Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie w świętach nie jestem zbyt mocny, zauważam tylko te kiedy jest wolne a w niedzielę zawsze jest wolne :lol2:

 

STARS ostatnio świetnie się ogląda w nc+ i CP, Vectra i UPC dają znacznie mniej...

 

No właśnie mój kuzyn ma CP i nie da się was złapać. Chyba ze się ostatnio coś zmieniło próbowałem w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :)

 

TOP 20 według ATS (średni czas oglądania)

 

01. Polsat

02. Nick Jr

03. TVN

04. TVP1

05. MiniMini+ [MiniMini]

06. Romance TV

07. TVP2

08. TVN24

09. 13 Ulica [13th Street Universal]

10. Cartoon Network

11. TVP Seriale

12. AXN

13. Stars.tv :jupi:

14. Nickelodeon

15. Disney Junior

16. BBC CBeebies

17. Disney Channel

18. Canal+ Sport [Canal+ Niebieski]

19. Investigation Discovery

20. TV.DISCO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szantaż. Fajny. :D W mojej kablówce VOX Music FM od jutra. Miał być od dziś, ale jakieś tam problemy techniczne się pojawiły. Swoją drogą strasznie denerwujące jest, że na STARSA musiałem czekać prawie pół roku, a jakieś VOXy czy Powery prawie w dniu premiery się pojawiają u mojego operatora. Ja jestem wierny STARSOWI. Gdyby mnie interesowały podobne kanały to już dawno bym się przełączył na VH 1. Tam nie ma przynajmniej disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Muzyka eurodance jak najbardziej jest nadal obecna w STARS.TV, głównie w BEST DANCE i BEST PARTY ale nie tylko.

2. Pablo, trudno i sorry, specjalnie dla Ciebie nie przywrócę pasma eurodance. Porównanie, pasmo BEST EURODANCE miało średnią widownię w czwartek o 22 pomiędzy 2000 a 5000.

BEST 3 które je zastąpiło ma 18000.

3. Ipo, to niestety zrozumiałe. STARS w dniu startu był niczym i nikim, właściciel STARS to była firma no name dla operatorów. Dlatego te problemy i długi proces. Gdybyśmy dziś wypuścili STARS 2 to już by było łatwiej, przynajmniej by wiedzieli z kim mają do czynienia.

4. STARS.TV wczoraj po raz kolejny w tym miesiącu uplasowała się na podium, za Polo i Eską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król jest tylko jeden a nazywa się STARS.TV / włączyłem VOX-a o 8 leciał teledysk, który został powtórzony o 10. Dziękuję za taki kanał. Pasmo Best 90's i Best Dance forever :D

 

1. Jeśli chodzi o oglądalność to ta sprawa dzisiaj i 50-60 lat temu wygląda inaczej. Kiedyś jak program był popularny to zostawał. Dzisiaj się liczy oglądalność. Jeśli oglądalność jest niezadowalająca to program spada z ramówki.

2. W dobie DVB-T jeśli chodzi o kanały muzyczne to największym wygranym jest kanał, który w miesięcznym zestawieniu zajmuje 3 miejsce. Nikt w dobie DVB-T nie może konkurować dzisiaj z Polo i Eską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg VOX Music TV jak TV.Disco : Na początku wszystko fajnie pięknie, a na końcu będą puszczać same disco polo i tyle będzie z kanału. Ja trzymam kciuki za Stars.TV żeby osiągał coraz wyższe oglądalności :) (0,15% w grupie komercyjnej po 1,5 roku obecności przy 30% zasięgu to duży sukces, nie mówiąc o tym ile fanów na FB się od tamtego czasu się nazbierało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyłem VOX-a o 8 leciał teledysk, który został powtórzony o 10. Dziękuję za taki kanał.

Więcej obiektywizmu. Kanał dziś miał dopiero oficjalny start, a ty od razu wymagasz potężnej bazy klipów. Stars też stopniowo budowało swoją bibliotekę-prześledź sobie ten wątek w początkach. Poza tym star(sz)e klipy trudniej jest zdobyć niż współczesne "hity", które można pobrać nawet z yt, o czym niejednokrotnie opowiadał nam właśnie ojciec dyrektor Starsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe klipy tak, zresztą same wytwórnie do tego zachęcają. Ale klasykę to już nie bardzo... a załączony link pokazuje, że po prostu sobie zgrali z YT. No żeby jeszcze to sensownej jakości było i czyste a tak nie jest. To ja po świecie emaile piszę, dzwonię, błagam i robię z siebie idiotę żeby tylko coś jakoś sensownie i oficjalnie pozyskać a tu pyk na YT i już mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...