Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nastał nowy dzień, a ja od rana mam problem z zakłóceniami w Stars TV (trochę pikseluje), jak i generalnie z całym MUX-L3. To pewnie wina tego, że mocno leje. Chciałem sobie pooglądać was w komfortowych warunkach, przed moją podróżą do Azji, a tu takie niespodzianki. To na pewno nie problem mojej instalacji antenowej, tylko nadajnika i ich techników, ponieważ jest solidnie wykonana (ustawiona także) i nie szczędziłem na nią pieniędzy. Poza tym, problem występuję u innych osób. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars TV u was jeszcze mi się nie zdarzyło zobaczyć takie klipy jak: Paradisio - Bailando (niestety wałkujecie cały czas tylko wersje przerobioną przez Loonę a orginalna wersja też powinna się pojawić bo moim zdaniem jest dużo lepsza!) czy Natalia Oreiro - Cambio Dolor (O.S.T. Muneca Brava). Na VOX Music TV już kilka razy widziałem oba klipy i wiele innych. Dzisiaj widzę dodali kolejne klipy jeszcze nie emitowane przedtem do rotacji playlisty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia Oreiro - Cambio Dolor była emitowana o czym pisałem już w tym wątku. Jeśli zaś chodzi o Paradisio to całe szczęście, że tego nie grają. Co z tego, że to oryginał jesli u nas znany nie jest? Słabe to do tego jak [beep]a! Może "I Will Always Love You" w wersji Dolly Parton też powinni grac jeśli to oryginał? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewien że Paradisio - Bailando u nas nie jest znane? Bo ja pamiętam że naziemny Polsat u siebie w muzycznych programach i na Polsacie 2 wiele razy emitował ten klip. Tak więc proszę nie pisz że nie jest zanany bo piszesz bzdury! Mało pamietasz stare czasy co pokazywały stacje TV. Nawet VIVA Niemcy puszczała kiedyś ten klip a u nas z satki VIVE się namiętnie oglądało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dyrektora bardziej znana jest wersja Loony, jest także fajniejsza a dwóch różnych wersji Bailnado grać nie planuję. Natalia czasem chodzi :) Generalnie nie mam zamiaru ścigać się z Voxem w muzyce tanecznej. Mam także wrażenie, że ich dzisiejsza baza jest jeszcze znacznie skromniejsza niż moja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewien że Paradisio - Bailando u nas nie jest znane? Bo ja pamiętam że naziemny Polsat u siebie w muzycznych programach i na Polsacie 2 wiele razy emitował ten klip. Tak więc proszę nie pisz że nie jest zanany bo piszesz bzdury! Mało pamietasz stare czasy co pokazywały stacje TV. Nawet VIVA Niemcy puszczała kiedyś ten klip a u nas z satki VIVE się namiętnie oglądało :-)

 

Tak, jestem pewien. Nie byłem jakimś szczególnym fanem takiej muzyki, ale to co było znane i grane w mediach jest mi raczej znane. Loona była wszędzie, a tego teledysku nie znam. Dodam, że przed laty miałem niemiecką Vivę i MTV za pośrednictwem satki. :) Hitem się to widać nie stało wielkim jesli Lonna nagrała to ponownie zaledwie rok później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo nie będę kontynuować z Tobą dyskusji bo nie ma sensu ale pamięć mam bardzo dobrą to że Loona była puszcza tak samo jak Paradisio to wiem bardzo dobrze ale orginał jest tak samo bardzo dobrze znany tak jak przeróbka. Każdy mój znajomy jeśli go się zapytam o kawałek "Bailando" to mi odp. że śpiewała to taka dziewczyna na klipie z różnego koloru perłukami na głowie ale nazwy już nie pamiętają a potem że Loona z Niemiec to przerobiła itd. Dodam że moim zdaniem orginał dla mnie jest trochę lepszy od wersji Loona choć i jej wersja mi się podoba. Orginał zawsze ma to coś w sobie

 

Stars TV piszesz że nie będziesz emitować dwóch różnych wersji "Bailando" a takie wersje kawałków ABB-y i potem przeróbki A-Teens to puszczasz więc sam sobie zaprzeczasz! :-) Mam na to dwód bo kilka razy widziałem tą samą piosenkę w dwóch wersjach: orginał ABB-y i cover A-Teens :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ma sensu ta dyskusja jeśli twoi znajomi znają głównie oryginał który w Polsce był mało znany. Cóż... :) Ciekaw jestem jak inni uzytkownicy forum. Zna ktoś "Bailando" bardziej z tego wykonania

? Już na YT chyba odpowiedź sama się nasuwa. Loona blisko 13 mln odsłon, a to cos 1,8 mln. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-Teens ze swoimi coverami u nas chociaż przez chwilę było na topie więc tutaj dyrektor jest rozgrzeszony. Grała to ZETka, RMF i piosenki dostawały sie na wysokie miejsca list przebojów. Kolega Pablo jesli tak dobrze pamięta co grała niemiecka VIVA przed laty to pamięta chyba, że w Niemczech A-Teens tez było bardzo popularne. Pamiętam nawet dokładnie, że najpierw u nas te teledyski pojawiały sie w telewizji, a dopiero z pewnym opóźnieniem A-Teens weszło na niemiecki rynek. Zapamietałem to bo zazwyczaj było na odwrót, a wtedy było tak, że u nas wychodził juz singiel "Super Trouper", a w Niemczech dopiero "Mamma Mia". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewien że Paradisio - Bailando u nas nie jest znane? Bo ja pamiętam że naziemny Polsat u siebie w muzycznych programach i na Polsacie 2 wiele razy emitował ten klip. Tak więc proszę nie pisz że nie jest zanany bo piszesz bzdury! Mało pamietasz stare czasy co pokazywały stacje TV. Nawet VIVA Niemcy puszczała kiedyś ten klip a u nas z satki VIVE się namiętnie oglądało :-)

 

Tak, jestem pewien. Nie byłem jakimś szczególnym fanem takiej muzyki, ale to co było znane i grane w mediach jest mi raczej znane

No właśnie, nie byłeś jakimś szczególnym fanem takiej muzyki :wink:

 

Oczywiście, że Paradisio – Bailando z 1996 albo 97 roku o ile mnie pamięć nie myli, było o niebo lepsze niż przeróbka Loony. Często była grana na imprezach w tamtych latach i to nie tylko przeze mnie. A tak swoją drogą, to nie wiem jakim cudem ten cover stał się aż tak wielkim hitem patrząc na tragiczną skalę głosową tej piosenkareczki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...