Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam Rze, W Sieci i Do Rzeczy. Żadne z tych miediów nie wywołało zamieszania na rynku medialnym i tab ędzie z TV Republika, która kierowana jest do niszowego widza.

 

Żadnego zamieszania? Hehe. Wczytaj się w powyższy cytat kilka razy, przejrzyj - jak ktoś wyżej wspomniał - wyniki badań rynku i zweryfikuj swój pogląd. A jeśli nie będziesz w stanie, to podaj adres, wyśle Ci podręcznik do logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego muza_tv w kółko i na różnych forach piszesz to samo. Myślisz, że UPC czy innego operatora obchodzi to, że akurat Ty sobie nie życzysz, aby z Twojego abonamentu poszło parę groszy na taką czy inną stację? Będą chcieli, to dodadzą tą TV Republika do podstawowego abonamentu (tak jak np. TVN 24, Polsat News, Superstację) i co im zrobisz? Pogniewasz się na nich i odejdziesz? Daj sobie na luz i jeżeli z góry zakładasz, że ta stacja Cię nie zainteresuje, to po prostu nie będziesz jej oglądać i tyle. Są osoby, których nie interesuje np. głupkowate MTV Polska i po prostu tej stacji nie oglądają. Nie jęczą jednak po forach, że nie chcą aby z ich abonamentu odprowadzać ileś tam groszy na tę stację, bo to i tak nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TV Republika będzie konkurencją tylko dla jednego kanału - TV Trwam, bo wiadomo, że potencjalny widz TV Republika to osoba o ściśle określonych poglądach, która czerpie informacje z "niezależnych" mediów, a do tego grona nie należy TVN 24, Polsat News, czy TVP Info. Dlatego taki Cyfrowy Polsat chętnie włączy TV Republika do swojej oferty, bo Polsatowi News nie zagrozi, a może przyczynić się do pozyskania nowych abonentów. :)

 

Większych ... już dawno nie czytałem. Stacja informacyjna nie będzie konkurentem dla innej stacji informacyjnej, za to dla społeczno-religijnej, gdzie informacja stanowi znikomy procent :crazy: .Chyba nie wszyscy widzowie TVN24 czy Polsat News są tak zacietrzewieni jak Ty aby tego nie oglądać? Zresztą wielu patrzy na nie z braku wyboru innych informacji, jak będzie wybór to sobie porówna i wybierze. Sam coś o tym wiem z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zacietrzewieni", dobre sobie. Wyobraź sobie, że obecni widzowie TVP Info/Polsatu News/TVN24/Superstacji na TR nie czekają, bo rzetelne stacje informacyjne już mają. I zwykle wystarczy im jedna, czasem dwie. Wybór jest spory, a prawda jest jedna, więc po co więcej?

 

Niezłe bzdury, "z braku wyboru" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zacietrzewieni", dobre sobie. Wyobraź sobie, że obecni widzowie TVP Info/Polsatu News/TVN24/Superstacji na TR nie czekają, bo rzetelne stacje informacyjne już mają. I zwykle wystarczy im jedna, czasem dwie. Wybór jest spory, a prawda jest jedna, więc po co więcej?

 

Niezłe bzdury, "z braku wyboru" :D

 

Ja bardzo często oglądam Polsat News bo uważam że jest to obecnie jedyna w miarę obiektywna i co bardzo istotne profesjonalna stacja informatyczna. I jeśli będę miał dostęp do TV Republika to ją również będę oglądał nie rezygnując tym samym z Polsat News.

Dlaczego mam oglądać jedną skoro moge mieć wybór i oglądać dwie i w ten sposób wyrabiać sobie opinię?

"Profesjonalizm" TVN24 jako stacji informatycznej mieliśmy doskonały przykład wczoraj wieczorem, kiedy Polsat News, TVP Info i Superstacja zajmowały się na antenie bieżącymi problemami, ważnymi i istotnymi do zakomunikowania ogółowi widzów TVN24 stworzył sobie kącik strachu zajmując się planetoidą. Dzięki specjalnemu wydaniu, zaproszonym gościom i ogólnej atmosferze w jakiej podawane były newsy na temat przelotu planetoidy wydawać się mogło że to koniec świata, uderzy w ziemię. Sztucznie stworzyli sobie temat i nakręcali widzów, żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I kto tu jest zacietrzewiony?

