Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann
image.jpg

 

Ciekawe jak rozwiążą kwestie tych abo co mają HistoryHD w swojej ofercie?

Mam nadzieje ze będzie w cenie abo ... jeśli nie to totalna bzdura to tak jakby podzielić paczkę np:Cinemax lub HBO

ps.płakać nie będe ale ktoś w NC+ "strzeli sobie w kolano" taką bzdurną decyzją....

 

Nc+ jak dawniej n-ka znane jest z durnych decyzji.

Pewnie jak będziesz chciał dokupić History 2 to zażyczą pełną odpłatność 2,99.

W przypadku innego rozwiązania .. będę mocno zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest tylko dla Nkowiczów ale chyba jest opcja że kanał można dokupić także na kartach calemeon trzeba kontaktować się z konsulami ale musi być to kumaty który wie bo są i tacy co nie znaja pełnej oferty kanałowej

 

Tutaj komentarz w sprawie History HD

 

Kanał History HD w Polsce nie jest tym samym kanałem co History HD w wersji międzynarodowej oryginalnej i ma ramówkę inną niż polska wersja.
Kanał History polski niestety z historią to ma niewiele wspólnego a wiele ich programów jest na kanałach TV PULS 2 , tv PULS , TTV i kilku innych.
Kanał H2 to będzie miała taką samą ramówkę jak History polska wersja z reklamami co 10 minut.

Dostałem na FB HISTORY informację że faktycznie są dwie różne wersje History HD ale nadawca chce kasę z polaków łupić!!! Przecież wersja HD jest bez reklam w wersji międzynarodowej. Po to jest wersja SD.
Uważam że wersja kanału History i H2 to będą wersje z reklamami polskimi i praktycznie takimi samymi ramówkami.
Obecnie na rynku tv nie ma dobrego kanału historycznego.
Nawet nadawca Animal Planet HD po cichu podmienił wersję z międzynarodowej na polską i dzięki temu straciła ta wersja na jakości a do tego w [beep]e ma wpierniczonych reklam polskich.
Za niedługo każdy kanał będzie tylko z loga a to co jest to reality show i kpina z abonentów.

 

Pomyśleć ze za taki szrot kasuą po prawie 2 złocisze a w Polsacie jest giga a nawet tera promocja za zero zł tyle że Polsat to tylko na takie promocje stać pomijam kanał LifeStyle szkoda miejsca na transponderze i teraz Eurosport będzie tragiczny :/ bo jest już wiecej niż 6 kanałow HD to jest właśnie cały POlsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było ale natknąłem się na takiego newsa"Jak wynika z treści listu rozsyłanego operatorom sieci kablowych przez spółkę Telewizja Religia Sp. z O.O ., z dniem 31 stycznia 2015 roku spółka zaprzestanie nadawania programu telewizyjnego Religia.tv. Oznacza to, że tego dnia kanał Religia.tv zostanie usunięty satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) i tym samym z oferty platform Cyfrowy Polsat, nc+ oraz z ofert sieci kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Szkoda ,ze wyczekiwany przynajmniej przeze mnie kanał Dragon Cinema HD raczej nie wystartuje za to szykuje się kolejny kanał lifestylowy- Fine Living Network . Cóż widać teraz taka moda na takie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom to dobry trend i może pomóc w zaistnieniu Dragon Cinema. Mówiąc krótko jest popyt na kanały tematyczne(ale ściśle tematyczne) dlatego pojawiły się Livetime i H2 a w niedalekiej przyszłości Fine Living Network a także BBC brit i BBC earth. Trend jest dobry, tylko wyspecjalizowane stacje mają szansę przyciągnąć widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... szykuje się kolejny kanał lifestylowy- Fine Living Network . Cóż widać teraz taka moda na takie kanały.

 

Na kanały o tematyce stylu życia od dawna był popyt. Świadczyła o tym obecność kanału Lifestyle w analogowej platformie SKY jeszcze na Astrze w 90 latach.

Po drugie tematyka takiego kanału jest bardzo szeroka, nadawca ma duże pole do popisu. Nie musi się ograniczać np jak w Kuchnia TV tylko do gotowania czy jak w Domo TV tylko tematyka domów, mieszkań itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko to nie jest zwykla kara, to chyba ty nie doczytales, chodzi o przyznana ulge, wiec to nie jest kara, jak przy wypowiedzeniu bez podstawy do wypowiedzenia. W nc+ tez sa ulgi i tym mogą obciazyc, a nie kara umowna za bezpodstawne zerwanie umowy + przyznana kwota z ulg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest tylko dla Nkowiczów ale chyba jest opcja że kanał można dokupić także na kartach calemeon trzeba kontaktować się z konsulami ale musi być to kumaty który wie bo są i tacy co nie znaja pełnej oferty kanałowej

 

Tutaj komentarz w sprawie History HD

 

Kanał History HD w Polsce nie jest tym samym kanałem co History HD w wersji międzynarodowej oryginalnej i ma ramówkę inną niż polska wersja.
Kanał History polski niestety z historią to ma niewiele wspólnego a wiele ich programów jest na kanałach TV PULS 2 , tv PULS , TTV i kilku innych.
Kanał H2 to będzie miała taką samą ramówkę jak History polska wersja z reklamami co 10 minut.

