Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@muza_tv

Będę "płakał", gdy operator zmusi mnie do płacenia.....

Kolego widzę zę masz w podpisie "UPC Polska: Max Extra HD + pakiety premium (Canal+ HD, HBO HD, FilmBox HD, Cinemax) + Multiroom HD" http://www.upc.pl/shop/products/telewizja/pakiet-max-extra-hd/1203

płacisz ponad 150 zł za różne kanały a masz ich ponad 170 to dlaczego nie narzekasz że płacisz za kanał m. in. AXN Crime, Wedding TV, TV Trwam czy nie wiem Baby First? Tylko mi nie mów że oglądasz wszystko! Tego to już nie widzisz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego widzę zę masz w podpisie "UPC Polska: Max Extra HD + pakiety premium (Canal+ HD, HBO HD, FilmBox HD, Cinemax) + Multiroom HD" http://www.upc.pl/shop/products/telewizja/pakiet-max-extra-hd/1203

płacisz ponad 150 zł za różne kanały a masz ich ponad 170 to dlaczego nie narzekasz że płacisz za kanał m. in. AXN Crime, Wedding TV, TV Trwam czy nie wiem Baby First? Tylko mi nie mów że oglądasz wszystko! Tego to już nie widzisz?!

 

Jaka analiza ile płacę za TV. Lustaracja prawie jak u Gmyza (mam pomysł na nowy program w TV Republika ("Lustracja kontaktowa"). Hehehehe. Jakie 150? Za samą TV z kanałami premium płace tylko 125 zł :D

Gdybyś czytał moje wypowiedzi to nie płaczę, że płacę za TV Trwam, bo za nią NIE płacę. Kanał TV Trwam jest (FTA) i za darmo dostępny dla operatora. Więc ani jeden grosik z mojego abonamentu nie idzie dla ojca Rydzyka. :jupi:

 

Co do pozostałych kanałów... czy myślisz, że gdyby np. TVN24, Polsat News, AXN Crime, Discovery Channel czy Wedding TV organizowały wiece polityczne, to ludzie by płacili? Rozróżnij medialną działalność "uniwersalną" od "upolitycznionej". No chyba, że szef Discovery pożycza kasę od Dochanala powołując się na wtyki u Ziobry (patrz casus redaktor Kani z Gazety Polskiej) ;-)

 

Spokojnie chłopaki, nie ma lepszej reklamy dla stacji niż wyzywanie od psycholi, teorii spiskowych itd.

 

A wiesz mnie to jakoś nie kręci. Swoje decyzje podejmuję korzystając ze swojego rozumu, a nie po tym jak ktoś coś powie o czymś lub o kimś. Biorę udział w akcji "włącz myślenie" :D

 

PS. Dobra. Na razie kończę dyskusję w tym wątku. Bo robi się ciutkę nudna. I jeszcze raz powtarzam. Jestem za płaceniem za PROFESJONALNĄ telewizję prawicową, a nie kanał ludzi (tak jak napisał connor) ludzi z teoriami spiskowymi na twarzy i promującymi działania sprzeczne z konstytucją (patrz hasła na wiecach fanatyków Naszego Dziennika i gazety Polskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceberg: Po części masz racje. Będę "płakał", gdy operator zmusi mnie do płacenie za Gazetę Polską TV ;-)

Ale co do zawartości. Na Twoim miejscu nie spodziewałbym się cudów. Polecam ci adres: http://vod.gazetapolska.pl/ ;-)

 

Twierdzisz, że m.in. Piotr Barełkowski, Tomasz Terlikowski, Cezary Gmyz, czy Bronisław Wildstein stoją za VOD Gazety Polskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza, może przesadzasz w swej nieomylności.Może nikt Cię nie zmusi do płacenia. Może wreszcie dziennikarze zaczną pytać władzę, a nie tylko potulnie dawać możliwość wypowiedzi.

