Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to już od dawna chodziło po głowie i coś mam takie przeczucie, że chodzi o to, że CP będzie miał paczkę Canal+, ale w zamian w nc+ będziemy mieli Polsat Sport, Viasaty - dla mnie to byłoby coś. Wreszcie wszystko w jednym dekoderze a nie zabawa i bieganie po pokojach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby utrata praw do Ekstraklasy, jeśli nie to zaprzecz, proszę.

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Nie jedni będą jednak mocno zdziwieni, ale to tak na serio mocno i jak znam życie to będzie niezła afera...

 

Ale naprawdę, to nie jest nic wymienionego. W przyszłym tygodniu się wyda prawdopodobnie

 

Jak już wszyscy się bawią w zgadywanki, to co tam, też się zabawię (choć te wszystkie posty ze zgadywankami najpewniej i tak wylądują w koszu). :P NC+ ulegnie wymogom dostawców treści i paczka Canal+ będzie dostępna tylko na dedykowanych dekoderach z parowanymi kartami? :shock: No nie wiem, ale tak mi przyszło do głowy, gdy przeczytałem, że "to będzie niezła afera". :>

 

W wymianę kanałów premium z CP niezbyt mi się chce wierzyć, bo faktycznie nie byłoby już wtedy prawie żadnej różnicy programowej między NC+ a CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla CP Polsaty Sport to jedna z niewielu rzeczy, które przyciągają tej platformie abonentów. Raczej nie ma szans na wymianę, bo nic innego takiego na wyłączność nie mają co by przyciągało klientów. Zostałby im tylko argument cenowy.

Fuzja? O zgrozo...

 

Teraz będą domysły, że może jednak Fox albo Time Warner z Al Jazeerą (beIN Sport to ich kooperacja)...

 

 

Jak sobie zażyczą w nc+ w pakiecie za 119 zł PS i PSE HD to nie wiem czy to w jakiś sposób wpłynie na Abonentów CP do rezygnacji.

Widz nie zwraca uwagi na wyłączność - do tego CP coraz bardziej zaczyna się bawić w PPV czy popup channels spychając trochę na margines kanały PS I PSE

Jak coś będą mieć ekskluzywnego to poradzą sobie tak, że abonenci nc+ tego nie zobaczą albo za dodatkową opłatą...

Chociaż prędzej uwierzyłbym w tematyczną paczkę CANAL+ w CP niż w Polsaty Sport w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ rotalplus

CP lubi się chwalić ile to nie ma abonentów. Bardziej chodziło mi o abonentów nc+, którzy specjalnie dla PS dokupowali najniższy pakiet CP. Po ew. wymianie nie byłoby sensu dla wielu trzymać dekoder CP. Dla Viasatów? Dla CP odpływ abonentów, którzy dla PS mają CP jako dodatek byłby stratą wizerunkową, już teraz z obawy przed spadkami liczą TV Mobilną jako część pakietu Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla CP Polsaty Sport to jedna z niewielu rzeczy, które przyciągają tej platformie abonentów. Raczej nie ma szans na wymianę, bo nic innego takiego na wyłączność nie mają co by przyciągało klientów. Zostałby im tylko argument cenowy.

Fuzja? O zgrozo...

 

Teraz będą domysły, że może jednak Fox albo Time Warner z Al Jazeerą (beIN Sport to ich kooperacja)...

Tylko w Stanach Zjednocoznych beIN SPORTS nadaje na podstawie współpracy pomiędzy AJMN i Time Warner.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że nc+ nie stać już na wszelkiego rodzaju zawieruchy. Do tej pory czkawką im się odbija akcja anty nc+ po fuzji z N-ką. Jeśli znowu zrobią coś w tym stylu, strata wizerunkowa może być nie do naprawienia. Poza tym nie po to dają tak dobre oferty utrzymaniowe, żeby teraz pozwolić sobie na stratę kolejnych abonentów. Mam nadzieję, że nie są bandą inteligentnych inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych tu ostro wyobraźnia ponosi. Paczka Canal+ w CP, zaś Polsat Sporty w nc+ :lol2: . Przestańcie marzyć. Sądzę, że admini powinni tutaj zrobić porządek, bo robi się śmietnik.

Ja wiem czy ponosi... Canal+ jako dodatkowy pakiet płatny w CP jestem sobie jak najbardziej w stanie wyobrazić. To mimo wszystko 3,5mln umów, niech tylko 1% wybrałby paczkę C+ to masz 35 tys. osób. Te kanały i tak musieliby utrzymać.

Wciąż promowana jest wtedy i tak marka C+, są reklamowane inne kanały własne nc+ i jest zachęcanie do wykupienia oferty nc+ i mają więcej pieniędzy na utrzymanie kanałów.

 

Jedyne co czyni taką wymianę nierealnym to fakt, że obie platformy po takim manewrze byłyby niemal identyczne.

Filmiki wyglądają na autentyczne ale czemu na tych obrazkach z pakietyzacją są stare loga np nSport a nie nSport+ ? No chyba że o zmianach myśleli jakiś czas temu.
wiele tam jest takich "ciekawostek".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Tak to już jest, jak się napisze, wiem, ale nie powiem...

