Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stars, jak złapać wasze EPG w nc+? Ani Pace ani tym bardziej to padło Sagemcom nie chce złapać EPG ;/
A jeśli ja jestem odbieraczem FTA ?

Mam własny dekoder jak mam mieć EPG ?

Przełączcie na kilka minut na TVP1 HD, bo z tego transpondera najłatwiej pobrać EPG na Stars.TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność stacji muzycznych w kwietniu 2014r. (AMR, grupa 4+, AGB Nielsen)

 

01. POLO TV | 47.613

02. ESKA | 34.382

03. 4FUN TV | 14.334

04. VIVA POLSKA | 10.687

05. STARS.TV | 8.598 :shock::jupi:

06. ITV | 7.024

07. TV DISCO |5.788

08. KINO POLSKA MUZYKA | 2.696

09. RBL TV | 2.613

10. VH1 POLSKA | 2.344

 

Historyczny miesiąc dla nas, najlepszy :)

W 4+ uplasowaliśmy się na miejscu 76, w 16-49 na zacnym 56 :)

Jeśli chodzi o czas spędzony z kanałem, w grupie 4+ mamy miejsce 17 a w 16-49 mamy pozycję 11 :)

 

Idę na kawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeglądając te wyniki myślałem, że dobrze będzie jak pokonacie TV DISCO, a tu już naprawdę niewiele brakuje i może będzie szansa na pokonanie VIVY. VIVA już i tak przestała być dla mnie stacją muzyczną, a stała się rozrywkową. Oby maj był równie dobry. Za chwilę wakacje i pewnie znowu pospada trochę, ale od września trzeba się starać aby było jeszcze lepiej. Oczywiście gratuluję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko uważam, że VOX Music TV nie jest konkurencją dla STARSA. Ja miałem ze 2-3 podejścia do tego kanału i nie wiem czy to pech czy po prostu ja tak mam, że za każdym razem trafiałem na disco polo. Taka muzyka jest dla mnie nie do przyjęcia. Ja naprawdę jestem widzem który jako dzieciak bawił się przy kiczowatym Just 5 i przy tych wszystkich durnych popowych i disco kawałkach w latach 90-tych, ale disco polo nie trawiłem i nie strawię już raczej. Zaskoczony będę jeśli jakiś wierny widz STARSA zmieni stację by co chwilę słuchać disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że nic nie jest na zawsze. Przyszłość może być lepsza ale może być gorsza, raz na wozie a raz pod :) Pierwszego dnia maja STARS.TV zanotowała wynik 11.500 więc jeszcze nie widać aby Power, Vox, czy Disco Polo Music nam podkradły widza. Zakładam, że wspomniane kanały które nie są jeszcze w oficjalnym pomiarze tych widzów nam specjalnie nie zabiorą bowiem to powinien być inny widz. A jak będzie w przyszłości to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, szansa duża bo podejrzewam że szykuje się niedługo nowa lista w nc+ bo obecna to [beep] do kwadratu.

Mam nadzieje że będziecie na bardzo wysokim miejscu wsród kanałów muzycznych.

 

Kanał bardzo lubię, tylko że ostatnio co włączę to lecą reklamy, albo reklamy rozpoczynają się po dokończeniu klipu w trakcie którego włączyłem. Trochę to wkurzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do poprzedniego miesiąca największy wzrost uzyskał Stars.TV (+45,80%), natomiast największy spadek widowni uzyskał Kino Polska Muzyka (-22,99%). Warto zauważyć, że kanały przodujące (Polo TV i Eska TV) zaliczyły spadki (odpowiednio : -10,38% oraz -1,44%). Dla Stars.TV oglądalność w stosunku rocznym poszła w górę o +306,14%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...