Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, czytnik napisał:

Podpisując nową umowę , na stronie PB nie ma już dekodera Evo Box PVR .

Czy dostanę go w puncie z promocją ze strony PB , tak jak bym brał dekoder 4K ?

Niestety nie jest dostępny 

W dniu 24.12.2021 o 11:31, derwisz65 napisał:

Czy chcąc oglądać I Ligę Polską muszę zrezygnować z normalnego odbioru (tzn. przez dekoder satelitarny) i wykupić dostęp przez serwis cp box go wykupując za 40 zł pakiet Polsat box go Sport ? 

Nie musisz rezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maks27 napisał:

Minęły już ok. 2 tygodnie jak dostałem listownie informację od Polsat Box że punkt który mnie obsługiwał został zamknięty i zapraszają do innych, jednak nadal widnieje na stronie jako działający 🤔

Niezbyt szybko aktualizowana jest strona PB.

APSy na stronie PB są tak rzadko aktualizowane że nadal jest w Częstochowie punkt w CH Tesco. Bzdura, Tesco jest rozebrane a poza tym pasaż i tak już nie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się na chacie polsatu o wymianę na dekoder 4k. Lipa, że nie da się wymienić evoboxa pvr na dekoder 4k 🤐 Trzeba czekać aż będzie 6 m-cy do końca umowy. Powinni sami oferować taką wymianę klientom co mają pakiet L i eleveny no bo po co komu kanały 4k kiedy nie da się ich odbierać 🤣 będę musiał teraz czekać gdzieś do września na wymianę. W lutym przy przedłużaniu umowy nie było dekoderów 4k w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gizior89 napisał:

Pytałem się na chacie polsatu o wymianę na dekoder 4k. Lipa, że nie da się wymienić evoboxa pvr na dekoder 4k 🤐 Trzeba czekać aż będzie 6 m-cy do końca umowy. 

Było brać moduł. Nie musiałbyś czekać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cp.go napisał:

@Gizior89 jesli masz pakiet L to mozesz wypowiadac ze wzgledu na wycofanie kanalu. Zapraszam na priv jak cos 

Rzeczywiście masz rację. Lifetime hd usuwają. Do końca stycznia mogę zrezygnować i wziąć wszystko od nowa 🙂

 

13 minut temu, tail# napisał:

Było brać moduł. Nie musiałbyś czekać. :)

Gdyby wszystko było takie oczywiste to 10 lat temu sprzedałbym dom z ziemią i kupił bitcoiny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dziś przy okazji do salonu Plusa w galerii i zadałem to samo pytanie o wymianę dekodera co na na chacie 2 dni temu i okazuje się że mogą mi wymienić evoboxa na 4k i nie muszę czekać na 6 m-ce do końca umowy tylko gościu powiedział, że system wymusza w takiej sytuacji wymianę wszystkich dekoderów, więc będę musiał zapłacić 49zł za dekoder 4k i po 29zł za każdy dekoder z multiroomu. Jak widać na chacie chyba nie końca kompetentni ludzie pracują 😂 albo nie mają wglądu do systemu 🤐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cp.go napisał:

Nic wiecej nie ugrasz. A jesli chcesz nowe pakiety to zapraszam

 

W zasadzie nie chodzi mi o ugrywanie czegokolwiek tylko o to czy można kontynuować stary pakiet (Familijny Max HD czy Rodzinny HD) podczas gdy w ofercie na stronie są już tylko nowe pakiety.

 

Głównie zależy mi na 3 kanałach Polsat Sport i kilku kanałach bajkowych jak np. Nick Junior.

Nowy pakiet M za 30 zł ma nawet dodatkowo Eurosport 2 i pewnie udałoby się wynegocjować niższą cenę, ale bardzo słaba oferta bajek (tylko TVP ABC i Polsat JimJam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na stronie PolsatBox nie ma już jakby osobnej zakładki na telewizję IPTV. Znaczy się, co prawda widnieje, ale gdy się w nią wejdzie, to przekierowywuje do telewizji satelitarnej. I na górze widnieje  napis ,,Odbieraj Telewizję przez satelitę lub Internet - od wybranych dostawców!" Czyli promowany jest dekoder 4K I każdy wybiera co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...