Jak na razie to tylko Ty innym zarzucasz, że są zacietrzewieni. :)

 

Stacja informacyjna nie będzie konkurentem dla innej stacji informacyjnej, za to dla społeczno-religijnej, gdzie informacja stanowi znikomy procent

Akurat TV Trwam, jak na kanał społeczno-religijny i poradnikowy, ma bardzo dużo informacji, więcej od kanałów ogólnotematycznych. A gdy dodamy do tego programy publicystyczne i interwencyjny to okazuje się, że TV Trwam ma więcej wspólnego z kanałem informacyjnym niż ze społeczno-religijnym. I też trzeba brać pod uwagę to, że TV Trwam jak na razie jest jedynym telewizyjnym przedstawicielem "niezależnych" mediów. Tak, więc nowy kanał z tego nurtu, czyli TV Republika, najbardziej zaszkodzi TV Trwam, a nie Polsat News, TVN 24, czy TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego zamieszania? Hehe. Wczytaj się w powyższy cytat kilka razy, przejrzyj - jak ktoś wyżej wspomniał - wyniki badań rynku i zweryfikuj swój pogląd. A jeśli nie będziesz w stanie, to podaj adres, wyśle Ci podręcznik do logiki.

 

TV Trwam, Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Uważam Rze, Do Rzeczy czy też W sieci nie są w czołówkach cytowań. Nie są w czołówkach oglądalności, słuchalności czy też sprzedaży. Więc nie mają wielkiego wpływu na opinię publiczną. Oprócz swojego określonego targetu, który kupi wszystko, "w obronie wolnych mediów" i przeciwko "liberalnym mediom". Swoją drogą ciekawe, że niektórzy w TVB24 i Polsat News widzą "służalczość rządowi", a w przypadku mediów prawicowych nie widzą "służalczości opozycji". Prawda?

PS.Gdy powstało W Sieci i Do Rzeczy, sprzedaż Uważam Rze spadła o połowę.

 

Kolego muza_tv w kółko i na różnych forach piszesz to samo. Myślisz, że UPC czy innego operatora obchodzi to, że akurat Ty sobie nie życzysz, aby z Twojego abonamentu poszło parę groszy na taką czy inną stację? Będą chcieli, to dodadzą tą TV Republika do podstawowego abonamentu (tak jak np. TVN 24, Polsat News, Superstację) i co im zrobisz? Pogniewasz się na nich i odejdziesz?

 

Nie wiem jak ty, ale ja żyję w wolnej Polsce. Będę chciał to zmienię operatora. Dzisiaj to nie jest trudne :D Sam decyduję na co wydąć własne pieniądze ;-)

 

Jeżeli z góry zakładasz, że ta stacja Cię nie zainteresuje, to po prostu nie będziesz jej oglądać i tyle. Są osoby, których nie interesuje np. głupkowate MTV Polska i po prostu tej stacji nie oglądają. Nie jęczą jednak po forach, że nie chcą aby z ich abonamentu odprowadzać ileś tam groszy na tę stację, bo to i tak nic nie da.

 

Przeanalizuj moje wcześniejsze wypowiedzi i rozróżnij jedno. Już naprawdę nie chce mi się tego tłumaczyć, bo widzę, że nie ma sensu.

Nie mam nic przeciwko TV Republiki jeśli będzie profesjonalną, stacją informacyjną na wzór FOX News. Ale jeśli to będzie telewizja wspierająca określone, medialno-polityczne środowisko to mówię NIE pod względem opłat. Chyba, że będzie to kanał FTA lub kanał premium - niech sobie będzie (jak np. TV Trwam).

