Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak sporo odkodowali. Kiedyś stream na ich stronie kosztował 5 zł na miesiąc. Teraz doszła transmisja live na YouTube. Aktualnie 9 tys. oglądajacych.

 
Paski i oprawa graficzna obecnie mocno zbliżona do TVP Info z czasów PiS. Będą kopią TVPiS. Politycy PiS zachęcają do oglądania Republiki i TV Trwam. 
O wPolsce i TV MN nikt nie wspomina - chyba za mały zasięg.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info nie ma, więc widzowie przenieśli się do Republiki. Zaś jeśli chodzi o finanse, to przed chwilą pojawił się pasek z numerem konta bankowego na rzecz TV Republika (coś podobnego robią Wojciech Olszański i Marcin Osadowski z NPTV oraz wRealu24).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem powyżej, że oprócz Polsat News, to właśnie TV Republika, a nie TVN24, będzie największym wygranym bezprawnego przejęcia TVP przez ekipę Tuska i miałem rację.

To by było dziwne, gdyby wyborcy PiS-u przerzucili się na TVN24, bo ta stacja od kilkunastu lat serwuje narrację stricte pro-PO-wską i anty-PiS-owską. To mniej więcej tak, jakby wyborcom PO ktoś kazał oglądać przez ostatnich 8 lat TVP Info. I dla jednych i dla drugich byłoby to sytuacją nie do przyjęcia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adrian96 napisał(a):

@Frontowiec Ten numer konta bankowego na rzecz TV Republika jest na dole przewijającego pasku już od kilku tygodni, chyba od końca listopada czy od początku grudnia jeśli się nie mylę a jeśli się mylę to mnie poprawcie. 

Republika chyba ma problemy finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79 Oni podobno argumentują że nowa władza (mam na myśli rząd Donalda Tuska) chce zrobić porządek z mediami krytycznymi wobec nowej władzy i do takich mediów należy TV Republika. Tak piszą na dole przewijającego pasku. Ja tylko cytuję to co piszą na przewijającym tickerze TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o problemy finansowe TV Republika, to mówi się o nich od dawna. Zresztą ja myślę, że Republiki raczej nie będą tykać (podobnie jak TV Trwam i wPolsce.pl), to nie jest Białoruś i Rosja w których praktycznie nie ma wolnych mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrozio11 napisał(a):

O to może Sakiewicz zacznie płacić pracownikom, może nawet w terminie 😂 Chociaż nie, ci co teraz przyszli z publicznej są tam dla misji więc jeszcze lepiej. 

Póki co zastanawia się nad zatrudnieniem starej ekipy TVP. Na razie mówi o gościnie gdyz tamci mają już pracę: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-sakiewicz-tv-republika-michal-adamczyk-michal-rachon-samuel-pereira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Frontowiec napisał(a):

Zaś jeśli chodzi o finanse, to przed chwilą pojawił się pasek z numerem konta bankowego na rzecz TV Republika (coś podobnego robią Wojciech Olszański i Marcin Osadowski z NPTV oraz wRealu24).

Skończy się kroplówka z państwowych firm i reklama to będzie cienko piała Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...