Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

wczoraj mnie tak naszło - wchodzę na youtube a tam lekkie zdziwienie - nie ma wcale tego teledysku... szok. a więc wygrzebałem u siebie na dysku ten klip, znalazłem w dwóch wersjach - jeden czysty bez żadnych znaczków i belek, drugi z grafiką jakiejś stacji hit24. uploadowałem ten czysty - i co ja paczę ? youtube zablokował go na całym świecie - chodzi o prawa i licencję... o co chodzi z tym teledyskiem, że na YT nikt nie ma prawa zamieścić tego teledysku w oryginale? mam nadzieję, że Wy wciąż możecie go emitować na legalu ? :)

 

Takich klipów jest coraz więcej co znikają z YT. Ostatnio zauważyłem, że nawet z oficjalnego profilu FeelVEVO znikł GDY JEST JUŻ CIEMNO czy JAK ANIOŁA GŁOS. Liczy się tylko KASA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mnie tak naszło - wchodzę na youtube a tam lekkie zdziwienie - nie ma wcale tego teledysku... szok. a więc wygrzebałem u siebie na dysku ten klip, znalazłem w dwóch wersjach - jeden czysty bez żadnych znaczków i belek, drugi z grafiką jakiejś stacji hit24.
Hit24 to nieistniejący niemiecki kanał od PREMIERE (dziś SKY).

 

"BEST MORNING" od 06:00. Trzeba będzie wcześniej wstawać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak jest z tymi prawami na youtube?

Czy jak nagram jakiś teledysk ze starsa i wrzucę to na youtube to łamię prawo?

Zawsze mnie to zastanawiało. Skoro kanał jest FTA (dla każdego za darmo) to czy wtedy re-emisja teledysków to także wykroczenie.

Hm

 

Wrzuciłem testowo 3 teledyski wszystkie zaakceptowane niby gra gitara.

Żeby jeszcze CBŚ nie wpadło do mnie :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest to łamanie prawa. Prawa do umieszczania teledysków mają zazwyczaj firmy fonograficzne. Może CBŚ do Ciebie nie wpadnie, ale wkrótce pewnie ktoś zgłosi prawa do utworów które zamieściłeś i zablokują Ci konto. Ile mi już kont blokowano to ja już nawet nie pamiętam. Kiedyś umieszczałem fragmenty różnych programów i potem roszczenia zgłaszali TVP, Polsat i TVN. Po jakimś czasie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, macie rację i nie macie racji :) Wszystko zależy od utworu i jakie i kto zgłosił do niego prawa, wstawisz jakiś teledysk ze STARS i YT go nie usunie a wstawisz inny i go usuną. Czysta loteria. Tak jest z teledyskami, natomiast wstawianie programów z telewizji to zupełnie inna kwestia, tutaj prawa są jeszcze bardziej pilnowane. Bo np. dany program można zobaczyć w vod na stronie tvn i trzeba za to zapłacić a na YT byś zobaczył za darmo.. Dlatego tak to kasują szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - dlaczego cały czas ma być tylko "Best 80's"? Czy nie można zrobić tych pasm tak, że w poniedziałek grane byłyby hity z lat 80-tych, we wtorek z lat 90-tych, w środę z lat 2000, itp.?

Popieram również kolegów, którzy pytali o pasma poświęcone danemu artyście. Nie musi to być przecież pasmo całogodzinne, spokojnie mogłyby być pasma nawet półgodzinne.

Kiedyś na 28.2E nadawał bardzo fajny brytyjski kanał muzyczny "Greatest Hits TV", na którym takie pasma właśnie były (hity z lat 80, 90, 00, itp., jak również pasma z konkretnymi artystami). Pamiętam pasma np. z Michaelem Jacksonem, Philem Collinsem, Whitney Houston, Katy Perry, Robbie Williamsem, Take That, Westlife, Spice Girls, Abbą, itp. Pasma były półgodzinne, godzinne, a nawet 2 godzinne. Trochę STARS przypomina mi tamten kanał, ale brakuje właśnie takich pasm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Best Decision to zgadzam się, że 3 godziny 4 razy w tygodniu to trochę za dużo. Przyznam, że odkąd BD jest 3-godzinnej formie to może ze dwa razy udało mi się obejrzeć od początku do końca a na swoje zamówienia nie trafiłem ani razu. Więc dla mnie zmiana będzie na plus.

