Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Sorek21 napisał(a):

Trochę oglądałem ten kanał w ostatnich dniach. Czuję się zażenowany po prostu. Naczelni propagandyści z TVPis walczą o wolne media. Koń by się uśmiał. Ci ludzie wstydu nie mają. A gdzie byli jak ich szef wymarzył sobie zamknąć TVN ?  

Ci ludzie o tych podlądach tak mają że widzą tylko swoja krzywdę🤣

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2023 o 21:11, Adrian96 napisał(a):

chyba nie będą mieli wyboru.

Rynek mediów jest szerszy i nie ogranicza się tylko do jednej Republiki, więc wybór jest. Tak jak tu padło wcześniej, zapewne część osób zdecyduje się pracować za mniejsze stawki niż w TVP, a część nie. Inna sprawa że sama Republika też wszystkich nie pomieści i może nie mieć zwyczajnie tylu środków, by zapewnić pensje wszystkim, których by chciała zatrudnić.

 

Mam też wrażenie, że w pewnej mierze ekipa Republiki się nawet przygotowywała na to, że prędzej czy później otworzy się "okienko transferowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Za granicą TV Republika oglądam przez satelitę i obraz jest bardzo złej jakości. W reklamach nie widać na dole tekstu, że jest to lek 🙂 ,tak zamglone.

Zjechałem na święta do Polski, i u mamusi z kablówki obraz HD. Jak to możliwe,  jest gdzieś na satelicie wersja HD? Wesołych Świąt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, listek2000 napisał(a):

Mam takie pytanko. Za granicą TV Republika oglądam przez satelitę i obraz jest bardzo złej jakości. W reklamach nie widać na dole tekstu, że jest to lek 🙂 ,tak zamglone.

Zjechałem na święta do Polski, i u mamusi z kablówki obraz HD. Jak to możliwe,  jest gdzieś na satelicie wersja HD? Wesołych Świąt 

Nie ma na satelicie wersji HD, tylko w wybranych kablówkach i iptv 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmitowanie przez partyjną telewizję spotkanie opłatkowe w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, to jest najgłupsza szopka roku. Oni chcą mieć TAI tylko dla siebie. Przepraszam że to powiem w wigilijny wieczór, ale wyobraźcie sobie że TVN transmituje np. spotkanie opłatkowe władz TAI rządzone przez obecną władzę. To byłby wielki absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawelgor napisał(a):

Co zabawne, Sakiewicz otrzymywał miliony przez osiem lat. Nie płacił swoim pracownikom na czas, nie inwestował w swoją partyjną TV. To gdzie ma te pieniądze 

Masz jakieś dowody czy tylko tak sobie plujesz jadem? Uprawiasz polityczną propagandę a to forum powinno być od tego wolne.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Epidian napisał(a):

Masz jakieś dowody czy tylko tak sobie plujesz jadem? Uprawiasz polityczną propagandę a to forum powinno być od tego wolne.

To jest powszechnie znana prawda i to nie jest problem ostatnich miesięcy czy lat Bardzo głośna była sprawa z 2013 kiedy Sakiewicz zorganizował bal niepokornych  w krakowskim hotelu Grand a tymczasem jednego z czołowych jego dziennikarzy eksmitowano z mieszkania gdyż nie płacono mu poborów 

Co ciekawe o Sakiewiczu nie chcą nawet rozmawiać jego byli współpracownicy ,zaskakująca jest odpowiedź Michała Karnowskiego który twierdzi że nie zna Sakiewicza - że to tylko taka znajomość korytarzowa 

Odsyłam do książki byłego dziennikarza śledczego  Gazety Polskiej Leszka Misiaka - "Prawicowe dzieci, czyli blef  IV RP" napisał w niej tak  " Tomasz Sakiewicz ma zupełnie inną twarz niż ta która jest znana publicznie. Nie jest ciepłym misiem lecz bezwzględnym graczem ,naczelny Gazety Polskiej z katastrofy smoleńskiej uczynił sobie biznes wydając płyty dołączone do gazety ,zorientował się że to okazja życia i może się na tym wypromować ,więc stał się obrońcą dogmatu ,że to był zamach 

Podobnie mówi Janusz Miernicki były udziałowiec Gazety Polskiej od pierwszej połowy lat 90-tych - Tomasz Sakiewicz to wysokiej klasy specjalista od manipulacji ,wobec mnie użył tych samych metod za pomocą których rozprawił się z firmą King&King choć sam ściągnął ich wcześniej w charakterze inwestora 

Głośna była również sprawa romansu Katarzyny Gójskiej ,wtedy Sakiewicz zarzucił Krzysztofowi Hejke chorobę psychiczną w wywiadzie dla Polityki powiedział "Uważam go za złego człowieka to prawda leczył się na oddziale zamkniętym ,miewał dziwne odloty ,sypiał na cmentarzach i zbierał ludzkie czaszki "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ania28 napisał(a):

