Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, gobee napisał:

https://photos.app.goo.gl/iK1vWQvuX2YBzHMy8

U mnie gwarantowany. Żadnego maila nie dostałem. Superpremium 4k.umowa do końca września 2022.

Masz "darmową" drogę ucieczki :D

 

Im mniej osób o tym wie tym lepiej dla Canal+.  Dlatego nie informował o usunięciu kanału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gobee napisał:

https://photos.app.goo.gl/iK1vWQvuX2YBzHMy8

U mnie gwarantowany. Żadnego maila nie dostałem. Superpremium 4k.umowa do końca września 2022.

Takie sprawy zgłasza  się też gdzie indziej. By operator nie czuł się bezkarnie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gobee napisał:

https://photos.app.goo.gl/iK1vWQvuX2YBzHMy8

U mnie gwarantowany. Żadnego maila nie dostałem. Superpremium 4k.umowa do końca września 2022.

@gobee Nie sugeruj się logo kanału w Strefie CANAL+, tylko otwórz ostatnie dokumenty z przedłużenia umowy, które znajdziesz w pliku PDF w Strefie CANAL+ w zakładce "Szczegóły mojej oferty/Zestawienie ofert". Na ostatniej stronie dokumentu masz spis kanałów wchodzących w skład oferty gwarantowanych i niegwarantowanych. Kanały niegwarantowane mają po nazwie kanału takie oznaczenie "(1)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, na stronie te wizerunki i oznaczenia są bardzo poglądowe, o tym czy kanał mamy zagwarantowany czy nie, decyduje to co jest w tym załączniku na ostatniej stronie kompletu dokumentów. Tak się składa, że też mam umowę do końca września 2022 i tam mam ten kanał niegwarantowany podobnie jak Lifetime.

 

P.S. Mam prośbę, czy ktoś może przedłużał umowę na Superpremium 4K w ostatnich tygodniach i może wrzucić skan lub zdjęcie tego właśnie załącznika na końcu? Chciałbym zobaczyć jakie kanały są aktualnie gwarantowane i niegwarantowane. To wiele mówi o tym, jak może się zmieniać oferta w przyszłości. Zazwyczaj kanał wpada w niegwarantowany jak niepewne jest jego finansowanie albo w ciągu roku czy dwóch, będzie się kończyć umowa nadawcy z operatorem i będzie renegocjacja lub fiasko jak w przypadku Da Vinci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jupiter napisał:

Tak się składa, że też mam umowę do końca września 2022 i tam mam ten kanał niegwarantowany podobnie jak Lifetime.

 

To prawda. Lifetime i DaVinci to kanały niegwarantowane więc nie ma podstaw do rozwiązania umowy.

 

Screenshot.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, A&G napisał:

Od kilku dni mam uprawnienia dla CNN z transpondera Polsatu (12,188 V). Wychodzi na to, że przesiadka z transpondera 11,566 H Globecast powoli nabiera realnych kształtów.

Ok, a jaki to ma związek z nowościami dla CANAL+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...