Bardzo ciekawie zapowiada się Best Of The Year, pamiętam, że za swoich dobrych czasów takie pasmo miało Vh1. Pytanie: czy w niedzielę o 17 to będzie powtórka z poniedziałku czy oddzielnie wydanie?

Best 80s oczywiście na plus, mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie też czas na inne pasma dekadowe, zwłaszcza takie z lat 70 (albo w połączeniu lata 60/70)

Eurodance też ciekawie, może jakimś zagorzałym fanem tego gatunku nie jestem ale to jednak była muzyka mojego dzieciństwa i na pewno trochę to pasmo pooglądam.

 

Ogólnie wszystkie zmiany jak dla mnie na plus. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj, dzięki za docenienie, lepiej zacząć myśleć późno niż wcale :lol2: Dlaczego polska noc? Przechodzę w styczniu na polską koncesję i muszę zrealizować ustawę :)

 

Herkules, w przeciwieństwie do konkurencji mi się chce układać muzę, więc jak mam dwa razy w tygodniu best of the year to robię za każdym razem inny rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kierowniku dziekujemy za tak wspaniale wiadomosci ... tak jak wiekszosc polskich stacji radiowych wrzucacie wszystko na noc... Polacy mieszkajacy za granica za wielka woda maja super ... moga sobie sluchac niechcianych na sile wrzucanych polskich kawalkow do znudzenia tych samych.... super ... wiem ze my nie napedzamy wam ogladalnosci... pomyslcie sobie o tym jak to wyglada z tej strony, wlaczam radio by posluchac co nowego graja na listach przebojow.. a tu na RMF Maxxx czy na Esce .... TLove Wilki , Enej, Bajm Kombi i jeden hicior z EU potem znowu Lady Pank , Urszula, Zakopower i Piersi i nastepny hicior po angielsku.... ... tia napiszcie mi jeszcze tylko .... wracaj do kraju to se bedziesz mogl posluchac EuroDance w dzien.... PharellMan popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie wszyscy mają telemetry. W sumie telemetrów nie ma nikt :) Ale niestety w obecnej metodzie badania oglądalności telewizję w Polsce robi się dla tych kilku osób które telemetr mają. Na serio nie ma żadnego znaczenia, że milion ludzi powie świetnie, brawo, extra. Jeśli w tym milionie nie będzie telemetra to ja mogę zamknąć biznes, czy ktoś tu to rozumie? :)

 

Polska muzyka pojawia się w dzień, będę grał dwa polskie numery w godzinie i wychodzi na to, że to są proporcje właściwe, jest oglądalność, jest biznes. I nie obruszajcie się, że chodzi tylko o biznes. Tak, dla właściciela telewizji chodzi tylko o biznes. Albo zarabiam pieniądze dla właściciela albo je tracę, tylko to się liczy. A żeby zarobić pieniądze muszę mieć wynik w oglądalności, koniec i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie wszyscy mają telemetry. W sumie telemetrów nie ma nikt :) Ale niestety w obecnej metodzie badania oglądalności telewizję w Polsce robi się dla tych kilku osób które telemetr mają. Na serio nie ma żadnego znaczenia, że milion ludzi powie świetnie, brawo, extra. Jeśli w tym milionie nie będzie telemetra to ja mogę zamknąć biznes, czy ktoś tu to rozumie? :)

 

Polska muzyka pojawia się w dzień, będę grał dwa polskie numery w godzinie i wychodzi na to, że to są proporcje właściwe, jest oglądalność, jest biznes. I nie obruszajcie się, że chodzi tylko o biznes. Tak, dla właściciela telewizji chodzi tylko o biznes. Albo zarabiam pieniądze dla właściciela albo je tracę, tylko to się liczy. A żeby zarobić pieniądze muszę mieć wynik w oglądalności, koniec i kropka.

rozumie Ciebie, ale nie rozumie tej idei :(

To głupie! Tak samo jak głupio jest nie liczyć oglądalności on line - przecież tak tak samo są reklamy itd. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...