Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja muszę napisać, że dla mnie Stars.TV jest bezkonkurencyjny! :)

przez chwilę "flirtowałem" z Power TV, ale dałem sobię z nim spokój (za dużo DP). VOX M.TV jest ciut lepszy od Powera, bo ma mniej tej okropnej muzyki, ale i tak do Starsa się nie umywa!

 

@STARS.TV, mam nadzieję, że z powodu braku konkurencji nie spoczniecie na laurach i nie staniecie w miejscu, bo Wy jesteście dla nas jedyną normalną telewizją muzyczną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja tam się będę starał, Vivę wyprzedzam co drugi dzień, 4Funa co trzeci.. :lol2:

 

A poważnie zupełnie, proszę pamiętać, że dyrektor nie pracuje w korporacji. Dyrektor wymyślił, poskładał i realizuje przy wielkim udziale pozytywnie zakręconych i podobnie stukniętych ludzi pracujących w STARS. Mi zależy 24 godziny na dobę, budzę się ze STARS.TV i idę spać ze STARS.TV ciągle kombinując czego mi brakuje i gdzie to znajdę lub nie. STARS.TV musi więcej niż inni bo jesteśmy małą stacyjką z podwarszawskiej wsi, zawsze wiatr w oczy. Ale nic to, radzimy sobie bo to nasza pasja. Więc proszę mi więcej nie pisać, żebym nie przestał się starać, ok? No :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm segment który zajmuje STARS jest zdecydowanie mniejszy niż np segment disco polo, w dp może być kilka stacji i wszystkie jakoś na siebie zarobią. Tu jest ciaśniej, ktoś kto będzie chciał strzelić bezpośrednio w STARS będzie musiał kalkulować czy to ma sens. Ok, urwie mi trochę ale nie wszystko. A nie ma tego aż tak dużo. No i będzie musiał pomyśleć na starcie, że aż tak dobry jak STARS nie będzie :lol2: Więc nie wiem czy ktoś kiedyś strzeli bezpośrednio w nas. Ale jeśli nawet to niewątpliwie się nie będę poddawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że właściwie to raczej mało prawdopodobne, ale jestem ciekaw czy nasza gwiezdna stacja doczeka się kiedyś choć jednego bezpośredniego konkurenta, który będzie celował w ten sam "target" :P

Po ofercie jaką zaprezentował VOX M. TV zaczynam w to wątpić :/

Jak to mówią konkurencja wychodzi jedynie na dobre.

Trafiłeś w 10! Jestem tego samego zdania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...