Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam od 7:30 i świątecznych hitów na razie 0. :lol2: Była Annie Lennox z jakimś teledyskiem ze śniegiem tylko. :D

 

Coś nie tak jest z dźwiękiem do teledysku Boyzone - Picture Of You". Nie wiem, tak jakbym tylko w jednym głośniku słyszał audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się działo jak nc+ wprowadzi kanał Kino Polska Muzyka, oglądalność Stars TV poleci chyba w dół bo przecież to (Kino Polska Muzyka) ciekawa konkurencja mimo iż kodowana. Stars TV czujecie związaną z tym presję? Bo tu świąteczne przeboje nie pomogą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś, Ty tak na serio?? :) Kino Polska Muzyka nadaje 100% polską muzykę, STARS.TV nadaje obecnie 20% polskiej muzyki. Jaki z tego wniosek? Konkurujemy o innego widza, generalizując. Krótko mówiąc, nie czuję presji. Z KPM jest podobnie jak z Radiem WAWA zawsze polska muzyka w którym pracowałem, to bardzo zamknięty format, można zgromadzić wystarczającą publikę aby zarabiać ale nie ma potencjału na 1 miejsce w oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby sympatycy muzyki jaką prezentuje STARS.TV byli zainteresowani Wojciechem Gąssowskim, Zdzisławą Sośnicką czy Marylą Rodowicz na KPM. :lol2: Ja, fan polskiej muzyki szybko się tym kanałem znudziłem. :) Zaglądam, ale sporadycznie głównie do pasma z muzyką lat 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał KPM ma potencjał podobnie jak Stars TV. Oba kanały nadają polską muzykę - KPM tylko a Stars TV obecnie 20%. Nie wiem ale po otrzymaniu polskiej koncesji będziecie musieli emitować więcej polskich przebojów w godzinach 17-23? Chyba wymusza to KRRiTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizji muzycznej jest obowiązek grania 33% polskiej muzyki ale bez wskazania godzin w jakich ta emisja ma się odbyć, dlatego będzie polska noc i tyle. To w stacjach radiowych ustawa określa ile % ma zostać wyemitowane w godzinach dziennych. I nie zgadzam się z Tobą, STARS ma znacznie większy potencjał bowiem znacznie szerzej gra. Tak jak np. RMF ma ogromnie większy potencjał niż WAWA, gdyby te stacje miały identyczny zasięg techniczny to zawsze RMF będzie z WAWĄ wygrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, z matmy orłem nigdy nie byłem ale wyliczyć 33% ze 100% to jeszcze potrafię :lol2: Najpierw musisz z encyklopedią w dłoni ustalić ile minut ma dobra, później musisz skomplikowanymi wzorami policzyć ile minut to będzie 33% ze wszystkich minut w ciągu doby. I jak wyjdzie wynik to już wiesz dokładnie ile godzin w ciągu doby musi zająć polska muzyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars TV a nie boisz się że zmieni się ustawa i będzie trzeba ileś % wyemitować pl muzyki w godzinach dziennych w tv?

A czy STARS ma znacznie większy potencjał? Pod względem dostępności na pewno - nadajecie sygnał niekodowany z popularnego satelity. Jednak jest tyle różnych gatunków muzyki że nie każdy typ musi wszystkim pasować. Przecież jak jakiś przebój ze Starsa komuś nie będzie pasował to może z ciekawości przełączyć np. na kanał Kino Polska Muzyka.:D A wtedy może zaciekawi się tą stacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, misiu... przecież ja nie mówię, że KPM jest beznadziejna i i że nikt jej nie ogląda! To fajna telewizja dla ludzi lubiących polską muzykę. Ale litości, jeśli ja gram praktycznie wszystko a KPM tylko po polsku to gdzie jest większy potencjał trafienia widza?? To przecież prosta logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Może zależy to kto jaką muzykę lubi? Jedni wolą angielską, drudzy polską czy rosyjską inni jeszcze disco polo czy dance, może rock. Stars Tv trzeba być ostrożnym - bo może wydawać się że gracie dla widzów prawie wszystko - a tak naprawdę nic - bo okaże się że dla widza to za duże rozdrobnienie gatunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...