Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i widzicie, problem żyje własnym życiem, o to chodziło propagandystom, a mnie któryś koleś kazał kończyć podstawówkę chociaż ja już dawno po studiach :lol2:

@Vernon, a tytuł w GW (lub na portalu, już nie pamiętam) "Jeszcze nie wystartowali a już mają kłopoty" to co, jak nie gadzinowa propaganda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grono założycielskie stacji jest gwarancją klimatów jak w tej dyskusji - kłótnie i pretensje przed startem, po i najwieksze - po klapie...

:)

Gdzieś słyszałem, że Ojcowie i Matki Założyciele oczekują na widzenie z Dominikiem L na Ostrobramskiej - co nieco przybliża, kto miałby zająć się technicznym aspektem realizacji modelu biznesowego TVR(N) - czyli 5zł od wyznawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłeś się tego tytułu, a ważniejsza jest treść artykułu. KNF poprosiła spółka o wyjaśnienia i tyle, a czy to są kłopoty? To już każdy sam potrafi ocenić.

A wiesz że ponad połowa ludzi nie czyta treści tylko same tytuły? Myślisz że oni są ciemni i nie wiedzą w co grają? Ja ich tak nisko nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jak mam czas to zagłębiam się w treść, [...] Pozostałe informacje znam tylko z tytułów ;).

Teraz przynajmniej wiem skąd biorą się te błędne informacje w Twoich postach. Mówię to głównie o dyskusji w temacie, który poświęcony jest innej telewizji o konserwatywnym charakterze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tymczasem TV Republika ma już swoją pierwszą stronę internetową która jest umieszczona pod tym adresem: http://telewizjarepublika.relacjenazywo.pl/

Przed kilkoma godzinami ruszył też oficjalny fanpage stacji który znaleźć możecie tutaj: https://facebook.com/TelewizjaRepublika

Przy okazji nadal można do pani Ewy Stankiewicz zgłaszać propozycje programów dla stacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy był na rozmowie kwalifikacyjnej tam na stanowisko operatora. Twierdzi, że zaoferowali mu bardzo małe stawki. Ze 2-3 razy mniej niż w pozostałych telewizjach. Rozmowę prowadziła sama Ewa Stankiewicz. Nie spodziewam się jakiegoś sukcesu tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie były efekty tych rozmów - czyżby nie doszło do porozumienia między panią Ewą a twoim znajomym? Ja też nie liczę na sukces tego projektu zwłaszcza jeżeli mieliby być osobnym jednokanałowym pakietem u operatorów satelitarnych i kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wniosek dawno złożyli.

Tak zastanawiam się, czy jedną z pozycji w ramówce będą transmisje ze spędów zwolenników pewnej opcji politycznej.

 

EDIT:

Logo przypomino trochę stare logotypy stacji należących do VGTRK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...