 

Co innego jest głupi program w MTV czy MiniMini+. A co innego wspieranie wątpliwych, własnych interesów. Jakoś nie przypominam sobie, by dziennikarze MTV, MiniMini+, Discovery Channel, TVN24, Superstacja czy Polsat News latali z pochodniami po Warszawie wspierając partie polityczne i ludzi hasłami na transparentach z pełnymi nienawiści. Całe środowisko TV Republika ma swoje cele i od kilku lat ich nie ukrywa. Jeśli Gawryluk, Durczok czy Pochanke będą także uczestniczyli i wspierali wiece polityczne, budując swoją "sektę". Też powiem nie. Koniec i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jakbym słuchał wykładu tow.Szmaciaka :lol2:

Przypomnę że za rządów Pisu też łazili i protestowali. Przeciwko lustracji między innymi. Teraz to chociaż chodzą w słusznej sprawie wyjaśnienia wiadomej sprawy, ktorą olali rzadzący. Poprzednicy chodzili aby ratować swoje tyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie TV Republika,to poszerza rynek medialny,paletę wyboru dla widza,być może wymusi pewne zmiany u innych nadawców,bo konkurencja zawsze dobrze robi.

Przecież TV Republika będzie konkurencją tylko dla jednego kanału - TV Trwam, bo wiadomo, że potencjalny widz TV Republika to osoba o ściśle określonych poglądach, która czerpie informacje z "niezależnych" mediów, a do tego grona nie należy TVN 24, Polsat News, czy TVP Info. Dlatego taki Cyfrowy Polsat chętnie włączy TV Republika do swojej oferty, bo Polsatowi News nie zagrozi, a może przyczynić się do pozyskania nowych abonentów. :)

Wiking zakładając,że masz rację to czy to źle,że potencjalny odbiorca tych treści będzie miał wybór?? Dlaczego po lewej stronie może być szeroki wybór,a tu lewicowy portal się martwi ,że są dwa prawicowe tygodniki "do Rzeczy" i "wSieci" i obawia się ,że się nie utrzymają. Naprawdę wzrusza mnie ta troska.. konkurencja na rynku jest czymś normalnym i słabszy albo wypada albo musi się zmienić by przyciągnąć konsumentów. Normalna rzecz na rynku. Jak widać oba tygodniki mają bardzo dobre wyniki sprzedaży i tu też się nie obawiam,że obie telewiazje się utrzymają,bo jest zapotrzebowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chociaż chodzą w słusznej sprawie wyjaśnienia wiadomej sprawy, ktorą olali rzadzący.

 

Trochę schodzimy z tematu, ale sprawa jest już wyjaśniona (mamy dwa oficjalne raporty). To, że nie są one "po czyjejś myśli", to nie oznacza, że trzeba od razu tworzyć TV Republika, zakładać gazetę czy latać po ulicy. Pozdrawiam i lecę obejrzeć jakiś ciekawy film. Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda wisłok, jaka wzruszająca ta faryzejska troska? Ja stawiam orzechy przeciwko kamieniom, że Republika odniesie rynkowy sukces. Na to po prostu jest zapotrzebowanie. Tak samo jak sukces odniosły wspomniane wyżej W sieci, GP, GPC. I tak samo jak dołuje Uwarzam Rze i Rzeczpospolita po ich wykastrowaniu przez władze poprzez swojego właściciela-słupa.

Muza, a w bociana jeszcze wierzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chociaż chodzą w słusznej sprawie wyjaśnienia wiadomej sprawy, ktorą olali rzadzący.

 

Trochę schodzimy z tematu, ale sprawa jest już wyjaśniona (mamy dwa oficjalne raporty). To, że nie są one "po czyjejś myśli", to nie oznacza, że trzeba od razu tworzyć TV Republika, zakładać gazetę czy latać po ulicy. Pozdrawiam i lecę obejrzeć jakiś ciekawy film. Trzymajcie się!

 

Żadna gazeta, ani stacja telewizyjna nie została założona w nawiązaniu do katastrofy smoleńskiej.

Żadnego zamieszania? Hehe. Wczytaj się w powyższy cytat kilka razy, przejrzyj - jak ktoś wyżej wspomniał - wyniki badań rynku i zweryfikuj swój pogląd. A jeśli nie będziesz w stanie, to podaj adres, wyśle Ci podręcznik do logiki.