Dostałem na FB HISTORY informację że faktycznie są dwie różne wersje History HD ale nadawca chce kasę z polaków łupić!!! Przecież wersja HD jest bez reklam w wersji międzynarodowej. Po to jest wersja SD.
Uważam że wersja kanału History i H2 to będą wersje z reklamami polskimi i praktycznie takimi samymi ramówkami.
Obecnie na rynku tv nie ma dobrego kanału historycznego.
Nawet nadawca Animal Planet HD po cichu podmienił wersję z międzynarodowej na polską i dzięki temu straciła ta wersja na jakości a do tego w [beep] ma wpierniczonych reklam polskich.
Za niedługo każdy kanał będzie tylko z loga a to co jest to reality show i kpina z abonentów.

 

Pomyśleć ze za taki szrot kasuą po prawie 2 złocisze a w Polsacie jest giga a nawet tera promocja za zero zł tyle że Polsat to tylko na takie promocje stać pomijam kanał LifeStyle szkoda miejsca na transponderze i teraz Eurosport będzie tragiczny :/ bo jest już wiecej niż 6 kanałow HD to jest właśnie cały POlsat.

 

Przykładowa wersja inna niż polskie czyli z Wysp:

http://www.history.co.uk/tv-schedule

Program taki sam jak u nas czyli głównie:

Pawn Stars, Storage Wars, Counting Cars

więc nie pisz mitów, że za granicami mają coś innego, bo niestety wszędzie jest to samo i wszędzie są reklamy oraz coraz mniej programów związanych z historią i nadawca wszędzie chce mieć reklamy, są także w innych państwach.

 

Pobieranie dodatkowej opłaty za kanały History w NC+ moim zdaniem jest nieporozumieniem, ale cóż zrobić, widać że Polsat lepiej dogadał sie z A&E...

 

Wersje SD kanałów, które mają swoje odpowiedniki w HD zostaną wycofane w marcu 2015 roku, dotyczy to większości kanałów, ponieważ nie opłaca się utrzymywać dubli w gorszej jakości i archaicznym mpeg2.

 

Wersje europejskie na kilka krajów w większości przypadków nie mają reklam, ponieważ ciężko jest je nadawać na jednym kanale dla kilku państw, dlatego takie wersje międzynarodowe np. kanał BBC HD nie emitują reklam, ale takie wersje są rozwiązaniem chwilowym, często nie maja audycji lokalnych oraz nie są dostosowane do danych obszarów, więc na dłuższą metę to nie wypali i po pewnym czasie będzie regionalna wersja kanałów z regionalnymi blokami reklam, coraz mniej wersji europejskich zostaje i taka jest prawda bo nadawcy w każdym państwie chcą zarabiać na reklamach i bardziej dostosować swój kontent do danego państwa..

 

Powracając do historii to w Polsce jest i tak najwięcej kanałów tego typu bo masz TVP Historia oraz Discovery Historia , nie licząc History i H2 czyli całkiem sporo i zawsze coś tam historycznego leci... Niestety programy historyczne nie cieszą się dobrą oglądalnością więc los takich kanałów jak Discovery Historia czy TVP Historia jest cały czas pod znakiem zapytania, o tyle ile TVP może być mniej komercyjna i jeszcze dopłacać cały czas do TVP Historia to już Discovery raczej tego nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kary umowne są nielegalne, to co płacisz to zawsze różnica między wykorzystaną a niewykorzystaną ulgą i tak jest już od wielu lat.

Czy tak od wielu lat to nie jestem pewny, ja jakies 4lata temu zerwałem umowę z Cyfra+ i wlasnie placilem kare, nie z tytułu przydzielonych ulg, ale z tytułu okresu jaki mi pozostal w umowie i było to w przeliczeniach na miesiące. Np. 1850zl przy moim abo 15mies. 10mies. do końca trwania umowy było np. 1200zl. Ja zaplacilem 500zl bo miałem jakies 6mies trwania umowy jeszcze. A ulgi na poprzedniej umowie z nc+ miałem jakies 560zl i gdybym teraz w takim przypadku chciał odstapic od umowy, to przeliczyli by mi to z okresu jaki mi pozostal do końca trwania umowy, np. 4mies 170zl. To o to chodzi. Wiem ze zawile to troche było i nie oplacalo mi się wcześniej odstapic, dopiero pod koniec umowy te stawki miały mniejszy wydzwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+, polsatach i innych takich zawsze kara jest na tyle wysoka, żeby nie opłacało się umowy rozwiązać w żadnym momencie. Inaczej postępowała kiedyś Netia, tam jeśli nie wziąłeś telewizji to rozwiązanie umowy kosztowało kilka abonamentów. Nie wiem jak jest z tym w tej chwili, ale 2 lata temu spotkałem się z kilkoma takimi sytuacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od 22 grudnia nastąpią dość ważne zmiany związane z nową ustawą konsumencką :!:

 

- W przypadku promocji przyznanej przez BOK podczas rozmowy telefonicznej, promocja zostanie uruchomiona dopiero w momencie przesłania do nc+ podpisanego przez klienta aneksu. A więc trzeba odpowiednio wcześniej, przed końcem okresu minimalnego dogadać się przez telefon i odesłać otrzymany aneks tak żeby dotarł przed zakończeniem okresu promocyjnego :!:

 

- Okres rozwiązania każdej umowy zostaje skrócony do 1 miesiąca (również w przypadku umów na czas nieokreślony) :!:

 

- W każdym punkcie nc+ będzie można składać ustne reklamacje związane z posiadaną umową abonencką

 

Będzie jeszcze trochę innych zmian ale te są najważniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...