Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, paskud napisał:

A regularnie środowy Dziennikarski poker, gdzie gość mówi to, czego rząd nie chce głośno powiedzieć.

 

Z pewnością TV Republika powie to, czego rząd nie chce powiedzieć :D

Ale najważniejsze, że widz w to wierzy. Wiara czyni cuda!

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Falcon napisał:

Wystarczy nie godzic się pracować na śmieciówce i problem znika.

no popatrz, to Ci ciekawostka. Jakoś Inspekcja Pracy czy Zus nie chcą ruszać ich :) Z resztą w wielu miejscach można się spotkać z umowami o dzieło - choć są już powoli wypierane przez kontrakty b2b.

13 godzin temu, Karol napisał:

@solarsskA to nie jest tak, że głoszenie prawdy nie ma ceny? 😛

Obija mi się gdzieś o pamięć, że jak repa zalegała z hajsem to naczelny wódz prawicowych mediów Tomasz Sakiewicz puścił maila do wszystkich, że odbudowujemy Polskę, że dzięki nam Polacy się budzą - i takie [beep]olety XD

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jest cyniczne. Przejmując Polskę Press krzyczeli, że pracownicy od 15 lat nie dostali podwyżek, a tu nie potrafią swoim zapłacić za kilka miesięcy... Nawet subwencją się z nimi nie podzielili. 

 

A teraz pracujesz w innej telewizji, czy zająłeś się czymś innym?

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem po zwolnieniu w ATMie w dyspozyturze sprzętu film/tv, a po ATMie budowałem od zera drugą prawicową telewizję (wPolsce.pl) - gdzie mi do tych poglądów turbo nie po drodze (haha). No ale to tak jak kumple z realizacji pracują i w repie i w Onecie. Można niezłego dostać fioła mieć na rano dyżur w Onecie, a potem na po południe iść do republiki XD 

Teraz na swojej działalności pracuję jako technik kamerowy głównie na planach telewizyjnych w jednej z firm podwykonawczych dla różnych telewizji. Ale jeździłem swego czasu też na Ekstraklasę jako asystent VAR ;) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie do października mam tonę pracy przy koncertach muzyki klasycznej, ale od sierpnia znowu zacznę jeździć na mecze II ligi albo Ekstraligi (emisja do TVP Sport/TVP3) :D 

Praca też w tv, a tak z doskoku jest inaczej płatna - z doskoku w sezonie oczywiście dobre pieniądze można zarobić (jak jest dużo pracy), ale rok temu styczeń luty jeździłem na Uberze, by zarobić na opłaty ;) Niestety, aby dostać się do pracy na dużych wozach to ciężki orzech do zgryzienia - bardzo hermetyczne środowisko. Nawet bardziej niż filmowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Najbardziej groteskowe jest moim zdaniem to, że gdyby coś takiego stało się na przykład w TVN-ie, to ekipa Republiki zrobiłaby o tym 5 programów, napisała do codziennej i cotygodniowej Gazety Polskiej 20 felietonów, a Sakiewicz by jeszcze to w TVP Info skomentował. Natomiast tutaj nic, tylko tekst o kolaudacji i odpowiedź "zdecyduję, jak sam obejrzę program". Trochę to nie współgra z ideałami, jakie wyznaje Strefa Wolnego Słowa.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Ewa Stankiewicz zaczyna ciążyć pisowskim mediom. Najpierw przesunięcie emisji jej dokumentu o katastrofie smoleńskiej w TVP, teraz wycofywanie jej programu z Republiki. Będzie musiała zejść do podziemi internetowych i szukać wsparcia w zrzutkach internautów jak Jan Pospieszalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.09.2021 o 10:23, wislok napisał:

Z anteny Tv Republika spadl niewygodny dla rzadu odcinek programu Ewy Stankiewicz 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/tv-republika-ewa-stankiewicz-piotr-naimski-wywiad-tomasz-sakiewicz

To tyle jesli chodzi o niezależność tej stacji. 

nie co? :D chryste, jakbym miał sobie przypomnieć jak nagrywaliśmy w studiu wywiad z Kaczyńskim - fakt byłem wtedy młody - ale tylu ludzi obskakujących przy nim to ja nie widziałem. Nawet Pani Anita Gargas wpadła do reżyserki i do realizatora dźwięku, żeby dał więcej "trebles" Panu Premierowi XD no bareja.

 

W dniu 25.09.2021 o 12:16, Kirk napisał:

Najbardziej groteskowe jest moim zdaniem to, że gdyby coś takiego stało się na przykład w TVN-ie, to ekipa Republiki zrobiłaby o tym 5 programów, napisała do codziennej i cotygodniowej Gazety Polskiej 20 felietonów, a Sakiewicz by jeszcze to w TVP Info skomentował. Natomiast tutaj nic, tylko tekst o kolaudacji i odpowiedź "zdecyduję, jak sam obejrzę program". Trochę to nie współgra z ideałami, jakie wyznaje Strefa Wolnego Słowa.

No i mówisz masz - jak Jaro był w studiu i koledzy newsowi z Polsatu przyjechali, to Rachoń latał z telefonem jak oszalały i ich nagrywał i kazał im opuścić miejsce, bo to jest ich gość i nie wolno hur dur. Nawet po policję chcieli dzwonić. 

Ale o tym jak był mały protest pod republiką, bo Sakiewicz nie płacił ludziom (chyba wtedy z gazety) to nikt nie napisał XD 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...