Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że Cyfrowy Polsat zmienił coś w umowach, jeśli chodzi o pakiet kanałów Eleven. W poprzedniej umowie z sierpnia 2016 roku miałem pakiet Eleven wyszczególniony jako część pakietu Premium Max. W obecnej umowie, zawartej tydzień temu, pakiet Eleven wyszczególniony jest dopiero w promocyjnych warunkach umowy:

 

 

- dostęp do pakietu Eleven Sports HD do dnia 31.03.2020 z możliwością przedłużenia

 

Czy teraz tak to standardowo wygląda, jeśli posiada się pakiet Premium Max?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mogę znaleźć umowy....

dlatego chciałem zobaczyć jaki to rząd wielkości.

Od 1 września zostanie usunięty kanał Uniwersal Channel. Jeżeli ten kanał był gwarantowany w Twojej umowie to wtedy będziesz mógł wypowiedzieć ją bez płacenia kar umownych.

Tylko jak nie możesz znaleźć umowy to nie będzie Ci tak łatwo dowiedzieć się czy kanał jest gwarantowany w Twoim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 września zostanie usunięty kanał Uniwersal Channel. Jeżeli ten kanał był gwarantowany w Twojej umowie to wtedy będziesz mógł wypowiedzieć ją bez płacenia kar umownych.

Tylko jak nie możesz znaleźć umowy to nie będzie Ci tak łatwo dowiedzieć się czy kanał jest gwarantowany w Twoim przypadku. 

umowę pewnie znajdę, ale wymaga to poświęcenia kilku godz. Chciałem rozwiązać umowę przed wejściem w życie planowanych przepisów o abon. TV

Edytowane przez JerzyR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym upoważnić członka rodziny do zarządzania moją umową. Pytanie, czy w punktach CP są gotowe druki, czy takie upoważnienie trzeba napisać samemu?

Z góry dziękuję.

Tak, w punktach CP są gotowe formularze do pełnomocnictwa, możesz również sam takie upoważnienie napisać, ważne, żeby był własnoręczny podpis. Tu masz link to przydatnych informacji: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/warto-wiedziec.cp#strefa-abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak się zastanawiam, czy zmiana pakietu w ramach elastyczności i chęć przedłużenia umowy w tym samym okresie rozliczeniowym ma wpływ na oferty?
Kiedyś słyszałem w APS, że zmiana pakietu powoduje możliwość przedłużenia umowy dopiero jak zacznie się kolejny okres rozliczeniowy.
Może ktoś był w takiej sytuacji?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...