Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

wg mnie pewniakiem będzie H2 HD ale o jakich nowościach mówisz? :P

Może chodzi o Discovery Science HD i Cartoon Network HD? Bo przez pewien czas na oficjalnej stronie nc+ był obrazek z logotypami kanałów Discovery Science i Cartoon Network, ale z oznaczeniami "HD". Oczywiście wiem, że na stronie nc+ często zdarzają się błędy, ale nie chce mi się wierzyć, że popełniliby aż taki "wielbłąd", bo te błędy na ich stronie najczęściej dotyczyły oznaczenia "FTA", a "HD" raczej nie. Tutaj można zobaczyć ten obrazek :arrow:http://i.imgur.com/dCpGo5h.png :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Science HD był zapowiadany. Kto wie. Może się pojawi już w tym miesiącu, bo ma być do końca roku. Start CARTOON NETWORK HD chyba zależy od wyników kanałów i oczywiście zainteresowania operatorów. Wyniki mają bardzo dobre i kanał jest w czołówce, co mnie trochę zaskakuje. Ekspansja wersji HD w ostatnim czasie była duża, bo pojawiła się na kilku europejskich rynkach. Co do Polsatu Romans HD, to tutaj sytuacja jest najciekawsza. Mianowicie, na stronie nc+ był logotyp tejże domniemanego kanału, a on wyglądał na autentyczny. Wiadomo, że to mógłby być efekt przerobienia obrazka, ale przecież raczej by im się nie chciało bawić w takie zabawy. Olga Zomer w tej sprawie powiedziała: - To pomyłka, na chwilę obecną nie mamy kanału Polsat Romans HD wśród naszych propozycji. Wiadomo, że to typowa PR-owa formułka, ale od strony technicznej, to wersja HD mogłaby zostać już uruchomiona, bo część seriali czy filmów została wyprodukowana w HD. Niestety, jak wiemy, Polsat nie przepada zbytnio za HD i traktuje to wciąż jak jakiś luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do 5 listopada to tylko 3 dni :) dziwne byłoby gdyby wszędzie zmienili kanał MGM Channel na AMC Channel tylko nie u nas ;P

 

Inny nadawca w przypadku kanału Sci-Fi dla Polski zrobił wyjątek. Bo dziwnie byłaby odbierana u nas nowa nazwa Syfy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...