Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kanały będą włączone do Pakietu Universe+ i Opcji dodatkowej Extra+ sukcesywnie od dnia 6 grudnia i będą miały charakter kanałów świadczonych promocyjnie zgodnie z rozdziałem 5 ust.1 Regulaminu. Kanał Polsat Film HD i Polsat Romance zostaną włączone do Pakietu Comfort+ na powyższych warunkach, a kanał Trace Urban do pakietu Start+.

 

Źródło: SatKurier

 

Czyli co? Panowie mając Canal+ Silver + 6 x Canal + HBO nie odbiorę nowych kanałów, dostępnych od 6 grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974 słyszałeś o takim kanale jak Trance Urban?Że sie dopytujesz.Jak nie znasz oferty to o czym chcesz dyskutować.@jedrek25 w C+ był od Startu HD na 100%

Ja nie słyszałem :) Podejrzewam, że chodzi o to, że w kółko piszesz o kanale "Trance" a takiego kanału nie ma, jest kanał "Trace" (Trace Urban), niby tylko jedna literka, a robi sporą różnicę, bo Trace Urban to kanał muzyczny a Trance to gatunek muzyki, którego na Trace Urban nie uświadczysz, bo to kanał skupiający się na muzyce R&B i pochodnych, choć od czasu zrobienia angielskiej wersji jakieś dwa lata temu leci tam za dużo kiczowatego popu :)

Temat uważam za zakończony wystarczająco dużo postów poleciało do kosza.Kolega z forum żle zrozumiał tekst innego użytkownika ja błędnie napisałem nazwę kanału więc po co ciągniesz to dalej?A najzabawniejsze że chwilę przed napisaniem tych postów sprawdzałem czy miałem ten kanał gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

a czy polsat sport news tez bedzie dostepny na byłych dekoderach c+ czy jeszcze nie?

50 minut(y) temu

nc+: będzie .

46 minut(y) temu

tez od jutra?

45 minut(y) temu

nc+ Tak jest. Jeśli technika nie spłata nam figla . Ale wszystko na dobrej drodze.

42 minut(y) temu

 

Hmm, hmm...

Ps. z fejsa nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony:

 

nc+: jako moderator pierwszy raz słyszę o opcji ekstra+, ale może to mój błąd. Pod linkiem jest zestawienie, które kanały, od których pakietów są dostępne. Polsat HD powinien od jutra być dla Ciebie dostępny.

około godziny temu

 

i jeszcze:

 

jakieś szczegóły odnośnie opcji dodatkowej EXTRA+???

29 minut(y) temu

nc+: o jakiej opcji dodatkowej piszesz? Była przez jakiś czas oferta Full Extra, ona jest na podstawie pakietu Universe+, więc powyższe kanały tam powinny być obecne.

24 minut(y) temu

 

Także z tym PSN to uwierzę jak jutro zobaczę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jakość kanałów SD jest kiepska to chyba każdy się zgodzi. Chociaż sporo zależy również od telewizora czy kanału...u mnie na 40 calach, to np tvn, polsat play czy nsport sd nie wyglądają tak tragicznie. Ale skoro platforma reklamuje się jako jednak HD, to już się przyzwyczailiśmy do jakości HD. Ja np prawie w 100% (wyjątek to puls i Pingwiny o 19 :D ) to co oglądam jest w HD i jakoś ciężko mi się skusić na SD...przyzwyczajenie.

Pamiętam jak po raz 1 zobaczyłem przekaz w HD :woot: a teraz to normalka

PS. ciekawy jestem co to będzie Ultra HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna promocja trwa jeszcze przez nieco ponad 19 godzin. Tak więc na Mikołajki będzie też nowa oferta ;)

Bo do zamówienia dodają bon Empik o wartości 50 zł.Non stop coś rzucają dodatkowego dla zamawiających przez internet a nie,że na Mikołajki będzie nowa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie kazdy narzeka placze ze stare-nowe ze SD ze kaszanka ,ja Was nie rozumie co oni maja dodawac ? wszystlo w HD a moze SKY? pomyslcie troche zanim napiszecie te swoje narzekanie jest jak jest to tylko poland ,kanaly SD i pomyje beda jeszcze 10-15 lat w ofercie babcie tez ogladaja platformy cyfrowe :jupi: jak juz na zachodzie beda standartem kanaly 4k u nas zaczna moze powoli wycofywac SD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka a pytał ktoś co z history hd na dekoderach po cyfrze ?
Powinien być jak zresztą Polsat Sport News.To z fb
Łukasz Naskrent a czy polsat sport news tez bedzie dostepny na byłych dekoderach c+ czy jeszcze nie?

Lubię to! · 3 godz. temu

 

nc+ Łukasz Naskrent: będzie .

Lubię to! · 3 godz. temu

 

Łukasz Naskrent tez od jutra?

Lubię to! · 3 godz. temu

 

nc+ Tak jest. Jeśli technika nie spłata nam figla . Ale wszystko na dobrej drodze.

Lubię to! · 3 godz. temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem wczoraj nc+ poprzez formularz kontaktowy czy abonenci byłej cyfry+ posiadający dekoder pvr pace od jutrzejszego dnia będą mogli oglądać kanał POLSAT HD na swoich dekoderach i przed chwilą otrzymałem odpowiedź :

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że dla abonentów Platformy nc+ korzystających ze sprzętu Cyfry+, program Polsat dostępny jest w wersji standardowej (SD).

Jednocześnie informuję, że odbiór wspomnianego kanału w HD możliwy jest na dekoderach marki ADB.

W razie pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,

 

Łukasz S.

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej"

 

Wygląda, że sami nie wiedzą co mówią/piszą - znaczy polsat hd będzie albo nie będzie , albo będzie działać albo nie będzie dla byłych cyfrowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne ze konsultanci i te wszystkie maile to zawsze beda wiedziec wszystko po fakcie

 

dla mnie to juz prawie spokoj bo zostal jeszcze tylko 1 kanal History HD z tego calego syfu o brak dostepu po przez karty Cyfry+.

 

 

Przynajmniej teraz nie bedzie trzeba wspominac o zadnych reklamacjach ani promocjach "a co za brak tego i tego" podczas migracji

 

Szkoda jednak ze ten kanal jest dodatkowo platny ale 1.99zl rocznie to 23.88 gdyby w tej cenie bylo Mezzo a np po 5zl Redlight to by wiecej zarobili.

 

Takze powoli trza bedzie do nich pisac maile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...