Przypomina mi się rozmowa 2. znanych panów :Olechowskiego i Urbańskiego. Obaj niewiele dziś znaczą w polityce, ale gdy na "okrągłe" stwierdzenia p.O (facet robił,na wszystkich antenach "mn" za eksperta) adwersarz zapytał co robi się w konkretnych sprawach- p. O. zaniemówił..... szczena spadła. Okazał się gość tylko elokwentnym gadułą i nic więcej.

Może Ameryki TVRepublika nie odkryje ale będzie jakieś odniesienie...

Zauważcie jak dziś działa rynek INFO. Partia wysyła "papugę" do Polsatu, za chwilę to samo plecie w TVN24 a i zdąży na TVP Info po 20-tej.

Te same pytania, ta sama gadka.... może felietoniści prawicy spytają o jakieś konkretne sprawy ze swą konkretną wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że m.in. Piotr Barełkowski, Tomasz Terlikowski, Cezary Gmyz, czy Bronisław Wildstein stoją za VOD Gazety Polskiej?

 

Kociku, znów patrzysz wybiórczo. TV Republika to także: wiceprezes (!) Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Piotr Lisiewicz, Joanna Lichocka, Anita Gargas, Dorota Kania czy też Katarzyna Gójska-Hejke.

 

Może wreszcie dziennikarze zaczną pytać władzę, a nie tylko potulnie dawać możliwość wypowiedzi.

 

Zgadzam się, że dziennikarze mają pytać, ale nie tylko władzę a WSZYSTKICH POLITYKÓW. Natomiast dziennikarze nie mają SPISKOWAĆ, czy też WYPROWADZAĆ LUDZI NA ULICĘ, by walczyć tak naprawdę o swój biznes (wymuszenie koncesji dla TV Trwam dla DVB-T, wyższa sprzedaż Gazety Polskiej). I robić tanią sensację. Ja bym nawet proponował, by dziennikarze rozmawiali z politykami, a nie tylko pytali.

 

Zauważcie jak dziś działa rynek INFO. Partia wysyła "papugę" do Polsatu, za chwilę to samo plecie w TVN24 a i zdąży na TVP Info po 20-tej.

Te same pytania, ta sama gadka.... może felietoniści prawicy spytają o jakieś konkretne sprawy ze swą konkretną wiedzą.

 

To jest wina nie tylko dziennikarzy (mediów), ale głównie partii politycznych. To partie decydują, kto ma się wypowiadać w mediach, a później mamy to, że te same gęby na wszystkich kanałach. I nie zmieni tego TV Republika ;-). Inna sprawa, że lepiej "sprzeda się" znana [beep] niż mało znana. Bo to chodzi. Dzisiaj media WSZYSTKIE to biznes, a nie misja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że m.in. Piotr Barełkowski, Tomasz Terlikowski, Cezary Gmyz, czy Bronisław Wildstein stoją za VOD Gazety Polskiej?

 

Kociku, znów patrzysz wybiórczo. TV Republika to także: wiceprezes (!) Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Piotr Lisiewicz, Joanna Lichocka, Anita Gargas, Dorota Kania czy też Katarzyna Gójska-Hejke.

 

Także, ale nie wyłącznie. A ty piszesz o tej stacji tak, jakby miała ją tworzyć załoga Gazety Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że m.in. Piotr Barełkowski, Tomasz Terlikowski, Cezary Gmyz, czy Bronisław Wildstein stoją za VOD Gazety Polskiej?

 

Kociku, znów patrzysz wybiórczo. TV Republika to także: wiceprezes (!) Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Piotr Lisiewicz, Joanna Lichocka, Anita Gargas, Dorota Kania czy też Katarzyna Gójska-Hejke.