 

TV Trwam, Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Uważam Rze, Do Rzeczy czy też W sieci nie są w czołówkach cytowań. Nie są w czołówkach oglądalności, słuchalności czy też sprzedaży. Więc nie mają wielkiego wpływu na opinię publiczną. Oprócz swojego określonego targetu, który kupi wszystko, "w obronie wolnych mediów" i przeciwko "liberalnym mediom". Swoją drogą ciekawe, że niektórzy w TVB24 i Polsat News widzą "służalczość rządowi", a w przypadku mediów prawicowych nie widzą "służalczości opozycji". Prawda?

PS.Gdy powstało W Sieci i Do Rzeczy, sprzedaż Uważam Rze spadła o połowę.

 

Kolego muza_tv w kółko i na różnych forach piszesz to samo. Myślisz, że UPC czy innego operatora obchodzi to, że akurat Ty sobie nie życzysz, aby z Twojego abonamentu poszło parę groszy na taką czy inną stację? Będą chcieli, to dodadzą tą TV Republika do podstawowego abonamentu (tak jak np. TVN 24, Polsat News, Superstację) i co im zrobisz? Pogniewasz się na nich i odejdziesz?

 

Nie wiem jak ty, ale ja żyję w wolnej Polsce. Będę chciał to zmienię operatora. Dzisiaj to nie jest trudne :D Sam decyduję na co wydąć własne pieniądze ;-)

 

Jeżeli z góry zakładasz, że ta stacja Cię nie zainteresuje, to po prostu nie będziesz jej oglądać i tyle. Są osoby, których nie interesuje np. głupkowate MTV Polska i po prostu tej stacji nie oglądają. Nie jęczą jednak po forach, że nie chcą aby z ich abonamentu odprowadzać ileś tam groszy na tę stację, bo to i tak nic nie da.

 

Przeanalizuj moje wcześniejsze wypowiedzi i rozróżnij jedno. Już naprawdę nie chce mi się tego tłumaczyć, bo widzę, że nie ma sensu.

Nie mam nic przeciwko TV Republiki jeśli będzie profesjonalną, stacją informacyjną na wzór FOX News. Ale jeśli to będzie telewizja wspierająca określone, medialno-polityczne środowisko to mówię NIE pod względem opłat. Chyba, że będzie to kanał FTA lub kanał premium - niech sobie będzie (jak np. TV Trwam).

 

Co innego jest głupi program w MTV czy MiniMini+. A co innego wspieranie wątpliwych, własnych interesów. Jakoś nie przypominam sobie, by dziennikarze MTV, MiniMini+, Discovery Channel, TVN24, Superstacja czy Polsat News latali z pochodniami po Warszawie wspierając partie polityczne i ludzi hasłami na transparentach z pełnymi nienawiści. Całe środowisko TV Republika ma swoje cele i od kilku lat ich nie ukrywa. Jeśli Gawryluk, Durczok czy Pochanke będą także uczestniczyli i wspierali wiece polityczne, budując swoją "sektę". Też powiem nie. Koniec i kropka.

 

1. Już ci raz pisałem - nie porównuj TV Trwam, "ND", czy "GP" do "W sieci", "Do rzeczy", czy "Uważam Rze". To świadczy jedynie o twojej znikomej znajomości rynku medialnego. Wrzucasz je wszystkie do jednego koszyka, podczas gdy każdy człowiek znający się na rynku medialnym powie ci, że to bzdura. Żeby ci ułatwić podzielę ci te media na trzy koszyki: "pisowski": TV Trwam, "ND", "GP"; prawicowy: "W sieci", "Do rzeczy"; upadający: "Uważam Rze".

 

PS: Wspierać można jakieś partie, ale nie tylko. Mozna także wspierać jakieś interesy, jakieś idee. Np. takei MTV ze swoimi programikami dla młodzieży wspiera ogłupianie społeczeństwa i skoro ty jesteś skłonny zrezygnować z usług swojego operatora ze względu na TV Republika to równie dobrze ludzie, którzy nie zgadzają się na takie ogłupianie społeczeństwa powinni zrezygnmować z usług operatorów oferujących MTV.