Następnym razem albo napiszcie o co chodzi, albo w ogóle nie piszcie.

Teraz każdy się głowi, jaka się wielka stanie tragedia, że będzie cytuję" naprawdę źle..".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie mieli by zrobić zmian z c+ film 2 na c+ film +2, c+ family 2 na c+ seriale , jeśli mieli by zlikwidować c+ film 2 , c+ family 2 posypały by się rozwiązania umowy bo są gwarantowane? a tak zmiana nie wielka, jak Polsat z zone romantica na Polsat romanse...i blokada rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg doniesien dwoch osob zmiany maja dotyczyc samego c+, wiec nie wiem po co te dyskusje o polsatach sport,

 

moze to tyczyc utraty czesci praw, albo kogos z ekipy (np. beIN czy FOX kupuje ekstraklase i biora smoka i twaro do redakcji),

albo wybrane mecze w PPV, sam nie wiem co jeszcze mogli wymyslec, o ile w ogole ma to zwiazek ze sportem w c+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem ciekaw czego się tyczą te zmiany.wracając do tej wymiany canal+ na polsaty sport to moim zdaniem sprawa wygląda następująco:Canal+ do tej pory płacił Ekstraklasie 130 mln zł za sezon.Według doniesień MP&Silva będzie płacić ekstraklasoe ok 162,5 mln zł,a przecież jeszcze muszą na tym zsarobić,więc wyjdzie ok.170 mln zł.Canal+ jeśli chce kupić ekstraklasę to musi tę brakującą część jakoś poszukać i być może będą musieli zrobić wymianę z CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie mieli by zrobić zmian z c+ film 2 na c+ film +2, c+ family 2 na c+ seriale , jeśli mieli by zlikwidować c+ film 2 , c+ family 2 posypały by się rozwiązania umowy bo są gwarantowane? a tak zmiana nie wielka, jak Polsat z zone romantica na Polsat romanse...i blokada rozwiązania umowy.

Być może nowa paczka sprzedawana byłaby tylko jako całość, ale zostaliby jeszcze abonenci z podziałem na Film i Sport. Pakiet Film to: C+, C+Film i C+Seriale, a pakiet Sport to: C+Sport, C+Sport2 i C+Family. Czyli zmiany niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ta wymiana będzie podyktowana tym, że nie będą mieli wszystkich spotkań i podzielą się z Polsatem, a powiedzmy sobie szczerze, że ogromna liczba abo jest w nc+ z powodu pl ligi. Jej utrata czy np. powrót do 3 meczów w weekend mógłby spowodować odpływ abo, natomiast CP tylko by na tym zyskał, bo teraz jej nie ma w ogóle (a ceny są nieporównywalne). Tak więc jedyne wyjście do dodanie PS i PSE - wtedy nadal cała liga jest w nc+. Oczywiście to dywagacje, ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem ciekaw czego się tyczą te zmiany.wracając do tej wymiany canal+ na polsaty sport to moim zdaniem sprawa wygląda następująco:Canal+ do tej pory płacił Ekstraklasie 130 mln zł za sezon.Według doniesień MP&Silva będzie płacić ekstraklasoe ok 162,5 mln zł,a przecież jeszcze muszą na tym zsarobić,więc wyjdzie ok.170 mln zł.Canal+ jeśli chce kupić ekstraklasę to musi tę brakującą część jakoś poszukać i być może będą musieli zrobić wymianę z CP

Może będzie to, jak jeden z użytkowników przypuszcza, koniec MR znanego z Cyfry? Afera wtedy by była... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli NC+ nie wykupi całościowych, lub częściowych praw do Ekstraklasy, to kto ? Polsat nie ma takiej kasy, tym bardziej TVP. Nawet jeśli prawa zostaną rozdzielone, to nie chce mi się wierzyć, że MP&Silva zwróci się koszt zakupu, nie wspominając o jakimś zysku. Chyba, że rzeczywiście wiedzą o wejściu na polski rynek potężnego zagranicznego inwestora, który będzie szastał kasą na prawo i lewo. Wydaje mi się to jednak mało prawdopodobne. Najlepiej, gdyby nikt tego nie chciał kupić i MP&Silva zostałaby z wtopioną kasą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
sam jestem ciekaw czego się tyczą te zmiany.wracając do tej wymiany canal+ na polsaty sport to moim zdaniem sprawa wygląda następująco:Canal+ do tej pory płacił Ekstraklasie 130 mln zł za sezon.Według doniesień MP&Silva będzie płacić ekstraklasoe ok 162,5 mln zł,a przecież jeszcze muszą na tym zsarobić,więc wyjdzie ok.170 mln zł.Canal+ jeśli chce kupić ekstraklasę to musi tę brakującą część jakoś poszukać i być może będą musieli zrobić wymianę z CP

Może będzie to, jak jeden z użytkowników przypuszcza, koniec MR znanego z Cyfry? Afera wtedy by była... :wink:

 

Ciężko cokolwiek wywnioskować.

PS. Lukas napisał o C+, nie o nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...