 

 

I całe szczęscie że są te nazwiska, które ratują honor polskiego dziennikarstwa. Dodam jeszcze Ziemkiewicza, Gursztyna, Goćka, Jachowicza ... Są w niezależnej.tv więc pewnie będą. A może zawita też sam Waldemar Łysiak jako felietonista? Niepotrzebne nam kolejne tvn24 czy TOK FM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten styl red. Lichockiej "Być może perspektywa powstania niezależnej telewizji skoryguje nieco nachalność propagandową prorządowych stacji. " czy "Ale mogą być jeszcze naciski na środowisko operatorów kablówek." - gadanie jakbyśmy żyli w prawdziwej komunie takiej z opowieści starszych ode mnie. Pozdro dla tych którzy są chetni zapłacić za coś takiego. (Oczywiście jestem przeciwny trzem ostatnim rządom - w tym dwóm obecnej partii i jednej partii przedostatniej).

Ciekawią mnie techniczne niuanse - jaka będzie rozdziałka, jaki birate oraz jak będzie się oglądało na dużym LCD TV. Czekam na testowe przekazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdyby nie doświadczenie życiowe pani Lichockiej (i wielu innych) pewnie by tak nie mówiła...

Co do techniki, HD ma być niestety tylko w kablówkach, via sat tylko SD. Czyli produkcja HD, a z oszczędności na transponder sygnał SD, więc format musi być 16/9.

Skoro to ma być "obcięte" HD to obraz SD może być całkim dobry, bo źródło dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest to: "Rozumiem, że nie obawiasz się, iż KRRiT będzie starała się uniemożliwić start tej telewizji". :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

 

A pewnie, że KRRiT będzie odmawiała. Tym bardziej, że koncesje otrzymuje KAŻDY kto złoży odpowiednie dokumenty, bo to spora kasa dla KRRIT i budżetu :D

 

Jeszcze nie zaczęli, a już zaczyna się kreowanie wroga. Bo przecież powstaje jedyna, niezależna, prawdziwa telewizja. Wszak wszystkie inny kłamią, tylko MY!!!! mówimy prawdę. Jedyną prawdę. Aż jestem dumny, że w Polska się budzi. Już nic nie będzie takie samo. Strach się bać. Hehehehehehehe.

 

Ale uspokoili mnie tym:

 

"Najprawdopodobniej będzie to pięć złotych od gniazdka. Każdy, kto będzie chciał odbierać nasz program w ofercie operatora kablówki lub na platformie cyfrowej, będzie musiał właśnie tyle zapłacić miesięcznie, by mieć kanał Republika w ofercie."

 

Ufffffffff :D

W takim modelu niech sobie powstają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I ten styl red. Lichockiej "Być może perspektywa powstania niezależnej telewizji skoryguje nieco nachalność propagandową prorządowych stacji. " czy "Ale mogą być jeszcze naciski na środowisko operatorów kablówek."

Na to jest bardzo ładne określenie - propaganda. A ulubionym hasełkiem propagandowych mediów jest to, że są dla "samodzielnie myślących", co powoduje, że odbiorcy tych mediów faktycznie myślą, że "samodzielnie myślą". Ostatecznie skutkuje to tym, że odbiorcy takich mediów nie myślą samodzielnie, a wierzą we wszystko to, co przedstawią im propagandowe media i sami to powielają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest to: "Rozumiem, że nie obawiasz się, iż KRRiT będzie starała się uniemożliwić start tej telewizji".

 

No cóż, z doświadczenia wiem, że w mediach "drugiego nurtu", czy "trzeciego nurtu" nie mają zbyt dużej wiedzy o prawie medialnym. No, a że KRRiT wytworzyła swoimi działaniami negatywny stereotyp o sobie, to później padają takie pytania, a nie inne. Ja już się przyzwyczaiłem do tego, że w jednych mediach z tych dziedzin są lepsi, a z tamtych gorsi, a w innych z tamtych lepsi, a z tych gorsi i jakoś mnie takie rzeczy zbytnio nie ruszają (choć czasem aż trudno nie turlać się ze śmiechu i to niezależnie, czy źródłem jest TVN 24, czy niezalezna.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv Republika Chce współpracować z Trwam

