Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja też! Cześć mają z VOB-ów a cześć z YT i to od razu widać. Stars TV nie oszukujmy się u was też cześć bazy to nie najlepszej jakości klipy więc budowanie bazy i podmienianie klipów zawsze trwa niestety :-( Paradisio - Bailando, Captain Jack - Iko Iko maja z VOB-a. Tak samo klipy Vengaboys bo to od razu widać po jakości :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja myślałem że to w inny sposób są zdobywane teledyski a nie z yt. Przecież gdzieś ktoś musi je przechowywać. Wytwórnie czy firmy tworzące te klipy. No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 8)

 

Może i są, ale często wytwórnie albo już nie istnieją więc trudno do tych teledysków trafić albo zwyczajnie nie są zainteresowane wysyłaniem klipów sprzed lat bo zajmują się bieżącą promocją nowych artystów. Na pewno klipy posiadają stacje które istniały w czasie kiedy te klipy zostały wydane. Jeśli chodzi o lata 90-te to pewnie MTV to jest, późniejsze klipy ma VIVA, ale tu raczej nie ma co marzyć o tym, że będą udostępniać. Z naszą TVP też różnie pewnie bywa. Jak mają z lat 90-tych to nie wszystko bo poginęło, bo przegrali, a tak w ogóle dyrektor kiedyś pisał, że zagranicznych teledysków nie chcą udostępniać. Pamiętam, że jeszcze w pierwszej połowie lat 90-tych sama TVP zgrywała klipy z MTV i z zakrytym logiem je pokazywała więc pewnie nie ma tam zbyt wielu "skarbów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie od czasu do czasu oglądam "W tonacji+" Marka Niedźwieckiego na C+ (to taki program w stylu dawnej "Wzrockowej Listy Przebojów" puszczanej na TVP2 25 lat temu). Studio, czyli zapowiedzi Marka są w HD, ale teledyski to już mydło SD. Czasem jakaś nowość pojawi się w HD, ale to wielka rzadkość. Nawet taki Wielki Marek, który ma jeszcze stare kontakty z wytwórniami, nie może znaleźć dobrego źródła. A zdarza się, że puszcza starocie z lat 80. czy z lat 90., tak jak Stars.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...