Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miś,

po 1: Zawsze jestem bardzo ostrożny!

po 2: Na chwilę obecną bronią mnie wyniki oglądalności, obecnie taki format jaki sobie dawno temu wymyśliłem działa. To nie jest rozmowa czysto teoretyczna, ja nie szykuję sie do startu tylko gram od ponad roku. Są wyniki? Śmiem twierdzić, że przy tym zasięgu jakim dysponuje STARS.TV te wyniki są więcej niż sensowne. I tak dla przykładu: wczoraj STARS.TV miała większą oglądalność od: Kino Polska Muzyka, RBL.TV, VH1 Polska i ITV. Trzy z czterech wymienionych stacji mają ISTOTNIE większy zasięg techniczny. Więc na chwilę obecną robię swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ipo nie żartuj. :D Stars może być ciekawy, KPM też może. Nie wiem - dlatego mówię że może być ciekawy. Dla wiadomości kolegi @ipo nie zamierzam oblatywać wątków ESKI TV i 4Fun.TV.I informuję też że nie włączyli mi tych kanałów, gdyż nie posiadam nc+ a stars oglądam z internetu. :D

 

Zmieniając temat czy Stars TV zamierza powalczyć o miejsce w Mux8 że stara się o polską koncesję? Niech Stars tv nie dziwi się że temat ten intryguje coraz więcej osób - bo może Stars tv chce wejść do płatnego muxu CP?

 

@STARS TV no to jak są wyniki to najważniejsze dla nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś, mówiłem tu już kiedyś, że na pytanie " po c h o l e r ę wam polska koncesja" odpowiem po jej otrzymaniu :) A to może jeszcze chwilę potrwać, nie ma lekko... to nic, że kanał nadaje od ponad roku. Musimy przechodzić procedurę jak byśmy dopiero co wpadli na pomysł - zróbmy sobie telewizję. Włącznie z pytaniami, z jakich środków zamierzamy sfinansować start telewizji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, ja to liczę trochę inaczej:

1 miejsce: Polo

2 miejsce: Eska

3 miejsce: 4Fun

4 miejsce: Viva

5 miejsce: ITV

6 miejsce: STARS.TV

7 miejsce: TV Disco

8 miejsce VH1 Polska

9 miejsce: RBL TV

10 miejsce: Kino Polska Muzyka

 

Czemu tak? Ponieważ STARS jest telewizją muzyczną a nie młodzieżową, mogę jedynie rywalizować w kategorii tv muzycznych :) Jak wiemy MTV nie ma nic wspólnego z muzyką. Szóste miejsce na rynku telewizji muzycznych przy zasięgu technicznym 23% to świetny wynik kolego. Wszystkie 5 stacji które mnie wyprzedzają mają OGROMNIE większy zasięg techniczny. Więc kopie się z koniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, ja to liczę trochę inaczej:

1 miejsce: Polo

2 miejsce: Eska

3 miejsce: 4Fun

4 miejsce: Viva

5 miejsce: ITV

6 miejsce: STARS.TV

7 miejsce: TV Disco

8 miejsce VH1 Polska

9 miejsce: RBL TV

10 miejsce: Kino Polska Muzyka

 

Czemu tak? Ponieważ STARS jest telewizją muzyczną a nie młodzieżową, mogę jedynie rywalizować w kategorii tv muzycznych :) Jak wiemy MTV nie ma nic wspólnego z muzyką. Szóste miejsce na rynku telewizji muzycznych przy zasięgu technicznym 23% to świetny wynik kolego. Wszystkie 5 stacji które mnie wyprzedzają mają OGROMNIE większy zasięg techniczny. Więc kopie się z koniem :)

:) Wiem że się dopiero rozwijacie trzeba czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...