Bardzo liczę na współpracę z mediami ojca Tadeusza Rydzyka. W ogóle chcę postawić na współpracę ze wszystkimi mediami naszej strony. One mogą ze sobą konkurować i konkurują, to nie jest nic złego, ale nie ma powodu, by konkurencję zmieniać w antagonizm albo wrogość. Chodzi o to, by względy konkurencyjności przekroczyć, aby wspólnie stworzyć przedsięwzięcia, które są większe, ważniejsze

http://media2.pl/media/100444-Bronislaw ... Trwam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Superstacja nie jest telewizją lewicową. Już pisałem o tym w kilku wątkach na tym forum. Niedawno nawet Antoni Macierewicz pochwalił mnie, że pokazujemy jego zespół. W newsach jesteśmy obiektywni. Są natomiast programy prowadzone przez publicystów lewicowych, ale także prawicowych, jak np. Piotr Gursztyn.

 

Polskie telewizje informacyjne nie działają tak, żeby coś ukryć, unikać poruszania jakiegoś tematu. To jest biznes, słupki oglądalności. Wczoraj np. TVN24 uznał, że lepiej szyć ładnym w obrazku meteorytem niż poświęcić dużo miejsca konferencji PiS o rodzinie. Nie wynikało to z jakiejś złośliwości, chęci przykrycia prezesa PiS. To była czysta kalkulacja biznesowa. Takie niedomówienie, w domyśle tabloidowe straszenie końcem świata. Stąd epatowanie żółtym paskiem, itp. Niestety to specyfika polskich telewizji. Włączyłem na CNN, France24 i nawet Russia Today - i tam meteoryt był zdawkowo potraktowany. Telewizje poszły tropem "Faktu" w tej sprawie, bo "Fakt" straszył apokalipsą. Dlaczego tak zrobiły? Otóż "Fakt" ma największą sprzedaż wśród dzienników. Mamy takie społeczeństwo. Po prostu potrzebują awantur polityków, bitwy o Annę Grodzką, sprawy małej Madzi i apokalipsy. Media głównego nurtu po prostu zaspokajają potrzeby takiego ludu.

 

Inna sprawa jest taka, że po telewizji nie powinniśmy się spodziewać pogłębionych informacji. Naukowo zbadano, że 80 proc. przekazu to obrazek. Merytoryczne szczegóły w tym medium po prostu uciekają, więc nie należy budować zbyt bogatych w informacje przekazów. Od tego jest opiniotwórcza prasa, czy internet. Telewizja jest od pokazywania obrazków. Smutna prawda, ale prawda. Telewizji bardzo łatwo zarzucić manipulacje ze względu na formułę. Jak reporterzy nagrywają surówkę do materiału, to rozmowy trwają kilka minut, na antenę wchodzi kilka do kilkunastu sekund. Zawsze coś zostanie ucięte. Wybiera się z reguły najmocniejszą wypowiedź. Materiały nie mogą przecież trwać po kilkanaście minut, bo ludzie zanudziliby się. Telewizja to niestety trochę XX-wieczne medium, w internecie jest miejsce na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian bardzo podobają mi się twoje komentarze ,tylko taka jedna uwaga : Pracujesz w Superstacji(tak rozumiem czytając twój post kiedy używasz formy my) i pisząc ,że jesteście obiektywni nie jest obiektywny w ocenie ,bo jesteś w to zaangażowany. Podejrzewam,że jakby zapytać pracownika TVP,Polsatu czy każdej innej stacji też będzie przekonywał ,że są obiektywni. Ja tego obiektywizmu nie widziałem(może za mało oglądałem tej stacji) ,a i widziałem dużą lewicowość stacji. To było takie moje wrażenie, nie wiem ilu dziennikarzy prawicowych pracuje w Superstacji,ale na pewno z faktu,że Pospieszalski pracuje w TVP nie można powiedzieć,że jest to TV prawicowa czy umiarkowana,bo zdecydowana przewaga jest dziennikarzy o poglądach lewicowych czy lewicowego liberalizmu. Dkla mnie coś takiego jak obiektywizm nie istnieje, miałem kiedyś takowe złudzenia. Niech będzie TV Republika,to poszerza rynek medialny,paletę wyboru dla widza,być może wymusi pewne zmiany u innych nadawców,bo konkurencja zawsze dobrze robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niech będzie TV Republika,to poszerza rynek medialny,paletę wyboru dla widza,być może wymusi pewne zmiany u innych nadawców,bo konkurencja zawsze dobrze robi.

