Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się to bardziej nie podoba niż Tobie, uwierz! Nie jest fajnie gdy coś robisz, ludzie piszą np. na fejsie czy tu na forum - oglądam, oglądałem, było świetnie po czym patrzysz na wyniki oglądalności z tego czasu a tam wielkie ZERO. To nie jest fajne ale nikt nie obiecywał, że będzie tylko lekko, łatwo i przyjemnie. Trzeba walczyć z tym co jest :)

 

p.s.

w ostatnią sobotę STARS.TV była czwartą telewizją muzyczną w Polsce przegrywając jedynie z POLO, ESKA i 4FUN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy telemetr mierzy oglądalność na PVR? Jak ktoś ustawi pasmo muzyczne w STARS.TV do nagrywania, czy moment nagrywania liczy się jako oglądanie kanału? A jak nagranie usunę bez oglądania, to czy wtedy odejmowana jest oglądalność? Czy telemetr mierzy wyłącznie oglądalność "bieżącą - live" z pominięciem nagrywarek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam się zastanawiałem jak to jest. Raz nagrałem Kiepskich premierowo, i oglądalność była niczego sobie, raz przestałem oglądać i oglądalność zaczęła spadać (tej jesieni chociażby). Ot taki przypadek. :)

 

Co do tej polskiej koncesji, to chyba te 6 godzin z polskimi programami nie musi być ściśle sześć po kolei, nie? Oświećcie mnie, bo nie wiem jak to do końca jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie programu na pvr rejestrowane nie jest ale odtworzenie takiego programu jest, musi się odbyć w terminie 7 dni od daty nagrania aby zostało zliczone, jeśli dobrze pamiętam :)

 

Polska noc wynika z tego, że muszę zrealizować 33% polskiej muzyki a uważam, że to za dużo. Ponieważ więc nie chcę zagrać tyle polskiej muzyki w dzień robię to w nocy kiedy nie ma to żadnego znaczenia dla oglądalności. Prościej wytłumaczyć tego nie potrafię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze lepiej chociaż nie ma to bezpośredniego przełożenia na biznes, ale pokazuje właściwy kierunek i to, że produkt trafia tam gdzie miał trafiać. Otóż w listopadzie według badania SpotLight (5000 czujników Atmedia w sieci UPC Polska) STARS.TV była NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANĄ telewizją muzyczną w grupie komercyjnej 25-49 :):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentorio, serio tak ustawa nakazuje?? To muszę się dokształcić bo dyrektor z takimi brakami w edukacji to katastrofa :lol2: A poważnie mówiąc, wróć do tekstu ustawy i przeczytaj jeszcze raz, to o czym mówisz dotyczy stacji radiowych. Nie ma ani słowa o telewizjach muzycznych :) Tym bardziej, piszę to po raz kolejny, w STARS.TV polska muzyka pojawia się także w ciągu dnia i nadal będzie się pojawiała!

 

GoldSat, no brawo :brawo: dzięki za radę ale mam inny plan a polska koncesja jest mi do realizacji tego planu niezbędna, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska muzyka nie jest zła - są naprawde ciekawe kawałki szczególnie w latach 80 i 90

 

Od niedawna na YT jest profil Polska Muzyka, na którym jest ponad 150 odnowionych polskich teledysków z lat 60,70,80, 90 i 00 - fajna rzecz, naprawdę biorąc pod uwagę że ogólnie na YT jest mało polskich starszych utworów w dobrej jakości. Ciekawe czy np. STARS TV gra LADY PANK - Kryzysowa narzeczona, bo TYLKO ten teledysk L.PANK (z tych popularniejszych utworów) jest dostępny w odnowionej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze lepiej chociaż nie ma to bezpośredniego przełożenia na biznes, ale pokazuje właściwy kierunek i to, że produkt trafia tam gdzie miał trafiać. Otóż w listopadzie według badania SpotLight (5000 czujników Atmedia w sieci UPC Polska) STARS.TV była NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANĄ telewizją muzyczną w grupie komercyjnej 25-49 :):brawo:

I to jest sukces i powdó do dumy :)

Hm... myśle, czy można się jakoś zgłosić po taki czujnik, telemetr, czy jak zwał? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...