Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odczepcie się od Disco Polo. To jest akurat temat o STARS TV,który Disco Polo nie gra i nie będzie grał,a zresztą co komu przeszkadza,że sobie te kanały istnieją i ktoś je ogląda i zachwala? Każdy ma wybór,ja tam wolę i STARSA i konkurencję w zależności od nastroju.

 

Wracając do tematu Stars TV,to marzy mi się,żeby np zdobyli więcej teledysków Janet Jackson,np do utworów: Let's Wait A While,czy Again

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE SOUND OF SILENCE - SIMON & GARFUNKEL

I WAS BORN TO LOVE YOU - QUEEN

PHOTOGRAPH - DEF LEPPARD

 

No i takie premiery to ja rozumiem. ;)

A można wiedzieć w jakich pasmach się ich spodziewać? Chodzi mi przede wszystkim o "Sound Of Silence", premiery takiej perełki nie chciałbym przegapić...

 

No i skoro z Queen jeszcze Wam dochodzą klipy to może będzie można kiedyś liczyć na "Crazy Little Thing Called Love".... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars TV czy ja dobrze widzę: "BAILANDO - PARADISO". Czyżbym miał na to jakiś wpływ po poruszeniu tematu tego klipu wcześniej w tym wątku i dyskusji o nim? :-) A może chcecie zrobić trochę konkurencje VOX Music TV? :-)

Co do bitrate Stars TV to potwierdzam jest średnio 2,2 mb/s:

http://digitalbitrate.com/dtv.php?mux=1 ... 65&lang=fr

Cyfrowy Polsat ma jeszcze na TP 10.911 V ok 6 mb wolnego miejsca! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie! Tak jak napisałem wcześniej Loona jest dla mnie cienka a Paradisio jest GIT :-) Czy jutro w paśmie "Best Dance" złapię ten klip? :-) Bo chce go zobaczyć na własne oczy u was w emisji :-) Czy będzie można liczyć na inne klipy Paradisio u was np. "Paradisio - Vamos A La Discoteca" czy "Paradisio - Paseo", Paradisio - Bandolero:

?

Tak przy okazji którą wersję klipu "Paradisio - Bailando" macie? Tą samą co puszcza VOX Music TV czy tą drugą tutaj:

Dodam że tą drugą puszczał Polsat i Polsat 2 w programach muzycznych u siebie :-)

 

Stars TV DZIEKS! I liczę na przynajmniej też drugi klip Paradisio - Bandolero bo ten kawałek też był u nas znany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze zmniejszać już wyśrubowany bitrate w dodatku pogarszając dalej jakość ponowną kompresją... To chyba trzeba mieć medal za zasługi w niszczeniu.

 

No chyba że to po prostu efekt... chwilowy lub złudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na środę dyrektor zarządził starsowe premiery takich video :)

 

GERONIMO'S CADILLAC - MODERN TALKING

THE SOUND OF SILENCE - SIMON & GARFUNKEL

I WAS BORN TO LOVE YOU - QUEEN

SIMARIK - TARKAN

PHOTOGRAPH - DEF LEPPARD

ONLY TIME - ENYA

BAILANDO - PARADISO

 

:)

 

A można prosić też o jakieś nowości, chodzi mi o klipy do "Best Now", bo kiedy nie patrzę, to w tym paśmie dość często przewijają się te same klipy. Proponuję np. Paloma Faith - "Can't rely on you" lub jej najnowszy singiel "Only love can hurt like this". Nowy Coldplay - "Magic", The Pierces - "Kings" czy "Believe in me".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze modne zrobiło sie latynoskie dance z lat 90ch ... dorzucę się z prośbą lub może z pytaniem czy posiada kierownik teledysk grupy :Los Umbrellos - No Tengo Dinero ...

220px-Umbrellos_-_Dinero_single.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/No_Tengo_D ... os_song%29 tu troche o tym kawałku

 

 

tutaj parę info jak sobie radził w notowaniach list przebojów na całym świecie...

 

Weekly charts

Chart (1997–1998) Peak position

Austria (Ö3 Austria Top 40)[6] 1

Belgium (Ultratip Flanders)[7] 18

Canada (RPM)[8] 31

Denmark (Tracklisten)[9] 2

Germany (Media Control AG)[10] 20

Italy (FIMI)[3] 4

Netherlands (Dutch Top 40)[11] 14

New Zealand (Recorded Music NZ)[12] 2

Switzerland (Schweizer Hitparade)[13] 3

UK Singles (Official Charts Company)[14] 33

US Billboard Hot 100[4] 42

US Billboard Top 40 Mainstream[4] 40

 

tutaj teledyski sa dwie wersje...

images?q=tbn:ANd9GcQZzhZMiHzWPzaL2mU41xDYz2PnPhksy8uvfjtyfcJeSTnrDwBdhttp://www.dailymotion.com/video/x4fwtn ... eiro_music

images?q=tbn:ANd9GcR8Gz6yNRA6LmLJskjEmc0XWQ-y5OvnjopngDEalml-amR3iS0zhttp://vimeo.com/22532835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...