Przecież TV Republika będzie konkurencją tylko dla jednego kanału - TV Trwam, bo wiadomo, że potencjalny widz TV Republika to osoba o ściśle określonych poglądach, która czerpie informacje z "niezależnych" mediów, a do tego grona nie należy TVN 24, Polsat News, czy TVP Info. Dlatego taki Cyfrowy Polsat chętnie włączy TV Republika do swojej oferty, bo Polsatowi News nie zagrozi, a może przyczynić się do pozyskania nowych abonentów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie TV Republika,to poszerza rynek medialny,paletę wyboru dla widza,być może wymusi pewne zmiany u innych nadawców,bo konkurencja zawsze dobrze robi.

 

Wislok, niech TV Republika poszerza rynek medialny. Nie mam nic przeciwko. Baaaaaaa. Niech nawet powstanie PiS TV, SLD TV czy Palikot TV, Jasna Góra TV, Papież TV, Tusk TV itd. Jeśli mają pieniądze - niech powstają.

 

Problem pojawia się dopiero wówczas, gdy pieniądze z mojego abonamentu (np. u operatora kablowego lub satelitarnego) idzie na wspieranie stacji, które wspierają pewne środowiska i działania (np. niezgodne z konstytucja - patrz wzywanie do zamachu na Tuska czy Putina). I wszystkie moje wypowiedzi tego dotyczą. Nie mm nic przeciwko istnieniu TV Trwam, Ezo TV czy Kosmica TV, mimo, że ich nie oglądam. Ale też mam świadomość, że płacąc abonament u operator ani złotówka nie jest porozprowadzana na konto ojca Rydzyka czy wróżek, bo są to kanału FTA. Reasumując. Mówię "tak" TV Republika, jeśli opłata z mojego abonamentu nie będzie odprowadzana do ludzi związanych z Gazetą Polską czy Naszym Dziennikiem. Bo to nie jest dziennikarstwo, tylko budowanie własnej... nazwałbym to "sekty politycznej".

 

Co do konkurencji. Tak jak pisał @Wiking. TV Republika będzie konkurencją tylko dla TV Trwam. Liczba odbiorców tej telewizji jest już dawno określona, to będą Ci sami odbiorcy co słuchacze Radia Maryja, TV Trwam, Naszego Dziennika, Gazety Polskiej, Uważam Rze, W Sieci i Do Rzeczy. Żadne z tych miediów nie wywołało zamieszania na rynku medialnym i tab ędzie z TV Republika, która kierowana jest do niszowego widza. Dla mnie jest to czysty biznes do "wyciągnięcia" kasy od ludzi, którzy myślą tak samo i wydaje im się, że budują grupę "w obronie wolnych mediów". Bo od tych ludzi można łatwo wyciągnąć kasę, ojciec Rydzyk robi to od dawna i imperium pęcznieje. A ludzie płacą, płacą, płacą i myślą, że są bliżej Boga i lepszymi patriotami ;-). I powiem więcej, TVN24 czy Polsat News nie stracą na powstaniu TV Republika - odbiorcy "prawicowych" mediów często zaglądają do tych "liberalnych mediów", bo przecież dobrze się orientują co w tamtych złych mediach się dzieje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...