Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

DamianCP, nie jest to możliwe w tym przypadku. Rezygnacji można dokonywać jedynie z opcji "Zobowiązania na czas nieokreślony", wystarczy kliknąć "Modyfikuj usługę" i zatwierdzić zmiany.

Czyli muszę przedłużyć umowę i już bez HBO tak ? I przy okazji dwa dwa pytania czy muszę wtedy wymienić dekoder a mam EvoboxPVR ? A drugie pytanie czy są umowy na 12 miesięcy ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z uprzejmym zapytaniem kończy mi sie umowa z CP za 2 miesiace tzn ze musze rozwiazac z nimi miesiac przed tj z dniem 7 sierpnia i czy to wystarczy napisac wypowiedzenie wersji ze moge wydrukowac na komputerze czy to musi byc odręcznie napisane? płace co miesiac do 7 kazdzego miesiaca w ICOK abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konrad8964Nie musisz pisać wypowiedzenia, umowa przejdzie na czas nieokreślony, jak na razie będziesz płacił tą samą kwotę, nic się nie zmieni. Jeśli umowę chcesz przedłużyć, zmienić coś lub całkiem zrezygnować to piszesz wypowiedzenie/meila w ICOK w zakładce - Kontakt z CP > napisz do nas > itd. Pisz w temacie - Promocje,oferty dla stałych abo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, jestem u znajomego i ma umowę do 10.10.21 na 125zl  i w niej pakiety 

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet VOD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD 

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Pytanie czy dzwonic do nich zeby dali jakas nowa umowe z darmowymi miesiacami czy jak to teraz dziala bo dawno sie nie orientowalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Na co można liczyć po złożeniu wypowiedzenia? Mam pakiet obowiązkowy Familijny HD no ale płace za Familijny max HD i gratisowymi Cinemaxami plus dekoder z dyskiem 55 zł. Teraz za te 60 zł pakietu L zaoferowano mi jeszcze 1 Multiroom w cenie. Na pewno dopytam o kilka miechów gratis oraz te Cinemaxy, może 1 miesiąc wszystkich premium za free. Co jeszcze ugram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 18:56, iknow napisał:

Witam, mam obecnie umowę na Internet wraz z urządzeniem, chciałbym przedłużyć umowę ale bez urządzenia czy da rade tak zrobić czy trzeba rozwiązać całą umowę i potem wsiąść nową?

Witam. Tak, jest taka możliwość. Ile miesięcy pozostało Ci do końca kontraktu? 

 

23 godziny temu, ziomq napisał:

Chodzi o telewizję pakiet S (satelitarną).

 

Czy posiadacze tego pakietu mogą oglądać kanały z tego pakietu w IPLI bez dodatkowych opłat ?

Jeśli tak to jakie jest ograniczenie w IPLI jeśli chodzi o urządzenia ?

Witam. Możesz skorzystać z pakietu IPLA PLUS po zalogowaniu danymi do ICOK na stronie: https://www.ipla.tv/uzytkownik/zaloguj/icok;next=%2Fstart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest opcja przez Cyfrowy Polsat wysłania zmienionego regulaminu (rozsyłanego abonentom mailem pod postacią PDF-ki) formie pisemnej jako update do umowy? Moim zdaniem taka możliwość powinna być by abonenci dołączyli do "papierów" a więc umowy i tym podobnych rzeczy nowy dokument. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem nowy regulamin z Cyfrowego Polastu  jaki obowiązywać będzie od 1.09.2021r.  (zmiana na Polsat Box GO)

Moja obecna umowa abonamentowa w CP na usługę telewizyjną : Fam Max HD + film + sport +  eleven + PS Premium + dostęp do CP Go wygasa z kończem roku 2021.

 

Nazwa dokumentu:

" REGULAMIN SERWISU POLSAT BOX GO Z dniem 1 września 2021 r., niniejszy Regulamin zmienia i zastępuje Regulamin płatnego dostępu do ipla w Cyfrowym Polsacie z dnia 25.05.2018 r., Regulamin korzystania z odnawianych pakietów ipla z dnia 25.05.2018 r. oraz Regulamin świadczenia usług w serwisie Cyfrowy Polsat GO z dnia 30.11.2020 r"

 

W par 13 pkt 1 nowego Regulaminu czytamy: 

Regulamin może podlegać zmianom, w przypadku zmiany prawa lub warunków świadczenia Usługi. Wszelkie zmiany Regulaminu zostaną podane do wiadomości Klientów w formie, w której zawarto Umowę oraz poprzez ich opublikowanie w Serwisie, w tym pod adresem polsatboxgo.pl. W przypadku gdy Klient nie akceptuje zmiany Regulaminu jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, nie później niż w terminie 14 dni od poinformowania o zmianie.

 

Pytanie czy powyższy zapis uprawnia abonenta Cyfrowego Polsatu którego integralnym  elementem oferty programowej stanowi dostęp do CP GO  do prawa mówiącego o  odstąpienia od umowy abonenckiej bez kary umownej  w tewrminie 14 dni od otrzymania dokumentu  o czym mówi par 13 pkt 1 cytgowanego dokumentu ? 

Edytowane przez wojtek725
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@toldo1977 Zmiana marki i logo nie ma wpływu na świadczenie Twoich usług.

 

@toldo1977 Tak. Udzieliłem już także odpowiedzi na Twoje pytanie w poprzednim wątku.
@wojtek725 Zmiany dotyczą nazw marek, a także wyglądu i nie mają wpływa na zakres świadczonej usługi. Podmiotem świadczącym usługi będzie nadal ta sama firma Cyfrowy Polsat Spółka Akcyjna – tylko od teraz będzie świadczyła usługi pod nową marką Polsat Box – która zastępuje markę Cyfrowy Polsat.  Ponadto marka Cyfrowy Polsat GO zamienia się dla Państwa w Polsat Box GO. Po tej zmianie w serwisie Polsat Box Go Klienci nadal będą mieli dostęp do treści ze swoich pakietów jak również opcji dodatkowych, zgodnie z warunkami swojej oferty. Podsumowując - Polsat Box Go jest kontynuacją serwisów Ipla i Cyfrowy Polsat  GO.

Jeżeli jesteś zainteresowany rezygnacją z serwisu, to zapraszam do kontaktu.
@ziomq Czy nadal występuje taka sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...