To jest powszechnie znana prawda i to nie jest problem ostatnich miesięcy czy lat Bardzo głośna była sprawa z 2013 kiedy Sakiewicz zorganizował bal niepokornych  w krakowskim hotelu Grand a tymczasem jednego z czołowych jego dziennikarzy eksmitowano z mieszkania gdyż nie płacono mu poborów 

Co ciekawe o Sakiewiczu nie chcą nawet rozmawiać jego byli współpracownicy ,zaskakująca jest odpowiedź Michała Karnowskiego który twierdzi że nie zna Sakiewicza - że to tylko taka znajomość korytarzowa 

Odsyłam do książki byłego dziennikarza śledczego  Gazety Polskiej Leszka Misiaka - "Prawicowe dzieci, czyli blef  IV RP" napisał w niej tak  " Tomasz Sakiewicz ma zupełnie inną twarz niż ta która jest znana publicznie. Nie jest ciepłym misiem lecz bezwzględnym graczem ,naczelny Gazety Polskiej z katastrofy smoleńskiej uczynił sobie biznes wydając płyty dołączone do gazety ,zorientował się że to okazja życia i może się na tym wypromować ,więc stał się obrońcą dogmatu ,że to był zamach 

Podobnie mówi Janusz Miernicki były udziałowiec Gazety Polskiej od pierwszej połowy lat 90-tych - Tomasz Sakiewicz to wysokiej klasy specjalista od manipulacji ,wobec mnie użył tych samych metod za pomocą których rozprawił się z firmą King&King choć sam ściągnął ich wcześniej w charakterze inwestora 

Głośna była również sprawa romansu Katarzyny Gójskiej ,wtedy Sakiewicz zarzucił Krzysztofowi Hejke chorobę psychiczną w wywiadzie dla Polityki powiedział "Uważam go za złego człowieka to prawda leczył się na oddziale zamkniętym ,miewał dziwne odloty ,sypiał na cmentarzach i zbierał ludzkie czaszki "

O lewicowych dzieciach napisano znacznie więcej książek, więc to mnie nie przekona. Lewicowiec zawsze będzie twierdził, że tylko lewicowe publikacje to prawda. A reszta to kłamstwo.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WA2511 napisał(a):

Transmitowanie przez partyjną telewizję spotkanie opłatkowe w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, to jest najgłupsza szopka roku. Oni chcą mieć TAI tylko dla siebie. Przepraszam że to powiem w wigilijny wieczór, ale wyobraźcie sobie że TVN transmituje np. spotkanie opłatkowe władz TAI rządzone przez obecną władzę. To byłby wielki absurd.

Dlatego też jak najszybciej PiS wraz z trójcą Tulicki-Pereira-Adamczyk powinien być usunięty z TAI i to najlepiej przez policję lub oddziały antyterrorystyczne tak by dziennikarze mogli spokojnie pracować.  

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G2000 napisał(a):

Potężne tłumy poparcia.

6ad571d61eabacb64946be4c0be82eeb6aa5dd1e

To jest proste do podsumowania. Manipulacja kadrem zdjęcia tak by wyglądało że ludzi jest w tysiącach a w rzeczywistości jest ich garstka na ulicy. :-)

Niestety aż przykre i aż boli w jakich czasach mamy przyjemność żyć. Ewidentna manipulacja. :-( Robią ludziom wodę z mózgu. :-(

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, listek2000 napisał(a):

Mam takie pytanko. Za granicą TV Republika oglądam przez satelitę i obraz jest bardzo złej jakości. W reklamach nie widać na dole tekstu, że jest to lek 🙂 ,tak zamglone.

Zjechałem na święta do Polski, i u mamusi z kablówki obraz HD. Jak to możliwe,  jest gdzieś na satelicie wersja HD? Wesołych Świąt 

Większość materiałów w HD wrzucają na YouTube (zwykle zaraz po emisji). Oprócz tego od 20.12 zaczęli transmitować sygnał live w HD. Nie wiem, czy VPN po za granicami Polski jest blokowany. Na stronie internetowej stacji transmisja bezpłatna jest od wielu lat.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Poland napisał(a):

Dlatego też jak najszybciej PiS wraz z trójcą Tulicki-Pereira-Adamczyk powinien być usunięty z TAI i to najlepiej przez policję lub oddziały antyterrorystyczne

Prędzej nowa ekipa zostanie wyprowadzona .Sakiewicz powiedział że TV Republika przejmuje misje publiczną.

 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech byli dziennikarze TVP przejdą do TV Republiki i sprawa będzie załatwiona zwłaszcza że na stan obecny to wspomniani przeze mnie Panowie są uzurpatorami wraz z Panem Matyszkowiczem gdyż pewnie nawet przy odwołaniu w drodze ustawy likwidacyjnej RMN i zmieniającej skład KRRiT by protestowali. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...