 

Prawda wisłok, jaka wzruszająca ta faryzejska troska? Ja stawiam orzechy przeciwko kamieniom, że Republika odniesie rynkowy sukces. Na to po prostu jest zapotrzebowanie. Tak samo jak sukces odniosły wspomniane wyżej W sieci, GP, GPC. I tak samo jak dołuje Uwarzam Rze i Rzeczpospolita po ich wykastrowaniu przez władze poprzez swojego właściciela-słupa.

Muza, a w bociana jeszcze wierzysz?

 

Sukces to trudna rzecz i wiele złożonych czynników na to się składa. Co innego, kiedy doświadczeni dziennikarze, którzy już raz odnieśli sukces, ale zostali z danego pisma wyrzuceni założyli własny tygodnik - wtedy o sukces jest bardzo łatwo (a ich poprzedniego pracodawce czeka klęska, co pokazuje przykład Presspubliki, która po odejściu znacznego grona dziennikarzy otrzymuje kolejne ciosy w postaci wyników sprzedaży swoich czasopism). Co innego natomiast, kiedy dziennikarze, też z jakimś doświadczeniem, ale jednak pierwszy raz budują samodzielnie dużą tv i to bez dużych pieniędzy - wtedy sukces będzie owocem ciężkiej pracy. "TV Republika" jest w tym miejscu, gdzie było "Uważam Rze" na początku działalności - będzie przecierać szlaki i w razie sukcesu - pokaże innym, że warto inwestować w telewizje prawicowe, tak jak sukces "Rzepy" i "URze" pokazały, że warto inwestować w czasopisma prawicowe, dzięki czemu po wykoszeniu ze wspomnianych gazet prawicowych dziennikarzy i publicystów mogli oni bez trudu otworzyć dwa nowe tygodniki i już pracują nad otworzeniem dwóch kolejnych (o tematyce historycznej - konkurencja dla "Uważam Rze Historia").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi ograniczanie się tylko na swoich. Takie kółko wzajemnej adoracji. Bo co to za konkurencja skoro @pavl6, @diabolic i @wisłok mogą oglądać TVN24, Polsat News, a ja nie będę mógł oglądać TVR (tak jak nie będę dopłacał za TVR to tak samo bym nie dopłacał za TVN24 czy Polsat News). Kanał chyba startuje, żeby poprawić samopoczucie elektoratu PiSowskiemu. I u tego elektoratu jest zapotrzebowanie na taki kanał, a jak przeliczyć sobie ile to wychodzi na sztuki, to spokojnie wystarczy na utrzymanie kanału. Tym bardziej, że to środowisko potrafi dobrze się mobilizować więc z opłatami problemu nie powinno być. Może po pewnym czasie jak projekt wypali i będzie mógł finansować się z reklam, a także z opłat od operatorów to się otworzy na ludzi o innych (przynajmniej w pewnych kwestiach) przekonaniach i zrezygnuje z dodatkowych opłat. Wtedy będzie stanowił jakąś alternatywę dla istniejących już kanałów i stanie się dla nich konkurencją. Do tego czasu inne stacje, łącznie z TVTrwam, nie mają się czego obawiać moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wiking zakładając,że masz rację to czy to źle,że potencjalny odbiorca tych treści będzie miał wybór??

A dlaczego o to pytasz moją skromną osobę? Ja tylko wyraziłem swoją wątpliwość w to, że TV Republika może być konkurencją dla Polsatu News, TVP Info, czy TVN 24. Inaczej mówiąc, wątpię w to, że po starcie TV Republika wspomniana trójka już istniejących kanałów informacyjnych straci widzów. Zapewne będzie jakiś odpływ widowni, ale raczej minimalny, czyli nieistotny. :)

 

Naprawdę wzrusza mnie ta troska.. konkurencja na rynku jest czymś normalnym i słabszy albo wypada albo musi się zmienić by przyciągnąć konsumentów.

