraz do kogo nie zajdę i ma nc+ ma Canal+. Kiedyś kto miał C+ i do kogo nie zaszedłem nie miał Canal+ bo było drogo. A dzisiaj te same osoby mają Canal+. Przypadek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Comedy Central HD i H2 - ciekawe czy jest szansa na jakieś nowe kanały jeszcze w tym roku w nc+? Nie ukrywam, że najbardziej zainteresowany jestem Dragon Cinema HD.Jakiś czas temu była mowa o tej stacji a ja jej nazwa pojawiła się ostatnio w ankiecie.

 

Ja tak samo jestem zainteresowany i czekam z niecierpliwoscia na ten kanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gdyby na polskim rynku był jeden kanał premium skupiający najlepsze filmy i sport a nie jak teraz rozdrobnienie na C+, HBO, Cinemax i Filmboxy. HBO mam za darmoszkę ,ale gdybym miał za niego płacić-oj nie! premiery na c+ potem wędrują do HBO i dumnie obwieszczane jako premiery u konkurencji i na odwrót. Może kiedyś, ktoś z tym zrobi porządek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiery na c+ potem wędrują do HBO i dumnie obwieszczane jako premiery u konkurencji i na odwrót....

Mylisz się kolego....

HBO jak i Canal+ mają prawa do zupełnie różnych wytwórni.

Kolega @proximus dobrze ci nakreślił jak to jest :D

Canal+ nigdy nie będzie HBO i na odwrót

Jakiś czas temu doszliśmy do wniosku z żoną że HBO jedynie ratuje się własnymi produkcjami typu: "Gra O Tron ", "Czysta Krew" , "Detektyw", "Spartacus" .... "Wataha"

za to Canal+ ma ciekawsze filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, :wink:

 

Oprócz Comedy Central HD i H2 - ciekawe czy jest szansa na jakieś nowe kanały jeszcze w tym roku w nc+? Nie ukrywam, że najbardziej zainteresowany jestem Dragon Cinema HD.Jakiś czas temu była mowa o tej stacji a ja jej nazwa pojawiła się ostatnio w ankiecie.

 

Jak canaly film, film2 bedą miały ramówkę wypełnioną niezłymi pozycjami filmowymi, a w interesie nadawcy przyszłe zmiany na głównym C+ będą miały na celu przyciągniecie kolejnych widzów-to ok :!: Nikt przecież nie strzela sam sobie w kolano a obecnie formuła jest jakaś bez "charakteru" i nijaka.

Zapomniałeś o Lifetime HD. Coś pewnie wymyślą. Sądzę, że wprowadzą ten nowy pakiet CANAL+. Już zapowiedzi Verley'a o zmianach w CANAL+ się pokrywają z tą nową paczką.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...