Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mateusz2006 napisał(a):

Przecież on im jeszcze nie płaci. Udzielił gościny do czasu powrotu anten TVP przed zamachu.

Gościny to możesz Ty udzielić w domu. Ci konkretni dziennikarze łamią zakaz konkurencji.

Poza tym jak słusznie zauważył @Mariusz Wójcicki stacja na tym korzysta finansowo, bez podpisanych umów o świadczenie pracy. Wolontariat to wyłącznie jest w fundacjach. Firmy mają obowiązek nawiązać stosunek prawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Poza tym jak słusznie zauważył @Mariusz Wójcicki stacja na tym korzysta finansowo, bez podpisanych umów o świadczenie pracy.

A dziennikarze jak Rachoń są przedstawiani na belce serwisu  "Dzisiaj"  jako publicyści.

Polecam dokładnie posłuchać redaktora Sakiewicza w sprawie wpłat, rozwoju itp.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kirk napisał(a):

Mówiąc szczerze to mam trochę takie wrażenie, jakby Republika pozostawała od paru lat w miejscu i nie zmieniała niczego poza oprawami graficznymi. Zauważyłem nawet, że sporą część programów nagrywa się z własnych domów, jak choćby "Kulisy manipulacji".

Coś może w tym być skoro jakość stacji na satelicie woła o pomstę do nieba. Nie wiem czy jest w tym przypadku nawet gorzej od WPolsce.pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, piter7790 napisał(a):

Nie wiem czy to tylko tak u mnie,ale zauważyłem że TV Republika od paru dni czasami znika z listy kanałów dostępnych w Play Now Tv.

Sytuacja od listopada. Aby mieć z powrotem na Play Boxie muszę odpalić aplikację Play Now z Android TV. Ta systemowo wgrana na dzień dobry twierdzi, że kanał 209 nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać jak dojdzie do tragedii. Co przełączę na ten kanał to szczucie. Niemcy, Tusk, Sienkiewicz, agenci ruscy niemieccy, wolne media, zamach stanu, stan wojenny itp. Nakręcają ludzi. Do tych protestujących podchodzą jacyś "śmieszkujący" jutuberzy i prowokują. Na Woronicza był jakiś "zaczadzony internauta", TeDe też tam prowokował do wchodzenia w dyskusję. Takich "śmieszków" prowokujących protestujących starszych ludzi może pojawiać się więcej i któryś z tych protestujących, nakręcony przekazem TV Republika zrobi coś złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kirk napisał(a):

Zauważyłem nawet, że sporą część programów nagrywa się z własnych domów, jak choćby "Kulisy manipulacji".

 

Tak jest od 2020 roku, czyli od wybuchu pandemii: Sakiewicz też nagrywa ze swojego domu "Polityczną kawę", tak samo Lisiewicz "Dziennikarski poker" (przy czym ten drugi mieszka w Poznaniu i dlatego nagrywa z domu, żeby nie tracić pieniędzy na bilet kolejowy do Warszawy).

@G2000 tutaj się z tobą zgodzę, ja nawet obawiam się konfrontacji typu "babcia" Kasia vs protestujący pod PAP/TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2023 o 22:03, G2000 napisał(a):

Co przełączę na ten kanał to szczucie. Niemcy, Tusk, Sienkiewicz, agenci ruscy niemieccy, wolne media, zamach stanu, stan wojenny itp. Nakręcają ludzi

To zupełnie jak każda stacja. Nie ma kanału gdzie jedni by nie jeździli po drugich. A w kontekście tej niby-opozycji, to jest to stwierdzenie faktu a nie żadne szczucie. 

 

Republika jaka jest to każdy wie, ale to jak na razie jedyna stacja moim zdaniem która obiektywnie krytykuje zarówno jednych jak i drugich, oraz porusza te tematy które normalnie żadna inna stacja by nie poruszała. 

Szkoda tylko że bliżej tej stacji do zaczadzonych pseudo-wolnością Konfederacji, a nie do prawdziwych libertarian. 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Kroplówka z naszych podatków właśnie dobiegła końca.

Otrzymywali kroplówkę z naszych podatków? Masz namacalny może dowód na to? Na szczęście, że z moich pieniędzy (3 miliardy zł)  nie pójdzie na propagandę obecnej władzy i  namaszczonych  przez "ministra kultury"  nielegalnych uzurpatorów w TVP.

Edytowane przez Sentence
Nie ma czegoś takiego jak "TVPO".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, prysiu86 napisał(a):

Otrzymywali kroplówkę z naszych podatków? Masz namacalny może dowód na to?

Żyjesz w bańce informacyjnej, czy może nie chcesz pewnych informacji przyswajać?

Jeden z przykładów https://www.money.pl/gospodarka/koniec-projektu-puszcza-tv-ujawniono-na-co-wydano-publiczne-pieniadze-6661281456483104a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propagandystka telewizji rządowej namawia do przemocy.

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/skandaliczne-zachowanie-pracownicy-tvp-przed-kamerami-obrzydliwe/sqeqd9t,681c1dfa

Cytat

Teraz na temat Siewieruniuk-Maciorowskiej pisze Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w kontekście trwających protestów pracowników upartyjnionej TVP.

Cytat

"Funkcjonariuszka medialna z TVPiS Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska znana z najbardziej obrzydliwych propagandowych programów w pisowskich mediach — podżega widzów TV Republika do przemocy" — zwraca uwagę ośrodek, publikując nagranie z pracownicą TVP z Telewizji Republika.

— Krzyczą tutaj: "na Białoruś", "do Berlina", ludzie są bardzo wzburzeni. Ja dzisiaj, jak tutaj rozmawiałam z ludźmi, którzy przyszli, mogę powiedzieć, że są wściekli, po prostu są wściekli, są gotowi się lać, jak będzie trzeba — przekonywała przed kamerami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mateusz2006 napisał(a):

 

W MUX-L3 jest w SD więc obraz nie zachęca do oglądania w porównaniu do jakości obrazu na ogólnopolskich mux-ach w HD, poza MUX-8, który jest również w SD i mimo tego ładniejszy obraz niż TV Republika z MUX-L3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...