No, ale nasz polski rynek jest bardzo specyficzny, jest bardzo mocno podzielony na my i oni, czyli jak to sam często piszesz - na media prawicowe i lewicowo-liberalne. Tak, więc ten silny podział, nie pozwala na to, aby media prawicowe i lewicowo-liberalne ze sobą konkurowały. Mówiąc bardziej obrazowo, w Polsce mamy dwa torty do podziału, a nie jeden, jak to bywa w innych krajach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emirates - i ja na to liczę. Z resztą tak też mówią szefowie stacji - jeśli projekt wypali to możliwa jest emisja niekodowana, ale na razie musi zarobić na siebie.

 

PS: Może załóżmy osobny temat do dyskusji o mediach prawicowych ogólnie, bo podejrzewam, że moderatorzy już są czerwoni ze złości na ten olbrzymi off-topic ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TV Trwam, Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Uważam Rze, Do Rzeczy czy też W sieci nie są w czołówkach cytowań. Nie są w czołówkach oglądalności, słuchalności czy też sprzedaży. Więc nie mają wielkiego wpływu na opinię publiczną.

 

Ty tak na poważnie? "Uważam Rze" do momentu zwolnienia P. Lisickiego z funkcji redaktora naczelnego był jednym z najlepiej sprzedających się tygodników opiniotwórczych w Polsce (w listopadzie 2012r. trzecie miejsce, za Gościem Niedzielnym i Newsweekiem). W Sieci też sprzedaje się całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wrzucasz je wszystkie do jednego koszyka, podczas gdy każdy człowiek znający się na rynku medialnym powie ci, że to bzdura.

Szkoda tylko, że innym tak łatwo przychodzi wrzucanie do jednego koszyka Polsatu News i TVN 24. :) W tym przypadku nawet nie trzeba znać się na mediach, aby zauważyć zasadnicze różnice, jakie między nimi występują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TV Trwam, Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Uważam Rze, Do Rzeczy czy też W sieci nie są w czołówkach cytowań. Nie są w czołówkach oglądalności, słuchalności czy też sprzedaży. Więc nie mają wielkiego wpływu na opinię publiczną.

 

Ty tak na poważnie? "Uważam Rze" do momentu zwolnienia P. Lisickiego z funkcji redaktora naczelnego był jednym z najlepiej sprzedających się tygodników opiniotwórczych w Polsce (w listopadzie 2012r. trzecie miejsce, za Gościem Niedzielnym i Newsweekiem). W Sieci też sprzedaje się całkiem dobrze.

 

"W sieci" sprzedaje się fantastycznie. Z marszu wskoczyli na 4 miejsce: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sp ... ci-czwarte Pewnie za jakiś miesiąc powinniśmy znać wyniki sprzedaży "Do Rzeczy" co już ostatecznie skompromituje wiedzę, a raczej brak wiedzy na temat rynku medialnego użytkownika muza_tv. A wracając do TV Republika to myślę, że będzie jak z TV Trwam - na początku eksperci dawali jej rok, dwa i upadek. W czerwcu będzie obchodzić 10 urodziny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A wracając do TV Republika to myślę, że będzie jak z TV Trwam - na początku eksperci dawali jej rok, dwa i upadek.

No, i mieli rację, bo TV Trwam po dziesięciu latach nadal jest nierentowna. Gdyby nadawcą była normalna spółka, a nie firma-krzak w postaci fundacji, to dziś TV Trwam by nie było. A tak Fundacja pompuje w TV Trwam dzięki darczyńcom. :)

Inaczej będzie z TV Republika, bo tu mamy do czynienia ze spółką, czyli z normalnością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego się śmiejesz. Często się święci siedzibę nowej firmy, czy telewizji. TVS z tego co pamiętam swoją działalność poprzedził mszą św.

Ależ ja się życzliwie śmieję a nie złośliwie ;) Już dawno wyrosłem z wieku, gdy Kościół mi przeszkadzał. W porównaniu z innymi "siłami" w naszym kraju to teraz ostoja rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...